6:2
2:2
0:3
- : -
branky (asistence): 01:34 Daniel Ludvík (Lukáš Nekola), 05:03 Ondřej Vaculík (Jakub Renčín), 07:22 Vojtěch Novotný (Jan Kopecký), 11:06 Jan Hněvkovský (Ondřej Vaculík), 12:47 Jakub Renčín (Jakub Boček), 14:20 Jan Pícha (Jakub Renčín), 28:57 Lukáš Nekola (Jan Kopecký), 29:47 Adam Havránek (Jan Hněvkovský)
branky (asistence): 06:10 Michal Klápa (Ondřej Vavro), 11:30 Jakub Černý, 21:28 Jakub Černý (Miroslav Šnajdr), 33:23 Michal Klápa (Jakub Černý), 40:21 Miroslav Šnajdr (Daniel Macek), 47:38 Michal Klápa (Ondřej Vavro), 57:36 Petr Novotný (Daniel Macek)

BLACK ANGELS - FB Hurrican Karlovy Vary 8:7
2. Daniel Ludvík, 6. Ondřej Vaculík, 8. Vojtěch Novotný, 12. Jan Hněvkovský, 13. Jakub Renčín, 15. Jan Pícha, 29. Lukáš Nekola, 30. Adam Havránek - 7. Michal Klápa, 12. Jakub Černý, 22. Jakub Černý, 34. Michal Klápa, 41. Miroslav Šnajdr, 48. Michal Klápa, 58. Petr Novotný; rozhodčí: Jan Knap - Martin Kněžík; vyloučení: 3 + Jakub Renčín ČK1 + 5 + Vojtěch Novotný 5:4; využití: 2:2; diváků: 160; zásahy brankářů: Ondřej Matiášek 34 - Daniel Váradi 17; po třetinách: 6:2, 2:2, 0:3;
60:00
Komentář domácího trenéra Petra Pajera: Zdánlivě vyhraný zápas v polovině hrací doby, jsme díky sérii vyloučení museli ubojovat do poslední vteřiny. Jsem hodně nespokojený s posledními pěti minutami druhé třetiny, ale bojovnost na konci zápasu to vynahradila. Díky moc divákům za skvělou podporu a soupeři za divácky atraktivní zápas.
60:00
Komentář hostujícího trenéra Petra Pánka: Dnešní utkání se hodnotí těžce. Opět jsme neproměňovali velké příležitosti, včetně přesilovek, které nás stáli utkání. Od stavu 6:2 bylo na hřišti jenom moje družstvo a za to klukům chci poděkovat. Děkuji soupeři a divákům.
60:00
59:59
Poslední dvě minuty byly neuvěřitelné drama ovšem podpora domácích diváků a koncentrace hráčů vzala za své a BLACK ANGELS vítězí!
58:52
Vary tlačí na bleky ale ti se brání zuby nehty.
57:36
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Petr Novotný, asistoval Daniel Macek (8:7).
57:36
Hraje se dál a Black Angels blokovali střely než je prolomil Petr Novotný.
57:03
Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
57:01
I diváci vědí že střílí hlavně Macek a i přesto se ke střele dostává velmi často.
55:14
Vyloučen hráč Vojtěch Novotný družstva BLACK ANGELS na 5 minut za vysoká hokejka.
55:09
Bauman prokázal že florbal již někdy hrál a i přesto že jeho střela minula tak se krásně linula.
54:40
Ondřej Vavro vstřelil gól který ovšem nebyl uznán. Následně jsme stáli u zdi nářků.
53:34
Vary tlačí, Blaci brání.
52:22
Vyloučen hráč Ondřej Sluka družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nesportovní chování.
52:20
Šance jsou na obou stranách, ovšem kdo to dotáhne do finální koncovky? Toť otázka.
50:00
Jan Smolka nastřelil břevno branky domácích ale nic dalšího z toho není.
49:06
Hra je nyní jak na houpačce. Nahoru a dolu a to stejné furt dokola.
47:38
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa, asistoval Ondřej Vavro (8:6).
47:38
Michal Klápa se jednoduše otočil, vystřelil a skóroval.
46:55
Pícha se při brejku snažil prudkou střelou prolomit kotník protihráče.... neúspěšně
45:58
Klasicky zahraný roh v podání Honzika Hněvkovského. Kdo zná bleky tak ví.
45:51
Daniel Macek z Varů vysílá jedovky na kasu Matiáška, zatím však neúspěšně.
44:19
Michal Klápa z Varů stál metr před prázdnou brankou a trefil tyčku, zřejmě si nechává prostor pro zlepšování se.
43:24
Vyloučen hráč Lukáš Nekola družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
43:00
Jde vidět že Karlovy Vary se nechtějí spokojit s tímto výsledkem ovšem to evokuje v malinké chyby které se bleci snaží využít.
41:57
Honza Bauman z BLACK ANGELS neboli ¨Bejček¨ bere svou roli doslova a po ztrátě zamakal, vybojoval a poslal spoluhráče do útoku.
40:21
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Miroslav Šnajdr, asistoval Daniel Macek (8:5).
40:21
Vary se dostali do prvního brejku a hned je z toho gol.
40:00
40:00
39:59
Střely v druhé třetině v poměru 7:15 lépe pro domácí Hurrican Karlovy Vary.
