2:0
2:0
3:3
- : -
branky (asistence): 12:45 Jaroslav Jaroš (Miroslav Horký), 19:56 Michal Klápa (Jan Skopový), 23:52 Petr Novotný (Jakub Černý), 38:36 Jakub Černý (Petr Novotný), 57:39 Petr Novotný, 58:36 Miroslav Horký (Jaroslav Jaroš), 59:52 Daniel Macek (Matěj Svatek)
branky (asistence): 51:10 Dominik Záň (Ondřej Stuchlík), 58:03 Petr Hartman (Martin Skřivánek), 59:32 Petr Hartman (Jan Linhart)

FB Hurrican Karlovy Vary - TJ Sokol Královské Vinohrady 7:3
13. Jaroslav Jaroš, 20. Michal Klápa, 24. Petr Novotný, 39. Jakub Černý, 58. Petr Novotný, 59. Miroslav Horký, 60. Daniel Macek - 52. Dominik Záň, 59. Petr Hartman, 60. Petr Hartman; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 155; zásahy brankářů: Daniel Váradi 36 - Martin Dejmal 13, Tomáš Šimek 11; po třetinách: 2:0, 2:0, 3:3;
60:01
Pokračování trenéra Petra Pánka: "Ve třetí třetině vlažný výkon, který by na úspěch v play off nestačil. Děkuji soupeři za zápas a hlavně divákům, kteří věřím nás přijdou podpořit v bojích o postup do extraligy."
60:01
Komentář asistenta trenéra hostí Miroslava Purkrábka: "Po dvaceti pěti kolech nás čekal dost jiný soupeř, zatím co Vary vylepšily organizaci hry. My jsme se nemohli najít a neproměňovali jsme šance. Hře rozhodně nepomohla ani nucená výměna gólmana. Gratulujeme soupeři ke třetímu místu a my máme týden na zlepšení."
60:01
Komentář trenéra domácích Petra Pánka: "Nesmírně si vážíme třetího místa v základní části, k zápasu v první třetině takticky skvělý výkon podpořený vstřelenými brankami. Ve druhé třetině jsme se trochu ukolébali a polevili a jen díky výbornému brankáři jsme neinkasovali. "
60:00
59:59
Střely na branku:10-11
59:52
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Macek, asistoval Matěj Svatek (7:3).
59:32
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Petr Hartman, asistoval Jan Linhart (6:3).
59:01
Probíhá poslední minuta třetí třetiny
58:37
Druhou branku do prázdné přidává Horký a vypadá to, že si domácí již dojdou pro výhru
58:36
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Miroslav Horký, asistoval Jaroslav Jaroš (6:2).
58:03
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Petr Hartman, asistoval Martin Skřivánek (5:2).
57:39
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Petr Novotný bez asistence (5:1).
51:10
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Dominik Záň, asistoval Ondřej Stuchlík (4:1).
50:00
Hosté jsou ve třetí třetině aktivnější, všechny jejich střely zatím ztroskotávají na výborném Váradim
44:54
Vyloučen hráč Ondřej Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za blokování hokejky.
44:45
Síly se vyrovnají
44:02
Domácí jsou ve čtyřech
43:38
Vyloučen hráč Matěj Svatek družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za vražení zády.
43:11
Novotný výborně vyvezl a ušetřil cenné vteřinky
42:01
Trestné střílení družstva TJ Sokol Královské Vinohrady neproměnil Lukáš Lanc.
42:01
Vyloučen hráč Jakub Černý družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
41:20
Skopový si teď počínal jako zkušený mazák, když se vymanil ze sevření třech obránců
39:50
Hosté v závěru hodně zatlačili, nejprve však předvedl krsný semafor gólman Váradi a poté hosté nastřelili tyč.
38:37
Černý s Novotným si tentokrát vyměnili role a první jmenovaný přivítal přivítal Šimka v brance
38:36
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jakub Černý, asistoval Petr Novotný (4:0).
34:24
Střídání brankáře. Nový brankář Tomáš Šimek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady
34:00
Záň se obtáčel kolem branky, Váradi však byl u tyčky včas a jeho pokus zneškodnil
28:05
Vyloučen hráč Miroslav Šnajdr družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
27:26
Výborný průnik Šnajdra, zakončení však mimo
26:45
Máca nezužitkoval střílenou pihrávku Linharta
25:30
Krásná kombinace Vinohrad, do střely se však na poslední chvíli položil Nagy a zabránil tak gólu
24:21
Nagy se skvěle postavil do přihrávky jednoho z hostí
23:52
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Petr Novotný, asistoval Jakub Černý (3:0).
22:39
Stuchlík s epostavil do cesty rozběhnutému Jarošovi a půjde si na dvě minuty odpočinout
22:38
Vyloučen hráč Ondřej Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře.
19:57
Skopový jen tak odpálil balonek, kterého se však zmocnil Klápa, který takovým šťouchnutím střílí gól do šatny
19:56
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa, asistoval Jan Skopový (2:0).