2:3
2:1
3:0
- : -
branky (asistence): 00:04 Roman Oborák (Petr Kašpar), 10:28 Petr Kašpar, 26:43 Adam Zbořil (Petr Kašpar), 31:53 Bohdan Kopelec (Petr Kašpar), 44:14 Radim Ivan (Petr Kašpar), 51:07 Bohdan Kopelec, 52:30 Petr Kašpar (Roman Oborák)
branky (asistence): 02:44 Jiří Turek (Ondřej Kopp), 16:42 Ondřej Kopp (Vít Andrle), 17:38 Petr Pastor (Erich Kellermann), 34:06 Lukáš Fiala (Marek Chocholoušek)

Z.F.K. AQM Petrovice - Florbal Chomutov 7:4
1. Roman Oborák, 11. Petr Kašpar, 27. Adam Zbořil, 32. Bohdan Kopelec, 45. Radim Ivan, 52. Bohdan Kopelec, 53. Petr Kašpar - 3. Jiří Turek, 17. Ondřej Kopp, 18. Petr Pastor, 35. Lukáš Fiala; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 3:6; využití: 3:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Martin Janík 31 - Jan Vlček 20; po třetinách: 2:3, 2:1, 3:0;
60:00
Střely ve 3. třetině: Petrovice 10, Chomutov 9
60:00
Vyjádření trenéra domácích, pana J. Gurkovského: Hodně důležitý zápas pro oba dva týmy. Ve třetí třetině jsme již byli klidnější než soupeř a šli si za svým cílem. Důležitým faktorem bylo využití přesilovek a vůbec celkový týmový výkon. Těšíme se na play-off, soupeři hodně štěstí.
60:00
Vyjádření trenéra hostí, pana M. Bociána: Nám dnes výrazně uškodila naše střelecká impotence zejména ve druhé třetině a velké množství vyloučení. Domácí ve třetí třetině dokázali využít dvě šance a tím zlomili zápas. Blahopřejeme jim k postupu do play-off a my se musíme co nejlépe připravit na zítřejší zápas.
60:00
58:30
Timeout Z.F.K. AQM Petrovice
58:30
Trestné střílení družstva Z.F.K. AQM Petrovice neproměnil Marcel Jakubec.
58:30
Vyloučen hráč Ondřej Šarša družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování hokejky.
58:30
Kašparova rychlost dělá hráčům hostů problémy. Bohužel neschopnost domácích proměnit trestné střílení je obrovská
57:19
Chvastek s Michalíkem vypresovali míček, prvně jmenovaný běžel sám na Vlčka, ale netrefil bránu
56:28
Kopelec měl míček na holi, ale nikdo mu nešel...musel to vzít na sebe
54:40
Chomutov to slušně roztočil, domácí už sotva chodili, ale střela skončila nad bránou
53:35
Petrovice se snaží kontrolovat míček a nepouštět soupeře do hry
52:30
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Petr Kašpar, asistoval Roman Oborák (7:4).
52:30
Kašpar se obtočil kolem brány a zasunul. No bude to těžké, zda je dneska lepší Janík či Kašpar
51:52
Chomutov přidal na aktivitě, bude to ještě hodně zajímavé
51:07
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Bohdan Kopelec bez asistence (6:4).
51:07
Dva na jednoho, Kopelec to vzal na sebe a trefil přesně k tyči
50:17
Chomutov hraje přesilovku dobře, ale již se jim krátí
49:15
Domácí hodně pasivní, Janík opět zasahoval. Následně velmi tvrdý zákrok na Jakubce, tentokrátě bez trestu... zvláštní
48:46
Vyloučen hráč Radim Ivan družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za hrubost.
44:14
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Radim Ivan, asistoval Petr Kašpar (5:4).
44:14
Ivan byl důrazný na brankovišti a dotlačil míček do brány
42:36
Trestné střílení družstva Z.F.K. AQM Petrovice neproměnil Petr Kašpar.