39:45
Miroslav Horký sám před Matiáškem. Ovšem vykličkoval se do špatného místa a ohrozil možná sám sebe.
39:02
Vary začali hrát více útočně a očividně jim to svědčí.
38:04
Krásně zahraná standartka od Karlových Varů která nekončí gólem.
37:35
Miroslav Horký z Karlových varů se snažil prokličkovat středem ovšem byl mu vystaven prvotřídní blok.
37:05
Nyní se můžeme těšit z více taktické hry ve které mají navrch BLACK ANGELS. Pochválil bych obzvláště matadora Lukáše Nekolu který si nádherně rozumí s mladými puškami ve své lajně.
33:25
Hosté využily přesilovou hru v jejich prospěch. Boj ještě nevzdávají!
33:23
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa, asistoval Jakub Černý (8:4).
33:08
Vyloučen hráč Jan Pícha družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře.
30:51
Souboje začínají být ostřejší a diváci jsou nadšeni z krásného gólového zápasu plného zvratů a soubojů. Je zde neuvěřitelná atmosféra!
29:47
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Adam Havránek, asistoval Jan Hněvkovský (8:3).
28:58
Kapitán domácích Lukáš Nekola využil té správné situace a mířenou střelou nečekaně překonal Daniela Varadi.
28:57
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Lukáš Nekola, asistoval Jan Kopecký (7:3).
27:40
Jakub Nachtmann uhasil pernou sitauaci před vlastní brankou, je to hrdina.
27:02
Karlovy Vary se zatím marně snaží vytvořit ustavičný tlak na branku.
25:58
Jan Pícha z týmu BLACK ANGELS chtěl vyhodit balonek z obraného pásma a místo toho nastřelil spoluhráče na trestné lavici. Velmi vtipná situace.
25:00
BLACK ANGELS zatím zvládají hru ve čtyřech a snaží se uklidnit tempo hry
21:51
Hráč domácího týmu Jakub Renčín byl vyloučen do konce zápasu za úder holí do ruky.
21:50
Vyloučen hráč Petr Novotný družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost.
21:50
Vyloučen hráč Jakub Renčín družstva BLACK ANGELS na 5 minut za hrubost.
21:50
Vyloučen hráč Jakub Renčín družstva BLACK ANGELS do konce utkání.
21:28
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jakub Černý, asistoval Miroslav Šnajdr (6:3).
21:00
Druhá polovina začala v podobnem tempu, oba týmy se snaží útočit a hrát na brejky.
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině v poměru 15:6 lépe pro domácí BLACK ANGELS.
19:00
Pícha posílá svojí jedovku od půlky. Však kousek mimo. V poslední minutě se hraje nahoru a dolu.
17:40
Vary se krásnou kombinací dostali až do kuchyně BA. Před prázdnou brankou však zklamal Klápa.
16:50
Domácí 99 - Renčín je pořád při chuti a v situaci jedna na jedna zakončuje střelou do brankáře Varadiho.
14:20
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Pícha, asistoval Jakub Renčín (6:2).
12:47
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Renčín, asistoval Jakub Boček (5:2).
12:47
Již tradiční pohled spolupráce mezi Bočkem a Renčínem. Druhý jmenovaný ze středu přesně zakončuje.
11:30
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jakub Černý z trestného střílení (4:2).
11:30
Matiášek hrál mimo brankoviště a rozhodčí nařizuje nájezd. Za hosty se k nájezdu postavil kapitán Jakub Černý. Kuba si s nájezdem poradil na jedničku a přízemní střelou zakončuje přesně.
11:06
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Hněvkovský, asistoval Ondřej Vaculík (4:1).
11:06
Po nahrávce Vaculíka bez problému zakončuje Hněvkovský a BLACK ANGLES využívá druhou přesilovku dnešního zápasu.
10:36
Vyloučen hráč Jakub Černý družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost.
10:12
Oba týmy se snaží držet balon v obraném pásmu a postupně přehrát soupeře.
07:22
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Vojtěch Novotný, asistoval Jan Kopecký (3:1).
07:22
Výborný zákrok domácího brankáře, když zneškodnil samostatný nájezd Varů. Z následného breaku se raduje domácí Vojtěch Novotný.
06:10
06:10
Michal Klápa využil špatné rozehrávky domácích a v přečíslení 2 na 1 zakončuje nekompromisně na nohu Matiáška.
05:03
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Ondřej Vaculík, asistoval Jakub Renčín (2:0).
03:38
Vyloučen hráč Štefan Nagy družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za špatné střídání.
03:02
BLACK ANGELS tlačí svého soupeře na jejich polovině. Postupně se domácí borci dostávají do dobrých střeleckých příležitostí, ale brankář hostů úspěšně odolává.
02:08
Vyloučen hráč Miroslav Šnajdr družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře.
01:34
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Daniel Ludvík, asistoval Lukáš Nekola (1:0).
00:01
První buly zápasu vyhrál domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Knap a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Daniel Váradi; hráči v poli: Daniel Macek, Miroslav Šnajdr, Miroslav Horký, Tomáš Oliverius, Jakub Černý
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS: brankář: Ondřej Matiášek; hráči v poli: Jakub Renčín, Jan Pícha, Jakub Boček, Matěj Boček, Ondřej Vaculík