2:2
1:3
6:3
- : -
branky (asistence): 01:13 Petr Stejskal (Michal Chudina), 02:45 Jakub Křivanec (Jan Zavadil), 29:13 Michal Pražák (Tomáš Boubelík), 41:17 Jan Zavadil (Martin Rossi), 41:51 Martin Koubek (David Jirásek), 44:08 Ondřej Vašíček (Jan Zavadil), 57:08 Matěj Štyler (Petr Stejskal), 59:23 Michal Chudina (Petr Stejskal), 59:45 Petr Stejskal (Ondřej Schuller)
branky (asistence): 10:28 Tomáš Skalitz (Daniel Hulič), 10:47 Marek Mandelbaum (Tomáš Sattler), 22:30 Matěj Vodička (Michal Skuhrovec), 35:25 Jaroslav Kropáček, 36:34 Daniel Hulič, 52:01 Jaroslav Kropáček (Marek Mandelbaum), 52:32 Michael Pitek (Ondřej Krejčí), 55:08 Michal Skuhrovec (Jiří Pecháček)

Start98 Praha-Kunratice - SK BIVOJ LITVÍNOV 9:8
2. Petr Stejskal, 3. Jakub Křivanec, 30. Michal Pražák, 42. Jan Zavadil, 42. Martin Koubek, 45. Ondřej Vašíček, 58. Matěj Štyler, 60. Michal Chudina, 60. Petr Stejskal - 11. Tomáš Skalitz, 11. Marek Mandelbaum, 23. Matěj Vodička, 36. Jaroslav Kropáček, 37. Daniel Hulič, 53. Jaroslav Kropáček, 53. Michael Pitek, 56. Michal Skuhrovec; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 4:3; využití: 0:2; diváků: 89; zásahy brankářů: Václav Zavadil 23 - Milan Stránský 58; po třetinách: 2:2, 1:3, 6:3;
60:00
Komentář trenéra hostí: Dneska se to těžko kouše, nedat do prázdné a ještě v základní hrací době prohrát.. Musíme se s tím smířit nějak.
60:00
Komentář trenéra domácích: Utkání plné emocí a zvratů, které se mi teď těžko hodnotí. Pro diváka to musela být neuvěřitelná podívaná, pro trenéra infarktové utkání. Nástup do třetí třetiny nám vliv krev do žil a i přes krátký útlum jsme utkání vybojovali do vítězného konce. Klukům patří velké uznání s jakým nadšením a touhou po vítězství do toho šli.
60:00
59:59
Míček na polovině hostí značí těsnou výhru domácích!
59:55
Vyloučen hráč Jaroslav Kropáček družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za hra rukou.
59:45
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Petr Stejskal, asistoval Ondřej Schuller (9:8).
59:45
Míček se ušmudlaným tempem dopravil za brankovou čáru.
59:23
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Michal Chudina, asistoval Petr Stejskal (8:8).
59:23
Chudina zvedá fanoušky ze židlí. Stav opět nerozhodný.
59:06
Kunratice v šesti zkouší zápas zachránit.
58:50
Timeout Start98 Praha-Kunratice
57:08
Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
57:08
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Matěj Štyler, asistoval Petr Stejskal (7:8).
57:08
Žabka na zadní tyč v kombinaci s rychlou střelou znamená hezčí skóre pro domácí.
56:10
Tyč teď zabránila dramatizaci utkání.
55:08
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Michal Skuhrovec, asistoval Jiří Pecháček (6:8).
55:08
Další hřebíček do zavírající se rakve domácích. Snad stihnou vylézt.
54:36
Litvínov houževnatě brání vedení a vyráží na rychlé protiútoky.
52:32
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Michael Pitek, asistoval Ondřej Krejčí (6:7).
52:32
Další brejk, další gól.
52:01
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jaroslav Kropáček, asistoval Marek Mandelbaum (6:6).
52:01
Po střídání je ale vedení fuč.
51:58
Sám kapitán domácích stihl zabránit vstřelení gólu a zachránil tak svému týmu vedení.
50:25
Start si v přesilovce nezajistil pohodlnější skóre.
49:07
První střela v přesilovce letí hned nad branku.
48:25
Vyloučen hráč Tomáš Sattler družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
47:34
Z utkání se stává nádherné drama.
47:00
Hra se teď na pár chvil vrací ke stylu nahoru dolu.
45:53
Míček si teď jako další oběť vybral rozhodčího, který nestihl uskočit po střele nad domácí svatyni.
45:01
Litvínov se po delší pauze podíval na útočnou polovinu.
44:08
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Ondřej Vašíček, asistoval Jan Zavadil (6:5).
44:08
Krásná akce do prázdné!
43:25
Start zahodil standartku z dobré pozice.
42:39
Míček teď při šermovačce před bránou skončil na tyči hostí.
41:51
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Martin Koubek, asistoval David Jirásek (5:5).
41:51
Nádherná samostatná akce a utkání je opět bez lídra.
41:17
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Jan Zavadil, asistoval Martin Rossi (4:5).
41:17
Bivoj úvodní tlak nezvládl a Start je nadostřel.
40:30
První chvíle třetiny patří rozhodně domácím.
40:00
40:00
39:58
Po dlouhé diskuzi o původu míčku navíc se důvod ukázal být prostý: děti.
38:58
Tahle přesilovka gólem nekončí.
38:24
Teď se na hřišti objevilo o míček navíc.
38:00
První přesilovková formace svůj úkol nezvládla a musí tak střídat.
