6:1
3:3
3:0
- : -
branky (asistence): 02:27 Jan Hněvkovský (Jakub Votruba), 03:02 Daniel Ludvík (Jakub Renčín), 09:28 Ondřej Vaculík (Jakub Renčín), 09:32 Lukáš Nekola (Tadeáš Melíšek), 12:32 Lukáš Nekola (Tadeáš Melíšek), 19:28 Jaroslav Král (Dan Moravec), 27:51 Dan Moravec (Jaroslav Král), 35:59 Daniel Ludvík (Jakub Renčín), 38:12 Jakub Renčín (Daniel Ludvík), 41:47 Vojtěch Novotný (Dan Moravec), 58:24 Jakub Boček (Jakub Renčín), 59:59 Jakub Boček (Jakub Renčín)
branky (asistence): 01:52 Matyáš Sotorník (Jan Lacina), 22:01 Jan Hranický (Daniel Kotzur), 26:40 Adam Tesárek (Jakub Robenek), 32:22 Jakub Robenek (Daniel Cabiš)

BLACK ANGELS - 1. MVIL Ostrava WOOW 12:4
3. Jan Hněvkovský, 4. Daniel Ludvík, 10. Ondřej Vaculík, 10. Lukáš Nekola, 13. Lukáš Nekola, 20. Jaroslav Král, 28. Dan Moravec, 36. Daniel Ludvík, 39. Jakub Renčín, 42. Vojtěch Novotný, 59. Jakub Boček, 60. Jakub Boček - 2. Matyáš Sotorník, 23. Jan Hranický, 27. Adam Tesárek, 33. Jakub Robenek; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 3:1 + Jiří Šrámek 5; využití: 3:2; diváků: 193; zásahy brankářů: Ondřej Matiášek 24 - Vojtěch Kořínek 17, Jorgos Jatagandzidis 14; po třetinách: 6:1, 3:3, 3:0;
60:00
Pokračování komentáře domácího trenéra: Takže dneska spokojenost. I tak bych si, ale představoval větší úspěšnost v zakončení. Dvanáct gólů vypadá krásně, ale i tak jsme honě gólů zahodili. Děkuji skvělým divákům.
60:00
Komentář hostujícího trenéra Tomáše Svačinky: Měli jsme dva cíle. Ten první jsme splnili minulý týden, tím že jsme se dostali do playoff. A ten druhý, že Mates dal svůj první gól. jinak zápas z naší strany odevzdaný od začátku soupeři. Děkuji divákům i soupeři za hru.
60:00
Komentář domácího trenéra Petra Pajera: Kluci do toho vlítli podobně jako v Havířově, ale tentokrát i ve druhé třetině zůstali u své hry. Soupeř je velmi nebezpečný v přesilovkách a dnes to potvrdil. Hodně nám pomohlo vyloučení na pět minut, ve kterém jsme se definitivně uklidnili, což nám pomohlo k dohrání třetí třetiny...
60:00
59:59
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Boček, asistoval Jakub Renčín (12:4).
59:59
Střely ve třetí třetině BA - 17,Ostrava - 9
59:59
Tak to je dneska vše. Děkujeme divákům za fandění a doufám, že dorazí stejný počet diváků jak dnes a Blaci potvrdí formu domácí ho družstva.
59:59
Matěj Boček si poradil s gólmanem i s časomírou a ukončuje tento zápas.
59:50
Utkání se dohrává v poklidném tempu.
58:51
Vyloučen hráč Dan Moravec družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
58:51
Moravec si jde posadit za sekání a ještě bude zmatek v domácí obraně.
58:24
58:24
Tak nakonec se Bočkové dávají gól a ukončují svůj dnešní střelecký půst. Dobrá práce od Kuby, kdy šel sám na gólmana a posílá míček k tyči.
56:27
Ostrava se dostala do středu, ale naštěstí letí nad branku.
55:53
Ludvík dobře zablokoval střelu a nedovolil ohrožení domácí kasy.
55:12
Bočkové nejsou dneska ve své kůži. Dneska nejsou moc vidět, což nebývá obvyklé.
52:30
Nekola měl další šanci na hattrick, ale vychytal ho gólman hostů.
51:49
Timeout 1. MVIL Ostrava WOOW
51:49
Riči trefil dobře míček od Votrubce, ale vůbec netrefuje branku.
