2:7
2:4
3:8
- : -
branky (asistence): 08:43 Petr Skácel, 14:46 Tomáš Daniš (Petr Skácel), 28:53 Michal Trunkát (Petr Řezáč), 37:25 Michal Prorok (Tomáš Daniš), 42:26 Petr Skácel (Tomáš Daniš), 47:28 Michal Kozelský (Petr Skácel), 50:02 Ondřej Chalupa (Petr Skácel)
branky (asistence): 05:50 Matěj Černý (Kamil Peřka), 07:38 Vojtěch Mžyk (Tomáš Vlach), 09:37 Tomáš Vlach (Vojtěch Mžyk), 12:18 Vojtěch Mžyk (Ondřej Kučera), 12:47 Adam Klimeš (Marián Kloza), 13:09 Pavel Bezděčík (Hynek Plášek), 15:56 Vojtěch Mžyk (Matěj Černý), 25:37 Jiří Krečmer (Erik Šochman), 30:09 Adam Klimeš (Pavel Kožušník), 30:26 Pavel Bezděčík (Hynek Plášek), 35:23 Tomáš Kozlík (Pavel Bezděčík), 45:57 Marián Kloza (Adam Klimeš), 52:03 Pavel Bezděčík (Hynek Plášek), 55:28 Ondřej Kučera (Matěj Černý), 56:01 Adam Klimeš, 58:02 Adam Klimeš (Marián Kloza), 59:31 Ondřej Kučera (Kamil Peřka), 59:40 Pavel Kožušník (Jiří Krečmer), 59:51 Pavel Bezděčík (Jakub Holeš)

TJ Slovan Havířov - Florbal PEGRES Havířov 7:19
9. Petr Skácel, 15. Tomáš Daniš, 29. Michal Trunkát, 38. Michal Prorok, 43. Petr Skácel, 48. Michal Kozelský, 51. Ondřej Chalupa - 6. Matěj Černý, 8. Vojtěch Mžyk, 10. Tomáš Vlach, 13. Vojtěch Mžyk, 13. Adam Klimeš, 14. Pavel Bezděčík, 16. Vojtěch Mžyk, 26. Jiří Krečmer, 31. Adam Klimeš, 31. Pavel Bezděčík, 36. Tomáš Kozlík, 46. Marián Kloza, 53. Pavel Bezděčík, 56. Ondřej Kučera, 57. Adam Klimeš, 59. Adam Klimeš, 60. Ondřej Kučera, 60. Pavel Kožušník, 60. Pavel Bezděčík; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 4 + Petr Řezáč 5:4 + Tomáš Kozlík 5; využití: 4:3; diváků: 487; zásahy brankářů: Petr Gurkovský 3, Daniel Buroň 19 - Pavel Kotula 19; po třetinách: 2:7, 2:4, 3:8;
60:00
Komentář trenéra domácích Petra Skácela: Těžko se hodnotí zápas s takovýmto výsledkem. Dnešní zápas jsme totálně odflákli a umožnili soupeři jednoznačně výhru. Ve všech činnostech jsme byli o několik tříd níž a soupeř nás za to potrestal. Děkujeme skvělým divákům za atmosféru v tomto utkání.
60:00
Komentář trenéra hostů Kubíčka Filipa: Chtěl bych pochválit kluky, že k tomu zápasu přistoupili zodpovědně a hráli jsme týmově jak dopředu, tak dozadu. Jsem moc rád, že se hrálo do poslední vteřiny. Ještě jednou děkuji klukům za předvedený výkon. Děkuji soupeři za hru a divákům za návštěvu a pěknou atmosféru.
60:00
59:59
Slovan se na konci utkání psychicky zhroutil.
59:51
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Pavel Bezděčík, asistoval Jakub Holeš (7:19).
59:40
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Pavel Kožušník, asistoval Jiří Krečmer (7:18).
59:31
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Ondřej Kučera, asistoval Kamil Peřka (7:17).
