1:0
2:4
3:0
- : -
branky (asistence): 16:51 Tomáš Sattler (Ondřej Hertl), 29:23 Ivo Harák (Daniel Hulič), 39:22 Tomáš Kratochvíl (Daniel Hulič), 51:06 Ondřej Tichý (Viktor Hocelík), 53:41 Lukáš Pudil (Daniel Hulič), 55:18 Marek Mandelbaum (Jiří Pecháček)
branky (asistence): 23:17 Jaromír Lisa (Petr Poduška), 28:53 Marek Švrkala (Petr Poduška), 36:37 Marek Švrkala (Václav Fučík), 38:09 Václav Fučík

SK BIVOJ LITVÍNOV - Spartak Pelhřimov 6:4
17. Tomáš Sattler, 30. Ivo Harák, 40. Tomáš Kratochvíl, 52. Ondřej Tichý, 54. Lukáš Pudil, 56. Marek Mandelbaum - 24. Jaromír Lisa, 29. Marek Švrkala, 37. Marek Švrkala, 39. Václav Fučík; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 5:6; využití: 2:3; diváků: 61; zásahy brankářů: Milan Stránský 26 - Zbyněk Venkrbec 26; po třetinách: 1:0, 2:4, 3:0;
60:00
komentář Litvínova (Daniel Hulič) : Dnešní zápas byl nervózní, všichni věděli o co se hraje, pro nás to dopadlo dobře, a pořád živíme šanci resp můžeme živit.. Do Pelhřimova posíláme pomalu omluvu, je mi (nám) to upřímně líto a doufáme že se zase někdy uvidíme. A zdravím jejich skvělý (dva) fanoušky. dh
60:00
Komentář Pelhřimova (Petr Zajíček): Děkuji všem deseti hráčům, kteří dnes podali nadprůměrný výkon. Gratuluji domácím k vítězství a věrnému fanouškovi, co nás doprovází.
60:00
střely na branku Litvínov 11 Pelhřimov 12
60:00
59:51
Vyloučen hráč Marek Švrkala družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za hra bez hokejky.
56:39
Vyloučen hráč Milan Hendrych družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za hra na zemi.
56:13
rozehrávka Litvínova od vlastní branky, Venkrbec proto opět ve své svatyni
55:49
Pelhřimov zkouší risk bez golmana
55:18
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Marek Mandelbaum, asistoval Jiří Pecháček (6:4).
53:42
Hulič nahrál z vlastní poloviny přímou nahrávkou středem až k brance hostů. kde stál Pudil s Pecháčkem, ktrerý stínil a Pudil proměňuje šanci ve vedoucí gól
53:41
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Lukáš Pudil, asistoval Daniel Hulič (5:4).
53:41
čekáme až si Venkrbec upraví výstroj
52:54
pelhřimovskou rozehrávku vypíchl Kratochvíl, upaloval na branku, ale díky rychlé obraně Pelhřimova nezakončil
51:07
rychlý útok Litvínova končí gólem Tichého a opět začínáme jako od nuly
51:06
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Ondřej Tichý, asistoval Viktor Hocelík (4:4).
50:49
Vyloučen hráč Václav Fučík družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za vražení zády.
50:29
Lisa střílí hezky, ale nepřesně
49:29
Pelhřimov zatím v přesilovce nic nepředvedl
48:58
Vyloučen hráč Ondřej Krejčí družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za bránění ve hře.
48:30
rozehrávka Litvínova - Tichý na Hocelíka, ten střílí, ale neúspěšně
46:40
Knězů byl nalezen dlouhou přihrávkou nebráněn u branky, ale ani na dvakrát Stránského nepřekonává
43:27
teď nám tu před naším stolkem zbourali pěknou řadu mantinelů, četa rychle zasáhla a opět se hraje
42:43
je docela nechutné, jak nám tu vyloučený hráč plive na zem stejně jako při svém předchozím vyloučení
41:53
Hulič na Sattlera, pěkná střela, ale neprošla zdí bránících hráčů
41:10
Vyloučen hráč Milan Hendrych družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za vražení zády.
39:22
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Tomáš Kratochvíl, asistoval Daniel Hulič (3:4).
39:02
Kratochvíl si bere na památku míček, kterým vstřelil svůj první gól a to velmi důležitý, kontaktní a do šatny
39:01
Skalitz nádherně přihrál spoluhráči, ten však nevyužil pozice a odkrytou branku
38:09
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Václav Fučík bez asistence (2:4).
38:09
Tichý krásně nahrál Fučíkovi a ten střílí gól
36:37
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Marek Švrkala, asistoval Václav Fučík (2:3).
36:22
Vyloučen hráč Daniel Hulič družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za hrubost.
36:22
strkanice u branky Pelhřimova, vyloučený Hulič reklamuje, že mu protihráč šlápl na ruku
34:54
Tichý prokličkoval až do útočného pásma a nahrál Huličovi, Pelhřimov však tento útok eliminoval
30:43
Trestné střílení družstva Spartak Pelhřimov neproměnil Václav Fučík.
30:43
Vyloučen hráč Jan Vacín družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
29:23
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Ivo Harák, asistoval Daniel Hulič (2:2).
28:53
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Marek Švrkala, asistoval Petr Poduška (1:2).
28:21
rychlá odpověď Litvínova a začínáme od začátku...
28:20
Litvínov se pokusil o protiútok, avšak Pelhřimov jim rozehrávku sebral a střílí gól
23:17
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jaromír Lisa, asistoval Petr Poduška (1:1).
23:17
jedna přihrávka, druhá přihrávka a míček Stránský nestihl zalehnout, podjel mu pod tělem
22:51
Vyloučen hráč Lukáš Pudil družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
22:42
Lisa střílí jen do nohou Krejčího
22:03
Po rozehrávce ze středu, která šla na pravé křídlo, kde čekal osamocený Kratochvíl, ten po krásné střele rozezněl tyč
21:03
Tichý rozehrál z vlastního pásma daleko dopředu na Pudila, ten zpět na Hocelíka, ale tomu střela zcela nesedla