4:3
2:0
6:4
- : -
branky (asistence): 02:54 Roman Oborák (Marek Čížek), 03:32 Patrik David (Marcel Lázók), 11:27 Roman Oborák (Marcel Jakubec), 16:10 Marek Šmída (Radim Ivan), 28:23 Patrik David (Radim Ivan), 36:47 Roman Oborák (Patrik Michalík), 48:10 Roman Oborák (Adam Zbořil), 51:13 Marek Šmída (Roman Oborák), 53:47 Marcel Jakubec (Roman Oborák), 56:00 Patrik David (Roman Oborák), 57:45 Marcel Jakubec, 58:17 Marcel Jakubec (Roman Oborák)
branky (asistence): 13:23 Jan Pícha (Jaroslav Král), 18:39 Jakub Renčín (Jakub Kaněra), 19:49 Adam Havránek (Jan Hněvkovský), 52:03 Jan Pícha (Ondřej Vaculík), 56:08 Adam Havránek (Jaroslav Král), 57:54 Daniel Ludvík (Jan Pícha), 59:02 Daniel Ludvík (Jakub Renčín)

Z.F.K. AQM Petrovice - BLACK ANGELS 12:7
3. Roman Oborák, 4. Patrik David, 12. Roman Oborák, 17. Marek Šmída, 29. Patrik David, 37. Roman Oborák, 49. Roman Oborák, 52. Marek Šmída, 54. Marcel Jakubec, 57. Patrik David, 58. Marcel Jakubec, 59. Marcel Jakubec - 14. Jan Pícha, 19. Jakub Renčín, 20. Adam Havránek, 53. Jan Pícha, 57. Adam Havránek, 58. Daniel Ludvík, 60. Daniel Ludvík; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 4:2; využití: 2:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Roman Ciompa 23 - Daniel Körber 16, Jakub Kaněra 7; po třetinách: 4:3, 2:0, 6:4;
60:00
Komentář trenéra domácích Jiřího Gurkovského (1/2): Odrazili jsme se od středečního výkonu v zápase s MVIL. Vyšel nám začátek utkání, důležitým faktorem byla odbráněná druhá třetina a celkově neskutečný týmový výkon celého mužstva. Jednotlivce nechci vyzdvihovat, bez podpory všech by jednotlivci nic nedokázali.
60:00
Petrovice 9, Black Angels 14
60:00
Komentář trenéra domácích Jiřího Gurkovského (2/2): Vážíme si důležitého vítězství a do dalšího utkání musíme jít se stejnou pokorou a čistou hlavou. Děkuji hostům za kvalitní zápas, který nám umožni celkový posun ve hře.
60:00
Komentář vedoucího týmu hostů Petra Pajera: Dnes jsme si vyjeli na výlet na konec republiky a ani u jednoho hráče jsem neviděl 100% koncentraci na důležitý zápas. Přelom první a druhé třetiny byl jediný koukatelný florbal z naší strany, jinak byl po celou dobu soupeř jasně lepší. Hodně štěstí domácím do play-off.
60:00
Počet střel na brnaku ve třetí třetině:
60:00
59:45
Timeout Z.F.K. AQM Petrovice
59:02
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Daniel Ludvík, asistoval Jakub Renčín (12:7).
59:02
Ale přece jen odpovídají.
58:45
Hosté tentokrát neodpovídají hned.
58:17
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Marcel Jakubec, asistoval Roman Oborák (12:6).
57:54
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Daniel Ludvík, asistoval Jan Pícha (11:6).
57:54
Hosté opět rychle odpovídají. Ludvík střílí, jak jinak, téměr od poloviny.
57:45
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Marcel Jakubec bez asistence (11:5).
57:45
Jakubec opět zvyšuje gólem do prázdné branky.
57:19
Domácí na chvilku vybojovali míček, ale Michalík pak při držení míčku v rohu fauloval a tak jsou u míčku opšt hosté.
56:08
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Adam Havránek, asistoval Jaroslav Král (10:5).
56:08
Hosté zase trochu zkrotili euforii domácích a snižují.
56:00
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Patrik David, asistoval Roman Oborák (10:4).
56:00
Do prázdné branky zvyšuje a završuje hat trick David.
54:58
Hosté jsou v 6.
53:47
53:47
Toho pak Oborák s Jakubcem využili k ryclhému protiútoku.
53:45
Boček dlouho váhal jestli vystřelit a Oborák, tak stihl zakleknout do bloku.