59:31
Vyhrocený závěr utkání. Slovan se nedokáže vyrovnat s porážkou a zbytečně fauluje.
59:18
Vyloučen hráč Marek Raška družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
58:41
Vyloučen hráč Ondřej Lokos družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost.
58:02
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Adam Klimeš, asistoval Marián Kloza (7:16).
58:00
Probíhají poslední 2 minuty 3. třetiny.
57:25
Černý trefuje tyč.
56:30
Slovanu se hra bez brankáře nevyplatila. Na hrací plochu se konečně dostává i mladá lajna Slovanu.
56:01
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Adam Klimeš bez asistence (7:15).
55:28
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Ondřej Kučera, asistoval Matěj Černý (7:14).
55:08
Slovan to opět zkouší bez brankáře.
54:34
Slovan v plném počtu.
53:30
Prorok se pokusil v oslabení vstřelit branku. Bohužel trefil jen tyč.
52:35
Slovan hrál v šesti. Naděje na srovnání stavu pomalu ubývá.
52:34
Vyloučen hráč Jakub Mrózek družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za špatné střídání.
52:03
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Pavel Bezděčík, asistoval Hynek Plášek (7:13).
51:40
K dnešnímu utkání se zde do haly přišlo podívat 487 diváků. Děkujeme!
50:03
Slovan musí ještě hodně zabrat, aby stav vyrovnal.
50:02
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Ondřej Chalupa, asistoval Petr Skácel (7:12).
49:22
Vyloučen hráč Hynek Plášek družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za hrubost.
47:28
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Michal Kozelský, asistoval Petr Skácel (6:12).
46:40
Přesilovka Slovanu vypadá otřesně. PEGRESU se podařilo vstřelit branku v oslabení.
45:57
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Marián Kloza, asistoval Adam Klimeš (5:12).
44:23
Slovan dostal obrovskou šanci, kdy bude hrát 5 minut přesilovou hru.
44:22
Vyloučen hráč Tomáš Kozlík družstva Florbal PEGRES Havířov na 5 minut za sekání.
44:10
Slovan hraje bez brankáře.
42:27
Slovan využil svou 2. přesilovou hru a snižuje stav na 5:11
42:26
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Petr Skácel, asistoval Tomáš Daniš (5:11).
41:05
3. přesilová hra pro Slovan. Vojtěch Mžyk podruhé na trestné lavici.
41:04
Vyloučen hráč Vojtěch Mžyk družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za hrubost.
40:01
Do 3. třetiny vstupuje Slovan s velikou ztrátou. Má co dělat aby to dohnal.
37:26
Až na druhý pokus se to Prorokovi povedlo.
37:25
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Michal Prorok, asistoval Tomáš Daniš (4:11).
37:19
Prorok se snažil dorazit míček před brankou, bohužel marně.
36:35
Šochman potřeboval uklidnit situaci a vyhodil míček za mantinel.
35:23
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Tomáš Kozlík, asistoval Pavel Bezděčík (3:11).
34:32
Hosté v plném počtu.
32:33
Druhá přesilová hra pro Slovan.
32:32
Vyloučen hráč David Beneš družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za sekání.
30:26
30:10
Klimeš dobíhal nahrávku. Buroň se pokusil vyběhnout proti němu, ale neúspěšně.
30:09
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Adam Klimeš, asistoval Pavel Kožušník (3:9).
29:36
Chládek tečoval střelu Kučery mimo Buroňovu branku.
28:54
Řezáč alespoň z části odčinil svůj trest, kdy nahrál Trunkátovi na gól.
28:53
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Michal Trunkát, asistoval Petr Řezáč (3:8).
27:44
27:03
Trunkát uklidňuje situaci a vyhazuje míček.
26:13
Řezáč bude ještě 1:30 na trestné lavici.
25:37
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Jiří Krečmer, asistoval Erik Šochman (2:8).
24:45
Kučera z nulového úhlu trefuje tyč.
22:45
Řezáč jde na celých 5 minut na trestnou.
