1:2
5:2
1:2
- : -
branky (asistence): 18:52 Vojtěch Teslík (Tomáš Richtr), 24:24 Alois Burian (Ondřej Riebauer), 26:34 Alois Burian (Ondřej Riebauer), 27:15 Radim Fořt (Martin Holčák), 29:04 Ondřej Riebauer (Martin Holčák), 39:18 Tomáš Richtr (Vojtěch Teslík), 48:39 Alois Burian (Ondřej Riebauer)
branky (asistence): 05:04 Petr Pastor (Ondřej Šarša), 10:30 Ondřej Šarša (Petr Pastor), 32:46 Daniel Fokt (Petr Pastor), 36:38 Jiří Turek (Ondřej Bejček), 45:53 Petr Pastor (Petr Linc), 53:51 Daniel Jäschke (Lukáš Fiala)

Kanonýři Kladno - Florbal Chomutov 7:6
19. Vojtěch Teslík, 25. Alois Burian, 27. Alois Burian, 28. Radim Fořt, 30. Ondřej Riebauer, 40. Tomáš Richtr, 49. Alois Burian - 6. Petr Pastor, 11. Ondřej Šarša, 33. Daniel Fokt, 37. Jiří Turek, 46. Petr Pastor, 54. Daniel Jäschke; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 3:4; využití: 2:0; diváků: 256; zásahy brankářů: Max Andreas Minev 30, Michal Šárka 1 - Marek Netopilík 23; po třetinách: 1:2, 5:2, 1:2;
60:00
59:59
Vyjádření trenéra hostích: Dneska nás může mrzet nástup do druhé třetiny kde si domácí vytvořili rozhodující náskok ,který se nám ani přes zvýšenou snahu nepodařilo dorovnat. Musíme to hodit za hlavu a připravit se na další zápas. Děkujeme soupeřům a divákům.
59:59
Ve třetí třetině dopadli střely v poměru 10:14
59:59
Přesilovky byly v poměru 4:3 z pohledu domácích.
59:59
Vyjádření trenéra domácích: Děkujeme soupeřům za hru. Bylo to taková divoká přestřelka v konečném prospěchu pro nás.
58:51
Hostující tým hraje bez brankáře
58:26
Timeout Kanonýři Kladno
58:26
Vyloučen hráč Martin Holčák družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
57:30
Vyloučen hráč Ondřej Bejček družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
56:14
Skvěle odpálil Dušan Přivara míček od jeho branky a zabránil tak jasnému gólu.
54:50
Kladno ve výborném tlaku, ale Chomutov skvěle brání.
53:51
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Jäschke, asistoval Lukáš Fiala (7:6).
53:30
Domácí tým přežil přesilovou hru, ale hned na to dostali další dotahovací branku.
52:42
Skvěle bránící Kladno zatím nepouští Chomutov ke střele.
51:30
Vyloučen hráč Alois Burian družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
49:40
Skvělý zásah hostujícího brankáře.
48:39
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Alois Burian, asistoval Ondřej Riebauer (7:5).
48:27
Kladno teď zavírá soupeře na jejich půlce hřiště.
47:19
Radek Šťovíček ve velké šanci, ale skvěle zasáhl hostující brankář.
45:53
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Pastor, asistoval Petr Linc (6:5).
45:52
Janu Cvrčkovi se nepovedla klička a je z toho gólový protiútok.
45:05
Kladenská přesilovka nebyla vůbec povedená.
42:57
Vyloučen hráč Adam Smetana družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
42:17
Protiútok Kladna skvěle vychytal brankář Chomutova.
41:07
Výborný obranný blok Kladna.
40:00
40:00
39:59
Střely na bránu v druhé třetině dopadly v poměru 13:11 z pohledu domácích.
39:18
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Tomáš Richtr, asistoval Vojtěch Teslík (6:4).
36:38
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jiří Turek, asistoval Ondřej Bejček (5:4).
33:38
Vynikající obranný zákrok Smetany Adama.
32:46
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Fokt, asistoval Petr Pastor (5:3).
32:35
Krásná a rychlá rozehrávka Chomutova.
32:28
Chomutov zatím velice dobře odolává Kladenskému nátlaku.
29:15
Hráči z Kladna výborně nutí Chomutov k chybám. Chomutov je trošku zaskočení z kladenského nátlaku.
29:04
Timeout Florbal Chomutov
29:04
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Ondřej Riebauer, asistoval Martin Holčák (5:2).
28:20
Vyloučen hráč Daniel Fokt družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
27:15
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Radim Fořt, asistoval Martin Holčák (4:2).
26:34
25:45
Kladno začalo být v 2.třetině aktivnější a nebezpečnější.
24:24
23:16
Vyloučen hráč Daniel Fokt družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hákování.
23:00
Neuvěřitelná klička Blažka a skvělý střelecký pokus. Brankář Netopilík ale skvěle zasahl.
21:07
Skvělý střelecký pokus Aloise Buriana
20:00
20:00
19:59
Střely na branku v první třetině dopadly v poměru 7:13 z pohledu domácích.
19:26
Skvělý Alois Burian zastavil protiútok Chomutova
18:52
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Teslík, asistoval Tomáš Richtr (1:2).
17:49
Vynikající klička a výtečná střela Aloise Buriana.
17:30
Chomutov ve velké šanci, ale minul odkrytou bránu.