0:1
6:2
6:2
- : -
branky (asistence): 23:13 Jan Smolka (Daniel Macek), 24:49 Michal Klápa (Petr Novotný), 27:50 Jakub Černý, 28:54 Petr Novotný (Ondřej Vavro), 31:43 Jan Smolka (Daniel Macek), 33:39 Michal Klápa (Petr Novotný), 43:36 Ondřej Vavro (Michal Klápa), 49:58 Petr Novotný (Michal Klápa), 52:30 Jan Smolka (Jakub Černý), 55:51 Daniel Macek, 56:26 Michal Klápa (Petr Novotný), 57:52 Petr Novotný
branky (asistence): 16:11 David Říha (Vít Sauer), 34:28 David Říha, 34:59 Jan Kolena (Lukáš Zach), 44:30 Lukáš Musil (Jan Kolena), 45:30 Pavel Blažejovský (Jan Kulhavý)

FB Hurrican Karlovy Vary - FbK TJ Svitavy 12:5
24. Jan Smolka, 25. Michal Klápa, 28. Jakub Černý, 29. Petr Novotný, 32. Jan Smolka, 34. Michal Klápa, 44. Ondřej Vavro, 50. Petr Novotný, 53. Jan Smolka, 56. Daniel Macek, 57. Michal Klápa, 58. Petr Novotný - 17. David Říha, 35. David Říha, 35. Jan Kolena, 45. Lukáš Musil, 46. Pavel Blažejovský; rozhodčí: Milan Baloun - Roman Šuvada; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 211; zásahy brankářů: Daniel Váradi 30 - Jakub Víšek 28; po třetinách: 0:1, 6:2, 6:2;
60:01
Komentář trenéra hostí Lukáše Brýdla: "Směrem dozadu nezodpovědný výkon, směrem dopředu moc komplikované. Vary se na nás dobře připravily a než jsme zjednodušili hru tak bylo po zápase. Děkujeme skvělým divákům a soupeři blahopřeji k zaslouženému vítězství."
60:01
Komentář domácího trenéra Petra Pánka: "První třetinou jsme bhužel navázali na střelecké trápení z posledních zápasů. Od druhé třetiny se vše otočilo a my začali proměňovat naše střelecké šance. Krom menšího výpadku na konci druhé třetiny jsem měli zápas pod kontrolou a věřím, že se těšíme na play off. Děkuji soupeři za zápas a přeji mu šťastnou cestu domů a hlavně chci poděkovat našim skvělým divákům.
60:00
59:59
Střely na branku:12-18
59:38
Vyloučen hráč Miroslav Šnajdr družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nesportovní chování.
59:01
Běží poslední minuta zápasu
57:53
Novotný dnes hraje neskutečný zápas a připisuje si již šestý bod v zápase
57:52
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Petr Novotný bez asistence (12:5).
56:27
Novotný přesnou přihrávkou našel volného Klápu a ten se tentokrát nemýlí
56:26
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa, asistoval Petr Novotný (11:5).
55:51
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Macek bez asistence (10:5).
55:13
Svitavy to zkouší v 6
54:29
Klápa ve velké šanci nastřelil ukazatel skóre
52:31
Smolka to teď udělal parádně, vykoupal dva svitavské obránce a střílí devátou branku
52:30
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jan Smolka, asistoval Jakub Černý (9:5).
51:16
Vyloučen hráč Matěj Svatek družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost.
50:42
Štarman trefil Váradiho nohu
49:58
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Petr Novotný, asistoval Michal Klápa (8:5).
49:42
Domácí zatím působí ve třetí části hodně vlažným dojmem
48:30
Svitavy teď napadají domácí za jejich brankou
45:31
Komplikace pro domácí, Blažejovský trefil Černého do hokejky od které se odrzil míček za překvapeného Váradiho
45:30
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Pavel Blažejovský, asistoval Jan Kulhavý (7:5).
44:31
Váradi měl absoultně zakrytý výhled a Musil přízemní střelou snižuje
44:30
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Lukáš Musil, asistoval Jan Kolena (7:4).
43:37
Vavro nachytal Víška na bližší tyči a opět navyšuje náskok
43:36
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Ondřej Vavro, asistoval Michal Klápa (7:3).
37:24
Vyloučen hráč Tomáš Zach družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za zdržování hry.
34:59
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Jan Kolena, asistoval Lukáš Zach (6:3).
34:29
Říha se trefil milimetrově přesně
34:28
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil David Říha bez asistence (6:2).
33:39
Timeout FbK TJ Svitavy
33:39
32:21
Domácích je teď plné hřiště.
31:44
Kombinace na jeden dotek, Šnajdr na Macka, ten z první na Smolku a ten do branky
31:43
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jan Smolka, asistoval Daniel Macek (5:1).
28:54
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Petr Novotný, asistoval Ondřej Vavro (4:1).
27:50
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jakub Černý z trestného střílení (3:1).
27:50
Černý rozjel svůj nájezd velmi pomalu ale vyplatilo se to, gólman čekal kličku, ale Černý zvolil střelu backhendem
27:07
Macek se i v tísní dvou obránců dostal ke střele
26:00
Oba týmy si vytvořily nebezpečnou šanci, střelu Pudila však zblokoval Oliverius a Černý beckhendem nezamířil mezi tři tyče
24:50
Novotný se již chystal ke střele, nakonec však ještě nahrál na Klápu a ten střelou k tyči nedal Víškovi šanci