22:44
Vyloučen hráč Petr Řezáč družstva TJ Slovan Havířov na 5 minut za hrubost.
22:07
Posselt měl na druhé straně volného Chalupu, ale rozhodl se střílet. Jeho střela končí za mantinelem.
20:37
20:12
Na Řezáče letěl míček vzduchem, ale jeho střelu vykryl Kotula.
20:01
Slovan vstupuje do 2. třetiny s pětibrankovou ztrátou.
20:01
Zahajovací buly 2. třetiny vyhrál Slovan.
18:38
První přesilová hra také pro Hostující PEGRES.
18:37
Vyloučen hráč Jiří Gregor družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
16:25
Buroň zneškodnil střelu Černého.
15:56
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Vojtěch Mžyk, asistoval Matěj Černý (2:7).
15:49
Kozlík jde tvrdě do Trunkáta.
14:47
Slovan hrál svou první přesilovou hru a vydařila se! Tomáš Daniš snižuje na 2:6
14:46
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Tomáš Daniš, asistoval Petr Skácel (2:6).
13:42
Mžyk sekl Řezáče a odsedí si 2 minuty,
13:41
Vyloučen hráč Vojtěch Mžyk družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za sekání.
13:09
Timeout TJ Slovan Havířov
13:09
13:09
Střídání brankáře. Nový brankář Daniel Buroň družstva TJ Slovan Havířov
12:48
Klimešovi se míček náhodně odrazil od čepele.
12:47
12:19
Mžyk si prohodil Skácela a zvyšuje stav.
12:18
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Vojtěch Mžyk, asistoval Ondřej Kučera (1:4).
11:06
Smeták si vybojoval rozehrávku u mantinelu.
09:38
PEGRES měl rozehrávku na žluté přerušované lajně. Vlach na Mžyka, který okamžitě zpět na Vlacha, Míček bohužel skončil za zády Gurkovského.
09:37
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Tomáš Vlach, asistoval Vojtěch Mžyk (1:3).
08:55
Gregor natlačen na pořadatelský stůl.
08:44
Skácel si pohrál s Kotulou a snižuje stav.
08:43
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Petr Skácel z trestného střílení (1:2).
07:39
Rozehrávka na druhém konci hřiště došla ke šťastnému konci pro Torpédo, které zvyšuje svůj náskok.
07:38
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Vojtěch Mžyk, asistoval Tomáš Vlach (0:2).
07:30
Gregor při přechodu do útoku držel protihráče.
05:51
Černý střílel do úplně odkryté branky. Gurkovský neměl šanci.
05:50
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Matěj Černý, asistoval Kamil Peřka (0:1).
05:23
Mžyk vzal Trunkátovi míček a překazil tím přečíslení Slovanu.
05:02
Chládek faulován na polovině.
04:00
Smeták těsně minul branku.
03:54
Slovan střídá před rozehrávkou od mantinelu.
01:47
Chládek chtěl vystřelit, ale v poslední chvíli mu míček sklouzl z čepele.
00:50
Mžyk se pokusil otestovat Gurkovského, kdy jen lehce nahodil od mantinelu.
00:01
Úvodní buly dnešního charitativního utkání vyhrál Slovan.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Lukáš Mikula.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal PEGRES Havířov: brankář: Pavel Kotula; hráči v poli: Ondřej Kučera, Tomáš Vlach, Matěj Černý, Vojtěch Mžyk, Kamil Peřka
00:00
Line-up domácích TJ Slovan Havířov: brankář: Petr Gurkovský; hráči v poli: Michal Prorok, Michal Kozelský, Petr Řezáč, Tomáš Daniš, Petr Skácel
00:00
Vítáme Vás u 24. kola 1. ligy mezi domácím TJ Slovan Havířovem a hostujícím Florbal PEGRES Havířov.
00:00
Dnešní utkání je vyjímečné jednak z důvodu derby mezi Slovanem a Torpédem, ale také proto, že se jedná o charitativní utkání pro FBC Abak Ostrava,