53:19
Domácí spíše čekají, co hosté vymyslí a to jim moc nesvědčí.
52:03
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Pícha, asistoval Ondřej Vaculík (8:4).
52:03
Střely ze vzdálenosti hostům jdou. Pícha téměr od poloviny prostřelil vše co měl v cestě.
51:13
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Marek Šmída, asistoval Roman Oborák (8:3).
51:13
Z volného úderu se pak prosazuje duo Oborák, Šmída.
51:11
Hra je v tempu. Zbořil nyní střílel od levého mantinelu, protihráč blokoval mimo hřiště.
49:17
Hurajt míjí branku zato trefuje rozhodčího, který nestihl uskočit míčku.
48:10
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Roman Oborák, asistoval Adam Zbořil (7:3).
48:10
Za pět vteřin konec využívají domácí přesilovku.
47:49
Jakubec ztrazil, ale hosté za to namazali Kopelcovi. Jeho střleu vyrazil brankář nohou.
47:00
Na míčku již domácí.
46:49
Nyní mají další volný úder z rohu.
46:39
Hosté drželi míček po rozehrávce z rohu.
46:32
Michalík zamířil vysoko, vysoko nad.
46:15
Vyloučen hráč Jan Kopecký družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
45:57
Signalizována výhoda pro domácí. Jsou v 6.
45:05
Šmída si odvážně naběhl na přihrávku zpoza branky. Střela mířila mimo. Odnesla to hůl protihráče, který blokoval střelu.
44:35
Domácí jsou v plném počtu.
44:06
Ciompa se během zápasu rozchytává, nyní vytáhl skvělý skok proti střele Píchy.
43:45
Domácí vyhazují.
43:19
Minuta pryč, skoro a hosté zatím jen vystřelili mimo.
42:35
Vyloučen hráč Marek Čížek družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za sekání.
42:35
Hostům se vyplatilo napadání rozehrávky. Oborák musel na Čížka nahazovat trochu riskantně a ten pak fauloval hostujícího hráče, který mu do nahození vběhl a zachytil ho.
41:56
Siganlizována výhoda pro hosty, jsou v 6. Po faulu Čížka.
41:13
Kaněra se proti Michalíkovi vytáhl pěkným zákrokem.
40:13
Renčín prováhal další příležitost. Mlě odkrytou branku, ale působil torchu překvapeně a míček, který se k němu dostal ani nezpracoval.
40:00
40:00
Počet střel na branku ve druhé třetině: Petrovice 10, Black Angels 8.
40:00
39:50
39:33
Píchovu střelu vyrazil Ciompa mimo.
39:05
Hosté opět u míčku. Hněvkovský střílel mimo.
38:39
David vypíchl přihrávku hostů.
37:50
Vyloučen hráč Bohdan Kopelec družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za hrubost.
37:50
Kopelec nesmyslně posílá domácí do oslabení.
36:47
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Roman Oborák, asistoval Patrik Michalík (6:3).
36:47
Michalíkova nepovedená střela dala šanci Oborákovi, který si poradil lépe.
36:47
Hosté po gólu vystřídali gólmana.
36:40
Michalíkovi střela nesedla.
36:06
Vyloučen hráč Daniel Ludvík družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře.
36:06
Oborák byl faulován Ludvíkem a první přesilovka pro domácí.
33:47
Střídání brankáře. Nový brankář Jakub Kaněra družstva BLACK ANGELS
32:36
Ciompa opět jen vyrazil a hned po konci přesilovky málem hosté dali další gól, nakonec však míček letěl mimo brnaku.
32:34
31:20
Ciompa vytáhl míček z čáry. Hosté už se radovali, domácí trnuli, 100% jasno by nám dala jen branková kamera
30:34
Vyloučen hráč Marcel Lázók družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za sekání.
30:34
Za sekání si tentokrát jde odpočinout Lázók.
29:50
Signalizována výhoda por hosty, jsou v 6.
29:12
Dali jsme si slovy hostů bulíčko po nejasném vyhození míčku mimo plochu na polovině
28:23
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Patrik David, asistoval Radim Ivan (5:3).
28:23
David opět dokázal překvapit hostujícího gólmana střelou po zemi a dostává domácí zase do odskoku o dva góly.
27:12
Hosté na rozdíl od první třetiny napadají rozehrávku domácích, což jim činí v rozehrávce celkem problémy.