51:49
Ostrava se vzala timeout a uvidíme co si připravili na přibližně posledních deset minut zápasu.
49:40
Melíšek našel Nekolu, ale Nekola minul bránu. Hattrickové oslavy se nekonají.
48:40
Vaculík dal mezi nohama obránci, ale byl už blízko bráně a gólman míček chytá.
47:40
Robenek se dobře dostával do šance a dneska předvádí dobrý výkon.
45:20
Hluché místo zápasu. Vidíme hodně nepřesností a hodně se hra přelévá nahoru a dolu.
42:40
Moc vzruchu zatím třetí třetina nepřinesla.
41:47
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Vojtěch Novotný, asistoval Dan Moravec (10:4).
41:47
Střídání brankáře. Nový brankář Jorgos Jatagandzidis družstva 1. MVIL Ostrava WOOW
41:47
Novtný dobře trefil nad rameno brankáře a dává desátý gól.
41:30
Zatím více vzruchu jsme mohli vidět na levé straně.
41:00
Blaci se snaží vstoupit lépe do třetiny než v předchozích dvou případech.
40:00
40:00
O pauze jsme viděli tombolu o zajímavé ceny, kdy se losovaly ceny mezi 193 diváků, zatím největší počet diváků v letošní sezóně. Doufáme že lidé přesvědčil zajímavý florbal a přijdou i v pondělí na poslední zápas Blacků v základní části. Blaci bojují o přední příčky v základní skupině a o výhodu v playoff.
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině BA - 15,Ostrava - 10
39:59
Šrámek odchází z trestné a dlouhá přesilovka Blacků končí.
38:12
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Renčín, asistoval Daniel Ludvík (9:4).
38:12
Dobrá kombinace po ose Ludvík - Renčín. Renčín neomylně dává gól a jde ho oslavit z jedním z fanoušků.
35:59
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Daniel Ludvík, asistoval Jakub Renčín (8:4).
35:59
Ludvík dává první gól v pěti minuté přesilovce a mají ještě dost času na další příležitosti.
34:58
Vyloučen hráč Jiří Šrámek družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 5 minut za hrubost.
34:58
Šrámek poslal přes mantinel Nachtmanna a půjde si zchladit hlavu na pět minut.
32:22
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Jakub Robenek, asistoval Daniel Cabiš (7:4).
32:22
Ostrava využívá i druhou přesilovku, Robenek dostal nahrávku na vrchol a propálil všechno co mu stálo v cestě.
31:31
Vyloučen hráč Jan Bauman družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:31
Baumann nechal ruku na zádech ostravského hráče a nakonec i ho srazil k zemi a i když kroutí hlavou, jde si sednout na trestnou lavici.
31:23
Melíšek dobře nahrával na volného Moravce,ale ten si poprvé dobře nahodil míček vedle nohou ostravského gólmana, ale pak ten míček vůbec netrefil a ten končí za bránou. Škoda této šance.
30:25
Svačinka vyslal zajímavou střelu, která byla tečována těsně vedle Matiáškovi branky.
29:25
Ostrava vyslala zajímavou střelu, ale ta nakonec letí vedle Matiáškovi branky.
29:00
Havránek měl dvě dobré příležitosti, když poprvé z velkého brankoviště trefil ostravský blok a poté netrefil ostravskou bránu.
27:51
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Dan Moravec, asistoval Jaroslav Král (7:3).
27:51
A máme vymetený pavučinky i na druhé straně. Postaral se o tom Dan "Morče" Moravec.
26:40
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Adam Tesárek, asistoval Jakub Robenek (6:3).
26:40
Osmnáct vteřin před koncem ostravské přesilovky, hosté dávají gól a potvrzují dobrý vstup do třetiny a snižují na tři góly.
24:58
Vyloučen hráč Matěj Boček družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
24:58
Boček byl vyloučen za sekání. Ostrava hned měla zajímavou šanci, ale střela letěla hodně nad.
24:25
Ostrava rozehrávala zajímavou standartku na hranici velkého hřiště. Ostrava zkoušela bekhendovou střelu, ale jen trefují boční tyč.
23:32
Ostrava teď zamkla Blacky a ti jsou rádi, že se nedostali do větší šance.
22:40
Riči dobře našel Hněvkovského, ale ten netrefil vůbec míček.
