3:2
2:2
0:1
0:1
branky (asistence): 03:39 Petr Hartman (Štěpán Raiter), 07:52 Petr Hartman (Ondřej Rychetník), 11:28 Štěpán Raiter (Jan Linhart), 23:08 Martin Skřivánek (Petr Hartman), 31:57 Ondřej Rychetník (Martin Skřivánek)
branky (asistence): 06:23 Martin Fenik (Petr Stejskal), 17:04 Ondřej Schuller (Martin Fenik), 21:32 Jakub Křivanec (Martin Rossi), 36:50 Michal Chudina (Petr Stejskal), 57:18 Martin Rossi (Jan Běloch), 61:55 Petr Stejskal (Martin Rossi)

TJ Sokol Královské Vinohrady - Start98 Praha-Kunratice 5:6p
4. Petr Hartman, 8. Petr Hartman, 12. Štěpán Raiter, 24. Martin Skřivánek, 32. Ondřej Rychetník - 7. Martin Fenik, 18. Ondřej Schuller, 22. Jakub Křivanec, 37. Michal Chudina, 58. Martin Rossi, 62. Petr Stejskal; rozhodčí: Jiří Filipčík - Ondřej Filipčík; vyloučení: 1:0 + Maxim Volek 5; využití: 2:0; diváků: 315; zásahy brankářů: Jiří Buchta 12 - Ondřej Lupoměch 18; po třetinách: 3:2, 2:2, 0:1, 0:1;
65:00
Střely 1:1
65:00
Komentář asistenta trenéra hostí Ondřeje Kratochvíla:Děkujeme soupeři za vyrovnané utkání, které prověřilo naši bojovnost. Soupeři se většinu zápasu dařilo uzavírat naši rozehrávku, což bylo opravdu těžké překonat. V tomto směru bych chtěl poděkovat našim hráčům za bojovnost, která vedla k výhře.
65:00
Střely celkem 23:18
65:00
Nejlepší hráči utkání: Petr Hartman - Petr Stejskal
65:00
Komentář asistenta trenéra domácích Miroslava Purkrábka: Ačkoliv jsme většinu času vedli, zápas jsme neměli ani zdaleka pod kontrolou, tak jak bychom chtěli. Soupeř byl lepší v zakončení, a to nás nakonec dostalo až do prodloužení. Děkujeme soupeři a divákům za pěknou oslavu narozenin.
61:55
61:55
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Petr Stejskal, asistoval Martin Rossi (5:6).
61:55
Hosté se ujali balonku, do 4 sice nešli, ale stejně si z Rieger Arény odváží bod navíc.
61:36
hra na chvíli přerušena - Petr Hartman sám uklouzl a bohužel do dnešní hry už nezasáhne
61:09
Domácí šli do 4, pak se hráč hostí dostal k balónku - naštěstí pro domácí poslal hráč míček místo do prázdné brány pouze do Raitera.
60:00
60:00
Střely 7:7
60:00
57:18
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Martin Rossi, asistoval Jan Běloch (5:5).
57:18
A Rossi vyrovnává. Střelou příklepem po zemi překonává domácího gólmana. Na jeho obranu, moc toho neviděl a byla to celkem pecka.
55:49
Hartman dostal do nosu (hokejkou, míčkem, loktem?) a asi teče červená
54:37
Už se hraje celý tělem - nohama, ramenama,...
54:03
Nic zajímavého se na hřišti úplně neděje
49:48
Další bývalý domácí hráč Jan Zavadil měl možnost vyrovnat, ale nádherný kros na malé brankoviště promáchnul
48:46
Buchta zatím nemusel zasahovat
47:56
Vyloučen hráč Štěpán Raiter družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost.
47:56
Štěpán Raiter dal možnost hostujícím vyrovnat, když použil trochu víc síly u mantinelu a jde si odpočinout
47:03
Snad to nezakřiknu, ale domácí hráči mají v této pasáži více ze hry
45:51
Aby nebyl starší Záň jmenován jediný, vrací se poctivě fakt všichni hráči - už i KAPI!
44:59
Standardka metr nad velkým brankovištěm pro domácí se úplně nepovedla
44:00
A Hanák v další slibné šanci na středu hřiště - střela z první - střela mimo
41:58
Krásně uzamkla domácí lajna hosté na své půlce. Vše končí Hanákovou střelou do bříška
40:22
Opravdu jde o hodně, i Kuba Záň se vrací!
40:00
40:00
Počet diváků je na dnešním zápase suprových 315. Děkujeme!
40:00
Střely 6:3
40:00
38:50
Teď se Rossi s Lancem spolu trošku proletěli. Naštěstí odchází oba po svých
37:19
Kapucián to zkusil znova vzduchem přes šířku hřiště na Pechu, tentokrát mohl Pecha sklepovat ze vzduchu čepelí, což udělal, ale bránu netrefil
36:50
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Michal Chudina, asistoval Petr Stejskal (5:4).
