2:1
3:0
1:5
1:0
branky (asistence): 17:09 Jakub Smrčka (Patrik Němec), 18:16 Jakub Robenek (Adam Tesárek), 21:48 Adam Tesárek (Jakub Robenek), 29:38 Patrik Němec (Jakub Robenek), 39:41 Adam Tesárek (Jakub Robenek), 42:36 Filip Machálek (Jan Hranický), 61:21 Jakub Robenek (Michal Dombrovský)
branky (asistence): 12:38 David Friedel (Bohdan Kopelec), 43:18 Patrik Michalík, 43:55 Marcel Jakubec (Roman Oborák), 47:27 Roman Oborák (Marcel Lázók), 51:58 Patrik Michalík (Roman Oborák), 53:49 Marcel Jakubec

1. MVIL Ostrava WOOW - Z.F.K. AQM Petrovice 7:6p
18. Jakub Smrčka, 19. Jakub Robenek, 22. Adam Tesárek, 30. Patrik Němec, 40. Adam Tesárek, 43. Filip Machálek, 62. Jakub Robenek - 13. David Friedel, 44. Patrik Michalík, 44. Marcel Jakubec, 48. Roman Oborák, 52. Patrik Michalík, 54. Marcel Jakubec; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 3:6; využití: 2:1; diváků: 65; zásahy brankářů: Vojtěch Kořínek 25 - Martin Janík 21; po třetinách: 2:1, 3:0, 1:5, 1:0;
65:00
Komentář domácího trenéra(Tomáš Svačinka): Dneska jsme hráli profesorský florbal, který vyvrcholil ve třetí třetině, kdy se hráči rozhodli hrát pro diváky a na moje nervy. Zbytečná ztráta bodu, ale cíl jsme splnili a to je play-off. Děkuji opět fantastickým divákům a soupeři za návrat do zápasu. Mile mě překvapil golmán soupeře.
65:00
Počet střel v prodloužení: Domácí: 1, Hosté: 0
65:00
Komentář trenéra hostů(Jiří Gurkovský): Myslím, že jsme dokázali, že florbal umíme. Od začátku jsme věřili, že můžeme být důstojným soupeřem, akorát jsme dělali hloupé chyby, ať už ve hře, nebo svou nekázní. Ve třetí třetině nám to tam konečně začalo padat a dokázali jsme se vrátit do zápasu. Myslím, že jsme si zasloužili více než bod, ale jsme za něho rádi. Děkujeme soupeři za utkání.
65:00
Počet střel v celkem: Domácí: 28, Hosté: 31.
61:21
61:22
Robenek rozhoduje utkání pumelicí na vzdálenější tyč.
61:21
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Jakub Robenek, asistoval Michal Dombrovský (7:6).
61:19
Domácí stále drží balónek.
60:15
Domácí ve čtyřech bez gólmana.
60:01
Úvodní buly prodloužení vyhrál tým domácích.
60:00
60:00
Počet střel ve třetí třetine: Domácí: 6, Hosté: 10.
60:00
59:52
Oba týmy mohly rozhodnout, Petrovice mají výhodu standartní situace z rohu.
58:18
Nehila s Němcem měli na holích rozhodnutí.
56:48
Hra je nyní plná nepřesností.
55:37
Jakubec teď přehnal napadaní a míček mají domácí.
54:40
Smrčka střílel na Janíka, ten měl z jeho střelou hodně problémů.
53:50
Jakubec z dalšího útočného brejku vyrovnává a začínáme bohužel od znova.
53:49
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Marcel Jakubec bez asistence (6:6).
52:34
Hosté se nemilosrdně ženou za vyrovnáním.
51:59
Michalík v přesilovce snižuje na rozdíl jednoho gólu.
51:58
Timeout 1. MVIL Ostrava WOOW
51:58
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Patrik Michalík, asistoval Roman Oborák (6:5).
51:20
Vyloučen hráč Lukáš Svačinka družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za hrubost.
51:18
Dnešní utkání sleduje skvělých 65 diváků, děkujeme!
48:40
Jakubec se teď dostal dvakrát do šance, ani jednou Kořínka nepřekonal.