22:01
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Jan Hranický, asistoval Daniel Kotzur (6:2).
22:01
Ostrava v rychlém protiútoku. Matiášek se dobře přesouval k tyčce, ale Hranický tam našel místo vedle ruky a snižuje stav utkání.
21:00
I diváci jsou vtaženi do zápasu a snaží se povzbudit domácí borce.
20:00
20:00
Viděli jsme hodně zajímavou třetinu. Nejdříve hosté dali rychlý gól. Od té doby Blaci vzali otěže zápasu do svých rukou a přehrávali soupeře, který se poté dostával do ojedinělých šancí. Když Ostrava měla nějakou šanci tak zde byl Matiášek a potvrdil, že je v popředí tabulek.
20:00
19:59
Ostrava je hodně nespokojená se svým výkonem a dali to znát při odchodu do šaten.
19:59
Střely v první třetině BA - 16,Ostrava - 9
19:28
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jaroslav Král, asistoval Dan Moravec (6:1).
19:28
Blaci jsou v laufu a dávají šestý gól.
19:02
Riči je při chuti a chce dát gól. Žádal si o přihrávku, ale trefil pouze hostující blok.
18:28
Riči dostal nahrávku a vystřelil z první. Kořínek drží šance Ostravy.
17:30
Riči šel sám na gólmana, měl dobrý úmysl, ale vůbec netrefil branku soupeře.
13:40
Blaci jsou ve formě. Diváci se mohou dívat na zatím nejlepší utkání sezóny. Matiášek předvedl dobrý zákrok po střele z první.
12:32
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Lukáš Nekola, asistoval Tadeáš Melíšek (5:1).
12:32
Melíšek zachytil hodně špatnou rozehrávku hostů a pak naservíroval na zlatém podnose Nekolovi gól do prázdné. Za tohle nebude domácí obránce pochválen.
11:40
Blaci by měli myslet i na bránění. Hosté se najednou ocitli před Matiáškem, ale ten se dobře přesunul a nedal útočníkovi šanci.
10:00
Blaci povzbuzeni rychlými góly a dorážejí na gólmana hostů. Jejich dobývání až zastavuje hvizd rozhodčích.
09:32
09:32
Melíšek to dobře připravil nádherně svému kapitánovi Nekolovi a ten vymetl pavučiny v Kořínkově bráně.
09:28
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Ondřej Vaculík, asistoval Jakub Renčín (3:1).
09:28
Blaci mačkali soupeře a ten stál jenom u velkého brankoviště. Nakonec přesilovku využívá Vaculík.
08:12
Vyloučen hráč Jakub Robenek družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za nedovolené vrážení.
08:12
Baumann dobře předběhl soupeře a ten už jen stačil faulovat.
07:29
Melíšek zkoušel vymyslet kličku, kterou se naučil na krátkém pobytu ve Švédsku, ale Kořínek jeho švédské úmysly vystihl.
06:59
Sražená nahrávka skončila v náručí hostujícího gólmana.
05:50
Dobrá standartka Blacků letí nad bránu.
03:02
03:02
To je zápas jak s Kanadou, diváci vidí tři rychlé góly. Jediný rozdíl je, že gól nedává Ostrava, ale Blaci a rychle otáčejí zápas.
02:27
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Hněvkovský, asistoval Jakub Votruba (1:1).
02:27
I po rychlý brejku se trefují domácí a srovnávají na 1:1.
01:52
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Matyáš Sotorník, asistoval Jan Lacina (0:1).
01:52
Rychlá akce hostů a Sotorník se trefuje nad rameno Matiáška a nedá mu šanci zareagovat. Hosté se ujímají vedení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čížek a Lukáš Laštovička.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. MVIL Ostrava WOOW: brankář: Vojtěch Kořínek; hráči v poli: Daniel Cabiš, Jakub Robenek, Vítězslav Matěj, Peter Nehila, Adam Tesárek
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS: brankář: Ondřej Matiášek; hráči v poli: Matěj Boček, Ondřej Vaculík, Jakub Renčín, Daniel Ludvík, Jakub Boček
00:00
Dobrý den, vítejte u dnešního zápasu. Domácí dnes budou hájit domácí neporazitelnost, kdy naposledy prohráli 8.října. Představí se proti hráčům z Ostravy a to nejlepšímu celku na hostujících hřiští.