36:50
Chudina snižuje. Sice dostal míček a byl zády k brance, ale otočil se a ani nevěděl jak, prostřelil domácího gólmana nad ruku na přední.
34:59
A na domácí straně vidíme nového hráče. Vítáme tě Michale Dolejši a věříme, že budeš na hřišti minimálně tak úspěšný jako v pracovním životě
34:20
A Skřivánek zase leží na zemi u malého brankoviště. Předcházela tomu prázdná brána, kterou netrefil Kuba Záň, Skřivánek se snažil dorazit tuto střelu, kterou neuvěřitelně zachránil hostující gólman
31:57
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Ondřej Rychetník, asistoval Martin Skřivánek (5:3).
31:57
A hosté vedou o dvě branky. Rychetník natáhl a prudkou střelou na bližší lehce nad zemí překonal Lupoměcha
31:26
Ti, co dnes nesedí na tribuně v Riegrových sadech, prohloupili. K vidění je vidět rychlý a tvrdý florbal
30:06
Nyní se snad poprvé usadil na delší dobu hostující tým ve vinohradském pásmu. Skóre se nemění.
27:52
Domácí by si měli začít dávat pozor na standardky. Opět Schuller prostřelil zeď, naštěstí mimo bránu.
26:25
Kapucián běží po levém mantinelu (jak jinak), střílenou přihrávkou se snažil najít Pechu, ale přihrávka byla moc vysoká na sklepnutí čepelí
26:21
Domácí obránci zatím úspěšně zachycují míčky, takže nenechávají hosté usadit se v útočném pásmu
23:08
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Martin Skřivánek, asistoval Petr Hartman (4:3).
23:08
Hartman veze za bránu - vrací na přední tyčku - Skřivánek střílí nad nohu. Radost pohledět
21:32
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Jakub Křivanec, asistoval Martin Rossi (3:3).
21:32
Vyrovnání je tu. Střela od levého mantinelu Křivance prosvištěla mezi rukama Buchty až do branky.
17:04
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Ondřej Schuller, asistoval Martin Fenik (3:2).
17:04
Standardku ze středu proměnil Schuller střelou do víka.
16:00
Tvrdá střela hostujícího Rossiho, proti které Buchta vytáhl ruku a znemožnil gólu
13:18
A další velká šance hostí, domácí zachránilo břevno
12:49
Fenik mohl odčinit své vyloučení, avšak téměř v samostatném úniku míří vysoko nad
11:28
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Štěpán Raiter, asistoval Jan Linhart (3:1).
11:28
A Štěpa se napodruhé už nemýlil
09:12
Domácí hráči si vypracovali spoustu slibných šancí, skóre se zatím nemění - asi v největší se zatím ocitl Štěpán Raiter, jehož gól vykopl na poslední chvíli jeden z bránících hráčů
07:52
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Petr Hartman, asistoval Ondřej Rychetník (2:1).
07:21
Vyloučen hráč Maxim Volek družstva Start98 Praha-Kunratice na 5 minut za hrubost.
07:21
Martin Skřivánek dostal bídu před malým brankovištěm a hráč č.93 si jde odpočinout na 5 minut. Naštěstí pro domácí bude Skřivan v pořádku
06:23
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Martin Fenik, asistoval Petr Stejskal (1:1).
06:23
Nakonec tu máme vyrovnání z hole Martina Fenika, který úspěšně zakončil individuální akci po levém mantinelu
05:18
My o Rossim, a najednou byl málem střelcem vyrovnávacího gólu -střela šla mimo bránu
03:39
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Petr Hartman, asistoval Štěpán Raiter (1:0).
03:39
A Petr Hartman střílí první gól! Střelec převzal míček u pravého mantinelu, přeběhl s ním osu a na vzdálenější otevírá skóre dnešního zápasu
03:07
Na hřišti se objevuje v dresu Startu bývalý domácí hráč Martin Rossi
01:59
Oba golmani už si zapisují první zákroky - střílí se zatím po zemi
01:03
Sice úvodní buly vyhrálo domácí družstvo ale první minutu mají na hokejkách míček hosté
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Filipčík a Ondřej Filipčík.
00:00
00:00
Line-up hostů Start98 Praha-Kunratice: brankář: Ondřej Lupoměch; hráči v poli: Martin Fenik, Jan Konečný, Petr Stejskal, Michal Chudina, Ondřej Schuller
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Jiří Buchta; hráči v poli: Štěpán Raiter, Ondřej Rychetník, Martin Skřivánek, Jakub Záň, Petr Hartman
00:00
Úvodní buly bude vhazovat Ivan Čulák, zakladatel našeho klubu, který před buly dostává žlutý dres se svým jménem od současného prezidenta Luďka Pokorného.
00:00
První jejich společný zápas skončil 7:6 v prodloužení pro SKV,proto se můžeme těšit na napínavý zápas
00:00
Dobré odpoledne, vítám vás u 23. kola první ligy ve florbalu, kdy proti sobě nastoupí tým z Vinohrad proti svému pražskému soupeři z Kunratic.