25:35
Horák skvěle zachytil přihrávku hostů v přečíslení.
24:21
Na míčku sjou v druhé třetině zatím více hosté.
22:30
Závar před Ciompou, který vyřešil dalekým výhozem Hurajt.
21:58
Na druhé straně samostatný únik hráče hostů, kterého vychytal Ciompa.
21:42
Šmída přesóloval půlku hřistě a pak vystřelil do Körbera.
20:36
Tentokráte začali třetinu na míčku hosté, nyní však už domácí,
20:00
20:00
Počet střel na branku v první třetině: Petrovice - 13, Black Angels 8.
20:00
19:49
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Adam Havránek, asistoval Jan Hněvkovský (4:3).
19:49
Hosty druhý gól velmi povzbudil a na rozdíl jednoho gólu snižuje Havránek střelou od pravého mantinelu. Ciompa zrovna velkou jistotou v brankce dneska neoplývá.
18:39
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Renčín, asistoval Jakub Kaněra (4:2).
18:39
Renčín při svém druhém pokusu už do branky.
18:22
Pícha ten už svou střleu namířil do tyče.
18:03
Renčín měl první střeleckou příležitost hostů v přesilovca a mířil mimo.
17:19
Vyloučen hráč David Friedel družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za sekání.
17:19
Friedel posekal hostujícího hráče, který si to mířil k Ciompovi a posedí si dvě minutky.
16:10
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Marek Šmída, asistoval Radim Ivan (4:1).
16:10
Po standardce od levého mantinelu Šmída natáhl své dlouhé nohy a vyběhl si oblouk na pravý mantinel odkud přesně zamířil k levé tyčce Körberovy branky.
13:23
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Pícha, asistoval Jaroslav Král (3:1).
13:23
Pícha od poloviny prostřelil skákavou střelou prakticky všechny hráče na hřišti a snižuje.
12:51
Hostům se však z této příliežitosti nic kloudného vytvořit nepodařilo.
12:34
Friedel namazl hostům.
11:27
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Roman Oborák, asistoval Marcel Jakubec (3:0).
11:27
Gól na 3:0 sice vstřelil Oborák, lae ten už neměl těžkou práci - jen trefit odkrytou branku. Celou akci však dozlatova upekl Marcel Jakubec.
11:16
Boček měl dobrou příležitost ke střele, ale opět mířil mimo.
10:23
Ivan velmi zariskoval, při střídání domácích se pokoušel na středu projít přes dva hráče hostí a přišel o míček, naštestí pro domácí hráč hostů při střele mířil mimo Ciompu
08:35
Domácím se zatím skvěle daří zachytávat přihrávky vypichovat míčky z holí hostů.
08:19
Skvělý přesun Körbera proti střele Friedela.
07:33
Hosté se dostávají k míčku, mají volný úder z rohu domácí poloviny.,
06:12
Menší závar před domácí brankou, Boček však nakonec vystřelil jen do nohy Lázóka.
05:09
Domácí jsou povzbuzeni góly aktivnější. Další střely, i když zblokované si připsal Čížek či Jakubec.
03:32
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Patrik David, asistoval Marcel Lázók (2:0).
03:32
Míček na polovině hostů ztratili díky napadení přihrávky domácí, ale pak vzápětí hosté. Lázók se pak dokázal dobře zorientovat, dát na prostředek na Davida, který po zemi překonal Körbera.
02:54
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Roman Oborák, asistoval Marek Čížek (1:0).
02:54
Domácí se poté dostali na polovinu hostů a podařilo se jim vstřelit první branku zápasu.
02:13
První rozcvičovací zákrok si připisuje Ciompa po střele Votruby zpoza půlk.y
01:50
Na míčku hosté.
01:30
Nakonec úspěšně přešli a Michalík vystřelil, leč mimo.
01:20
Na míčku stále domácí, ale nepodařil ose jim prakticky dostat na polovinu hostů.
00:20
První jsou na míčku domácí a snaží se založit útok.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Vladimír Hála.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS: brankář: Daniel Körber; hráči v poli: Ondřej Vaculík, Jaroslav Král, Jakub Renčín, Jan Pícha, Jakub Boček
00:00
Line-up domácích Z.F.K. AQM Petrovice: brankář: Roman Ciompa; hráči v poli: Marcel Lázók, Roman Oborák, Marek Čížek, Marek Šmída, Marcel Jakubec