48:15
Svačinka od mantinelu střílel, jeho přízemní pokus lapil Janík.
47:28
Oborák od mantinelu trefil přesně a snižuje.
47:27
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Roman Oborák, asistoval Marcel Lázók (6:4).
46:27
Lajna domácích kolem Jakuba Robenka teď nepustila hosty vůbec k balónku.
44:43
Hráči Petrovic trochu ožili a snaží se otočit nepříznivý stav.
43:56
Jakubec v brejku střelil přesně nad rameno Kořínka.
43:55
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Marcel Jakubec, asistoval Roman Oborák (6:3).
43:19
Michalík propálil vše, co měl před sebou.
43:18
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Patrik Michalík bez asistence (6:2).
42:37
Hranický po kličce na střed posunul na Machálka a ten k tyči překonává Janíka.
42:36
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Filip Machálek, asistoval Jan Hranický (6:1).
40:53
Hosté zatím nepůjčili míček domácím.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrál tým domácích.
40:00
40:00
Počet střel v druhé třetine: Domácí: 11, Hosté: 13.
40:00
39:42
Robenek si pohrál s celou obranou hostí a předložil na zlatém podnose Tesárkovi, který se nemýli.
39:41
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Adam Tesárek, asistoval Jakub Robenek (5:1).
38:10
Hosté zatím nic kloudného nevymysleli.
37:09
Hosté si vyzkouší přesilovou hru.
37:08
Vyloučen hráč Jan Hranický družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za sekání.
36:49
Na hřišti se objevilo 5 petrovických hřáčů s držením hole do prava, nevídané.
35:54
Friedel vyběhl z trestné lavice a málem dal gól.
35:00
MVIL drží balónek, bez zakoknčení.
33:48
Fridel potřetí na trestné lavici.
33:47
Vyloučen hráč David Friedel družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za sekání.
32:50
Nehila teď zamotal hlavu všem hráčům Petrovic, možná i těm na střídačce.
32:00
Svačinka výborně zablokoval přihrávku, která šla na úplně volného Oboráka.
31:38
Hranický po výběhu do bloku.
30:50
Oborák střílel nad nohu Kořínka, ten chytá bez problémů.
29:39
Ivan přehnal seběvědomí a nabídl šanci domácím, kterou využili.
29:38
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Patrik Němec, asistoval Jakub Robenek (4:1).
28:57
MVIL proti třem.
28:56
Vyloučen hráč David Friedel družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za hrubost.
28:20
Další přesilová hra domácích.
28:19
Vyloučen hráč Bohdan Kopelec družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
27:11
Hra je nyní plná nepřesností, hostům se ani z jedné šance nepodařilo vstřelil branku.
26:15
Nehilova střela ze standartní situace skončila ve zdi.
25:10
Ivan zahodil velkou tutovku, těsně před střelou měl šanci Horák.
24:44
Tesárek střílel po zemi, Janík si na poslední chvíli připisuje zákrok.
24:05
Jakubec znovu v akci, a znovu mimo.
23:59
Petrovice si věmnili pár přihrávek a Jakubcova střela skončila za mantinelem.
23:30
Němcec naznačil střelu a uskočili hosté i domácí.
23:03
Friedel střílel do horní poloviny branky, Kořínek reflexivně ramenem vyráží.
21:49
Domácí si připravili nacvičenou situaci a Tesárek se trefuje přesně.
21:48
21:35
Vyloučen hráč Radim Ivan družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za sekání.
20:45
Smrčka si pomohl v rohu falulem.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrál tým domácích.
20:00
20:00
Počet střel v první třetine: Domácí: 10, Hosté: 8.
20:00
19:08
Gaščík zřejmě neviděl hráče a MVIL ztrácí balónek.
18:17
Robenek z brejku vymetl Janíkovi pavučinky.
18:16
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Jakub Robenek, asistoval Adam Tesárek (2:1).
17:30
MVIL po gólu ožil, do šance so dostal Cabiš.
17:10
Němec situaci 3 na 2 vyřešil střelou do tyče, z dorážky se prosazuje Smrčka.