42:36
Vyloučen hráč Erich Kellermann družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za vysoká hokejka.
42:35
Janíkův dlouhý výhoz zastavil Kellermann vysokou holí. Kašpar při trestném střílení netrefil bránu
40:52
Hurajt nahazoval Chvastkovi před bránu, míček letěl vzduchem a Dominik netrefil
40:00
40:00
Počet střel ve druhé části: Petrovice 8, Chomutov 15
40:00
Tato třetina byla třetinou Martina Janíka v bráně domácích. Nebýt jeho, Chomutov vede minimálne o 4 branky
40:00
38:40
Oborák riskantně kličkoval za bránou, ještě že se hostující útočník nezorientoval včas, mohl dávat do prázdné
36:10
Trestné střílení družstva Z.F.K. AQM Petrovice neproměnil Roman Oborák.
36:10
Vyloučen hráč Ondřej Bejček družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
35:55
Opakuju se, ale zase Janík vychytal 100% šanci
35:11
Vyloučen hráč Marcel Jakubec družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
34:33
Opět Janík sám proti střelci, domácí si hodně zahrávají
34:06
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Lukáš Fiala, asistoval Marek Chocholoušek (4:4).
34:06
S tímhle Janík už nemohl nic dělat. Střelu vyrazil, obránci nikde a Fiala dorážel do prázdné
32:00
Ihned po buly musel domácí zachránit Janík a opět Janík... ani to nestíhám psát
31:53
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Bohdan Kopelec, asistoval Petr Kašpar (4:3).
31:53
A zase Kašpar. Krásně našel Kopelce, kterému stačilo nastavit hůl
30:47
Fiala Tomáš přesprintoval všechny a zakončil svou akci nepřesnou střelou. Ale toto bylo poněkolikáté, co v oslabení soupeř zahrozi
30:34
29:28
Pastor běžel sám na Janíka. Střela útočníka Chomutova byla Janíkem vyražena na břevno - důležitý zákrok
28:35
Škoda, že Michalík zakopnul o lajnu, mohl se dostat k míčku nejdříve
27:59
Dvojice Kašpar - Oborák je bezkonkurenčně nejlepší na hřišti
26:43
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Adam Zbořil, asistoval Petr Kašpar (3:3).
26:43
Kašpar krásně uvolnil Zbořila, který trefil přesně
26:20
Zatím to nevypadá na přesilovku domácích
25:03
Vyloučen hráč Vít Andrle družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
21:35
Vyloučen hráč Martin Hurajt družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:45
Domácí teď úplně vypadli z role, během chvíle 2x inkasovali a ihned po buly málem potřetí
17:38
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Pastor, asistoval Erich Kellermann (2:3).
16:42
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Kopp, asistoval Vít Andrle (2:2).
16:42
Obrana Petrovic nechala na středu velkého brankoviště zcela osamoceného Koppa a ten již neměl těžkou práci
15:30
Chvastek vystihl rozehrávku, bohužel při kličce mu míček odskočil a Vlček tak mohl zasáhnout
13:52
Kašpar dvakrát během přesilovky střílel, pokaždé nad
13:22
Chocholoušek v oslabení vyzkoušel Janíka střelou z otočky
12:39
Vyloučen hráč Tomáš Fiala družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za držení.
12:21
Přečíslení Chomutova a zákrok Janíka maskou
11:48
Smetanovu střelu zablokoval Michalík
11:15
Oborák kličkou překonal obránce Chomutova a šel ze strany na bránu, Kašpar na něj křikl a přihrávka neprošla. Možná to chtělo střílet.
10:28
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Petr Kašpar bez asistence (2:1).
10:28
Kašpar střelou švihem překonal Vlčka v bráně
10:13
Ivan dostal dobrou přihrávku od Michalíka, zkusil kličku, a dle mého názoru trefil tyč
08:45
Ivan svedl na středu hřiště dva tvrdší souboje a jak je jeho zvykem, zase se rozčiluje