36:58
Vyloučen hráč Michael Pitek družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za blokování hokejky.
36:58
Rozhodčí teď kompenzují a vylučují hráče z řad Litvínova.
36:34
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Daniel Hulič bez asistence (3:5).
36:34
Laciný gól a Bivoj poprvé odskakuje na rozdíl dvou branek.
36:15
Další nepísknutý zákrok na domácího a fanoušci říkají svůj názor.
35:25
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jaroslav Kropáček bez asistence (3:4).
35:25
Přesilovku 5 na 3 nebylo problém proměnit.
35:13
Vyloučen hráč Jan Běloch družstva Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za hrubost.
34:05
Vyloučen hráč Martin Koubek družstva Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za vražení zády.
34:05
Nikomu se nelíbí vyloučení domácího hráče.
33:55
Brejk hostí nejdřív skončil na tyči, pak v brance, ale kvůli postavení útočníka v malém brankovišti gól neplatí.
33:00
Start se rozhodně nebojí zapojit do hry více presinku.
32:15
Hra perfektně odpovídá skóre, nikdo teď nemá více ze hry.
31:24
Na obou stranách gólmani drží své týmy v těžkých situacích.
30:05
Rossi teď mohl zvýšit na 4:3 pro Start, ale šanci běžet sám na gólmana zmařil.
29:31
Další střela, která minula odkrytou branku Bivoje jen o pár centimetrů.
29:13
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Michal Pražák, asistoval Tomáš Boubelík (3:3).
29:13
Po gólu se opět ozvali fanoušci, tentokrát již s nadšením.
28:45
Trest Volfa končí ve chvíli kdy jeho spoluhráči drží míček za soupeřovou brankou.
28:17
Zatím největší šance v oslabení, když se Zavadil Ondřej snažil o bekhendovou kličku a zakončení nad nohu.
27:25
Rozhodčí si vyloučením zrovna nezískal fanoušky na svojí stranu a sklízí další várku kritiky.
26:46
Vyloučen hráč Tomáš Volf družstva Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za bránění ve hře.
25:37
Fanouškům se nelíbí rozhodnutí rozhodčího. Jak neobvyklé.
25:00
Start drží soupeře v kleštích, ten ale občas zahrozí pokusem na rychlý protiútok.
23:40
Litvínov zvládl soupeřovo napadání a dostřídal.
22:30
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Matěj Vodička, asistoval Michal Skuhrovec (2:3).
22:30
Při brejku bylo o nahrávku navíc a Start se tak neujímá vedení, což se o dvacet sekund později daří Litvínovu.
20:50
Start hrozí hned první střídání když jeden z hráčů trefil tyč.
20:01
Litvínov drží stoprocentní úspěšnost úvodních vhazování.
20:00
20:00
19:59
Start podržel míček a končí tak první třetina.
19:20
Málem to ale byl Litvínov kdo skóroval, když míček po střele od mantinelu prosvištěl vedle spojnice.
19:00
Start opět hrozí a má více ze hry. Změna skóre je ve větru.
17:20
První přesilovka v zápase nebyla využita.
16:30
Volf zařídil svým spoluhráčům z Kunratic střídání když vypíchl balónek mimo hrací plochu.
15:20
Trestné střílení družstva SK BIVOJ LITVÍNOV neproměnil Michal Skuhrovec.
15:20
Vyloučen hráč Matěj Štyler družstva Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za hra v malém brankovišti.
15:20
Nájezd Bivoje jel hráč č.93. Neproměnil. Sednout si půjde Štyler za hru v brankovišti.
15:04
Obrana Startu teď přežila brejk 3 na 1 jen s trochou dávky štěstí.
13:25
Hra by se dala jednoduše popsat jedině slovy nahoru a dolu.
12:35
Další brejk proti gólmanu hostům. Naštěstí chytá rychlou kličku na forhend.
11:35
Hráč Startu se přiznal k teči a rozhodčí ukazuje druhým směrem.
10:47
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Marek Mandelbaum, asistoval Tomáš Sattler (2:2).
10:47
Litvínov se snaží dohnat vlak a jde jim to. Dva góly hned po sobě jsou důkazem.
10:28
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Tomáš Skalitz, asistoval Daniel Hulič (2:1).
09:30
Start teď zahrozil několika šancemi v rychlém sledu.
08:50
Start teď zavřel soupeře a zvládl si vytvořil pěknou střeleckou pozici. Střela letěla nad branku.
08:00
Po nebezpečném brejku v podání Startu Pitek zklidnil hru a podržel balón.
06:33
Litvínov zahrozil pěknou střelou nad nohu. Zavadil stehnem vyráží.
04:56
První chyba a ztráta míčku pro Start, Litvínovští však zkazili finální přihrávku při brejku.
02:45
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Jakub Křivanec, asistoval Jan Zavadil (2:0).
02:45
Litvínovská rozehrávka nepřinesla ovoce, z brejku se prosadil Křivanec.
01:13
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Petr Stejskal, asistoval Michal Chudina (1:0).
01:13
První střelu domácích nekompromisně umístil Stejskal a Start se ujímá vedení!
00:01
Úvodní buly vyhráli hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Nábělek a Radek Štengl.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Milan Stránský; hráči v poli: Tomáš Sattler, Tomáš Skalitz, Daniel Hulič, Ondřej Tichý, Marek Mandelbaum
00:00
Line-up domácích Start98 Praha-Kunratice: brankář: Václav Zavadil; hráči v poli: Martin Fenik, Matěj Štyler, Ondřej Schuller, Petr Stejskal, Michal Chudina