17:09
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Jakub Smrčka, asistoval Patrik Němec (1:1).
15:30
Hranický nyni předvedl své technické umění a uklidňuje hru.
14:45
Cabišova střela od mantinelu proskákala brankovištěm.
13:50
Jako na houpačce, David nejdříve tečoval přizemní střelu do Kořínka, v mžiku Kořínek našel rozběhnutého Šrámka, kteý trefuje tribuny za brankou.
13:30
Hra se nyní přelévá ze stranu, je to taková plácaná.
12:39
Friedel otevírá skóre střelou do šibenice.
12:38
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil David Friedel, asistoval Bohdan Kopelec (0:1).
11:46
Robenek křižne našel Tesárka, ale ten ze vzduchu nestřílí přesně.
11:00
Kořínkovi vypadl po Jakubcově střele, Oborák ze vzuduchu pak netrefil balónek.
10:27
Cabiš se po psaáži plné nepřesností dostal ke střele, ale netrefuje branku.
09:00
Jakubec přestřeluje branku.
08:43
Ani v jedné z přesilovek jsme neviděli nic zvláštního.
07:56
Hosté mají výhodu kratší přesilové hry.
07:10
Šmída se dostal před Kořínka, ale zády k brance ho moc neprověřil.
06:43
Dombrovský se provinil proti pravidlům a uvidíme hru 4 na 4.
06:42
Vyloučen hráč Michal Dombrovský družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za sekání.
06:07
MVIL nevyužil krátké výhody.
05:55
Vyloučen hráč Ondřej Gábzdyl družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za špatné střídání.
05:10
Ivan se znovu dostal do zakončení, ale znovu mimo branku.
04:40
Oborák teď ušetřl pár vteřinek v oslabení.
04:07
Uvidíme první přesilovou hru, provinil se hostující Friedel.
04:06
Vyloučen hráč David Friedel družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za bránění ve hře.
03:40
David se kličkou dostal přes Smrčku, výborný návrat do obrany zaznamenal Němec.
02:57
"Mladá" lajna domácích si dala až moc přihrávek před velkým brankovištěm a skončili v rohu.
02:21
Lázók dobře zachytil rozehrávku domácích a míček mají Petrovice.
01:30
Ivan se dostal do brejkové situace, trefuje jenom zadní mantinel.
00:35
Šmída namazal Nehilovi, jeho zakonečení po zemi chytá Janík.
00:01
Úvodní buly dnešního utkání vyhrál tým domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Both a Vladimír Černín.
00:00
00:00
Line-up hostů Z.F.K. AQM Petrovice: brankář: Martin Janík; hráči v poli: Marcel Lázók, Roman Oborák, Marek Čížek, Marek Šmída, Marcel Jakubec
00:00
Line-up domácích 1. MVIL Ostrava WOOW: brankář: Vojtěch Kořínek; hráči v poli: Patrik Němec, Lukáš Svačinka, Michal Dombrovský, Jakub Smrčka, Peter Nehila
00:00
Domácí se dnes určitě spolehnou na Michala Dombrovského, který s 45 body vede statistiky domácího družstva, a na brankáře Vojtěcha Kořínka, který patří mezi nejvytěžovanější brankáře v celé soutěži a s 15. vítězstvími vede statistiku vítězství. Za zmínku stojí i slovenský reprezentant Peter Nehila, který pomohl svému národnímu týmu k postupu na prosincové mistrovství světa v Praze.
00:00
Dobrý večer Vážení diváci, vítám Vás na 24. kole 1. ligy mužů mezi domácím týmem 1. MVIL Ostrava WOOW a týmem hostí Z.F.K. AQM Petrovice. Domácí se nachází na 3. místě tabulky a mají jistotu účasti v play-off. Hosté se nachází 8. místě, ale účast ještě není pro tento tým jistá.
00:00
Tým hostí se spoléhá na svého kapitána Romana Oboráka a Petra Kašpara, druhý jmenovaný dnes nenastoupí. Doufejme, že uvidíme zápas bohatý na pěkné góly.