3:2
4:0
3:3
- : -
branky (asistence): 03:40 Petr Novotný (Jaroslav Jaroš), 04:35 Daniel Macek (Miroslav Šnajdr), 16:18 Michal Klápa (Matěj Pruner), 21:52 Marek Zouzal (Michal Zeman), 26:03 Jaroslav Jaroš (Petr Novotný), 31:15 Ondřej Vavro (Jakub Brož), 37:25 Jaroslav Jaroš (Ondřej Vavro), 42:02 Marek Zouzal (Michal Zeman), 47:32 Michal Klápa (Matěj Pruner), 50:22 Matěj Pruner (Marek Zouzal)
branky (asistence): 07:19 Lukáš Fiala (Jakub Štěrba), 15:24 Jiří Šafařovský (Vojtěch Semerád), 53:54 Ondřej Šarša (Petr Pastor), 55:59 Daniel Kučera (Vít Pavelka), 59:35 Ondřej Kopp (Jiří Šafařovský)

FB Hurrican Karlovy Vary - Florbal Chomutov 10:5
4. Petr Novotný, 5. Daniel Macek, 17. Michal Klápa, 22. Marek Zouzal, 27. Jaroslav Jaroš, 32. Ondřej Vavro, 38. Jaroslav Jaroš, 43. Marek Zouzal, 48. Michal Klápa, 51. Matěj Pruner - 8. Lukáš Fiala, 16. Jiří Šafařovský, 54. Ondřej Šarša, 56. Daniel Kučera, 60. Ondřej Kopp; rozhodčí: Lukáš Svrček - Radim Waliczko; vyloučení: 3:2 + Jakub Štěrba 5; využití: 1:0; diváků: 671; zásahy brankářů: Jan Eckhardt 41 - Jan Vlček 38; po třetinách: 3:2, 4:0, 3:3;
60:01
Komentář domácího trenéra Petra Pánka: "Základem úspěchu bylo odbráněné oslabení 5 na 3 ve druhé třetině a eliminování nejlepších hráčů soupeře. Za stavu 10:2 jsme hru kontrolovali a bavili úžasné diváky. Pak se z toho stal trochu chaos a soupeř to potresatal několik vstřelenými góly. "
60:01
Pokračování domácího trenéra Petra Pánka: "Jsem rád, že jsem zapojil všechny hráče z lavičky a všichni jsme si užili úžasnou atmosféru. Děkuji soupeři a všem lidem kteří se podíleli na uspořádání této úžasné akce."
60:01
Komentář trenéra hostí Martina Bociana: "Předně děkujeme za parádně uspořádané utkání. Mrzí mě, že jsme si ho nemohli více užít, ale domácí byli dnes jednoznačně lepší a zaslouženě vyhráli. Blahopřejeme k vítězství a přejeme hodně štěstí v závěru sezóny."
60:00
59:59
Střely na branku:19-20
59:35
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Kopp, asistoval Jiří Šafařovský (10:5).
59:10
Hala skanduje a není divu, domácí si po jednom z nejlepších výkonů vb sezóně jdou pro tři body
55:59
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Kučera, asistoval Vít Pavelka (10:4).
55:02
Omlouváme za neaktivitu, problémy s připojením v hale
53:54
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Šarša, asistoval Petr Pastor (10:3).
52:52
Trestné střílení družstva FB Hurrican Karlovy Vary neproměnil Jan Skopový.
52:52
Vyloučen hráč Michal Šnábl družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
50:22
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Matěj Pruner, asistoval Marek Zouzal (10:2).
47:32
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa, asistoval Matěj Pruner (9:2).
45:50
Fiala střílel vysoko nad
45:03
Domácí se teď snažili o kombinaci jak se říká až do kuchyně. Klápa však nezpracoval balonek
43:30
Jarošovi těsně před Vlčkem sjel míček z čepele
42:03
Zeman mašel skákavou přihrávkou Zouzala a ten z první střílí osmou branku
42:02
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Marek Zouzal, asistoval Michal Zeman (8:2).
37:26
Jaroš dokonale zaskočil hostujícího brankáře, a chytrou postrkávačkou stříli sedmou branku
37:25
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jaroslav Jaroš, asistoval Ondřej Vavro (7:2).
36:37
Mandler na hřišti,
35:58
Domácí se výborně brání
35:25
Vyloučen hráč Matěj Pruner družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za držení.
34:37
Vyloučen hráč Marek Mandler družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za blokování hokejky.
33:15
Dnešnímu utkání přihlíží fantastických 671 diváků. Troufnu si tvrdit, že to je jedna z nejvyšších návštěv na 1.ligu v historii
31:16
Jeden z nejhezčích branek zápasu vstřelil Vavro, který nic nevymýšlel a vymetl šibenici chomutovské branky
31:15
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Ondřej Vavro, asistoval Jakub Brož (6:2).
31:05
Eckhardt je dnes zatím velmi jistý
30:30
Nebezpečná střela Šarši
29:05
Pastor nyní po střele zůstal chvíli ležet na hrací ploše a odchází v bolestech. Uvidíme zda bude pokračovat, to by byla opravdu ztráta pro Chomutov
28:15
Domácí zatím létají po hřišti, povzbuzeni domácím publikem nevypouští žádný souboj
26:03
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jaroslav Jaroš, asistoval Petr Novotný (5:2).
19:59
Utkání má zatím výborné tempo, je vidět, že domácí vstoupili do zápasu řádně namotivováni a po zásluze vedou. V úvodu druhé třetiny bude ještě pokračovat jejich dlouhá přesilovka a budou mít tedy ideální příležitost navýšit vedení
19:24
Domácí tlačí svého soupeře
18:36
Vyloučen hráč Jakub Štěrba družstva Florbal Chomutov na 5 minut za sekání.
17:40
Domácí kombinují na své polovině
16:19
Pruner se krásně zbavil v rohu obránce a poté nahrál před branku Klápovi a ten míček uklidil do chomutovské branky
16:18
15:25
Další nedůraz na domácím brankovišti, který CHomutov opět trestá a vyrovnává
15:24
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jiří Šafařovský, asistoval Vojtěch Semerád (2:2).