1:2
3:2
2:0
- : -
branky (asistence): 12:55 Tomáš Daniš (Michal Prorok), 24:53 Jiří Gregor (Igor Macháček), 28:02 Michal Prorok (Petr Skácel), 32:32 Petr Skácel (Tomáš Daniš), 55:11 Tomáš Daniš, 57:52 Patrik Posselt (Jiří Kroček)
branky (asistence): 09:55 Daniel Hulič (Tomáš Sattler), 15:22 Daniel Hulič (Marek Mandelbaum), 27:26 Viktor Hocelík (Ondřej Krejčí), 37:56 Ondřej Krejčí (Viktor Hocelík)

TJ Slovan Havířov - SK BIVOJ LITVÍNOV 6:4
13. Tomáš Daniš, 25. Jiří Gregor, 29. Michal Prorok, 33. Petr Skácel, 56. Tomáš Daniš, 58. Patrik Posselt - 10. Daniel Hulič, 16. Daniel Hulič, 28. Viktor Hocelík, 38. Ondřej Krejčí; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 4:2; využití: 0:0; diváků: 56; zásahy brankářů: Daniel Buroň 28 - Milan Stránský 23; po třetinách: 1:2, 3:2, 2:0;
60:00
Komentář trenéra hostů Vybíral Jiří: První třetinu jsme byli lepším týmem. Ve druhé třetině pomalu domácí začali být lepší a ve třetí třetině Nás přehráli ve všech směrech. Gratulujeme soupeři k výhře a děkujeme fanouškům.
60:00
Střely na branku po 1. třetině. Slovan - Litvínov. 10:12
60:00
Komentář trenéra domácích Petra Skácela: Dnes rozhodly tři faktory. Přečkaná katastrofální 1. třetina opět neskutečný výkon gólmana Buroně a výborně odbojované oslabení včetně dvojnásobného. Zítra se pokusíme zápas zvládnout lépe, i když víme, že to bude těžké. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
59:25
Litvínov hraje bez brankáře.
58:40
Trestné střílení družstva TJ Slovan Havířov neproměnil Petr Skácel.
58:40
Vyloučen hráč Viktor Hocelík družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za bránění ve hře.
58:00
Probíhají poslední 2 minuty 3. třetiny.
57:53
Posselt vyfoukl nahrávku na Kročka na Smetáka, ale vyplatilo se. Slovan vede o 2 branky.
57:52
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Patrik Posselt, asistoval Jiří Kroček (6:4).
57:00
Slovan už netlačí do žádné větší akce.
55:12
Danišův dlouhý oblouk skončil výborně a Slovan se opět dostává do vedení.
55:11
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Tomáš Daniš bez asistence (5:4).
54:20
Gregor bohužel netrefil míček, který skákal před odkrytou brankou.
53:39
Mandelbaum trefuje horní tyč.
53:11
Zvoní tyč!
52:03
Slovan se ubránil několika po sobě jdoucím oslabením.
51:34
Slovan ve svém oslabení hraje lépe než v celém zápase.
50:04
Výjimečně špatně odpískaný faul. Slovan bude hrát necelou minutu ve třech.
50:03
Vyloučen hráč Patrik Posselt družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:56
Vyloučen hráč Petr Řezáč družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost.
47:08
Slovan oslabuje sám sebe nevynucenými fauly.
47:07
Vyloučen hráč Jiří Gregor družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
46:00
Slovan ve vlastním oslabení dokázal míček podržet na polovině hostů.
45:25
Mandelbaum netrefil prázdnou branku.
44:35
První přesilová hra také pro Litvínov.
44:34
Vyloučen hráč Michal Kozelský družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání.
42:38
Prorok sám před brankou nedokázal dorazit nahrávku do prázdné brány.
42:00
Smeták dnes nemá svůj den. Zatím netrefil branku.
40:01
Do 3. třetiny vstupují týmy s vyrovnaným skóre.
37:57
Až třetí dorážka skončila dobře pro Litvínov.
37:56
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Ondřej Krejčí, asistoval Viktor Hocelík (4:4).
37:00
Buroň vyráží střelu hlavou.
36:27
Daniš nahodil na Kozelského, který se pokusil vystřelit ze vzduchu, bohužel mimo.
32:33
O první dorážku se pokusil Daniš, kdy se míček pouze odrazil od Stránského, ale poté Skácel nezaváhal a Slovan se dostává poprvé do vedení.
32:32
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Petr Skácel, asistoval Tomáš Daniš (4:3).
30:28
První přesilová hra tohoto utkání.
30:27
Vyloučen hráč Ivo Harák družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za hrubost.
29:17
Prorok se účastnil dvou nadějných šancí Slovanu, bohužel ani jedna neskončila úspěchem.
28:02
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Michal Prorok, asistoval Petr Skácel (3:3).
27:27
Obrana Slovanu si nepokryla Hocelíka, který z voleje rozděluje stav.
27:26
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Viktor Hocelík, asistoval Ondřej Krejčí (2:3).
27:24
Buroň v základním postavení neviděl vůbec nic. Naštěstí jeho ruka vyrazila míček.
24:54
Macháček na Gregora, který vychytralou kličkou na backhand srovnává skóre.
24:53
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Jiří Gregor, asistoval Igor Macháček (2:2).
22:48
Litvínov promarnil šanci na zvýšení stavu.
20:01
Zahajovací buly 2. třetiny vyhrál opět Litvínov.
15:23
Hulič byl špatně pokrytý obranou Slovanu a zvyšuje stav.
15:22
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Daniel Hulič, asistoval Marek Mandelbaum (1:2).
13:28
Smeták ve vyložené šanci zaváhal a nedokázal sám na nikoho vstřelit branku.
12:55
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Tomáš Daniš, asistoval Michal Prorok (1:1).
12:18
Kroček nahrál mezi nohama obránce na Daniše, který bohužel nedokázal trefit bránu.
11:03
Kroček nedovolil vystřelit Mandelbaumovi.
09:56
Hulič otevírá skóre, kdy našel tu nejmenší skulinku mezi Buroněm a tyčkou.
09:55
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Daniel Hulič, asistoval Tomáš Sattler (0:1).
09:05
Skácel z poza brány na Proroka, který těsně minul branku.
08:29
Buroň je zatím jediné co brání Litvínovu vstřelit branku.
06:48
Harák ve výjezdu přestřelil branku.
06:20
Skalitz vypálil z otočky, Buroň vyráží rukou.
05:00
Rybka vypálil z poloviny hřiště. Buroňovi tato střela vypadla z rukou, ale situaci zachránil.
03:00
Macháček natlačen na pořadatelský stolek.
01:00
První šance Litvínova., kdy nahozený míček z rozehrávky nedokázal do branky procpat Skalitz.
00:01
Úvodní buly dnešního utkání vyhrál Litvínov a posouvá se do útoku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Both a Vladimír Černín.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Milan Stránský; hráči v poli: Tomáš Sattler, Jiří Pecháček, Daniel Hulič, Ivo Harák, Marek Mandelbaum
00:00
Line-up domácích TJ Slovan Havířov: brankář: Daniel Buroň; hráči v poli: Michal Prorok, Michal Kozelský, Petr Řezáč, Tomáš Daniš, Petr Skácel
00:00
Vítáme Vás u 26. kola 1. ligy mezi domácím TJ Slovan Havířov a hostujícím SK BiVOJ LITVÍNOV.