1:1
2:4
2:0
1:0
branky (asistence): 15:23 Tomáš Pešek (Petr Liška), 22:42 Jan Horský (Tomáš Kasper), 28:46 Tomáš Pešek (Lukáš Zelenka), 44:45 Petr Liška (Jan Sláma), 57:33 Jan Sláma (Tomáš Pešek), 60:59 Jan Horský (Petr Liška)
branky (asistence): 12:40 Vojtěch Janata (Jaroslav Dlabač), 29:14 Martin Žák (Lukáš Štveráček), 33:19 Lukáš Macálka (Vojtěch Janata), 36:18 Lukáš Vlach (Štefan Furdan), 36:51 Ondřej Blažek (Martin Žák)

TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons - Snipers Třebíč 6:5p
16. Tomáš Pešek, 23. Jan Horský, 29. Tomáš Pešek, 45. Petr Liška, 58. Jan Sláma, 61. Jan Horský - 13. Vojtěch Janata, 30. Martin Žák, 34. Lukáš Macálka, 37. Lukáš Vlach, 37. Ondřej Blažek; rozhodčí: Zbyněk Pěnička - Michal Šafář; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 33; zásahy brankářů: Martin Frühbauer 26 - David Štos 20; po třetinách: 1:1, 2:4, 2:0, 1:0;
60:59
61:00
Z hostující tým Pazderník: Když se soudtředíme na florbal tak to jde, když se nesoustředíme tak to nejde, výsledek zápasu tomu také odpovídá. Děkuji za zápas.
61:00
Za domácí tým Rezek: Hra probíhala ve vysokém tempu, hrálo se nahoru dolů, se šťastným koncem pro nás. Děkujeme soupeři a divákům.
60:59
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jan Horský, asistoval Petr Liška (6:5).
60:59
Horský trefil míček se vzduchu a vystřelil pro Brod důležitý druhý bod.
59:04
Sláma vyloučen a Brod bude mít velmi těžký konec třetí třetiny v oslabení 3 na 5
58:34
Vyloučen hráč Jan Sláma družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za nesportovní chování.
58:22
První přesilová hra Třebíče v dnešním utkání ale zatím do šancí se hostujíc nedostávají
57:56
Vyloučen hráč Petr Liška družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za blokování hokejky.
57:34
Dvě OBROVSKÉ šance branku ale až druhou dokázal využít Sláma který dorazil míček do prázdné branky
57:33
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jan Sláma, asistoval Tomáš Pešek (5:5).
52:10
Brod se opět snaží ohrozit třebíčskou branku ale obrana hostí dnes funguje velmi dobře
48:46
Hraje se teď v poměrně vysokém tempu ale většina šancí obou týmu končí na polovině hřiště
48:09
Další tvrdý střet u mantinelu a Roztočil na pomoci spoluhráčů odchází mimo hřiště
47:16
V šanci i Třebíčský tým ovšem obrana Brodu je pozorná
46:45
Střela Mühlfaita která málem skončila v zády hostujícího golmana,
46:13
Domácí cítí že teď mohou vyrovnat skóre a snaží míček dostat před branku Třebíče
45:00
Brod díky přesné střele Lišky střílí gol a utkání bude ještě rozhodně zajímavé
44:45
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Petr Liška, asistoval Jan Sláma (4:5).
44:28
Sláma před úplně volnou brankou do které jen stačilo míček doklepnout....vystřelil bohužel mimo
44:05
Nebezpečná střela hostí kterou se štěstím chytil Frühbauer
43:30
Přesilovky se zatím Brodu dnes nedaří a Slámova střela končí mimo hřiště
42:50
Další přesilovka Brodu a domácí budou mít velkou šanci se přiblížit na dostřel hostím
42:21
Vyloučen hráč Lukáš Mátl družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání.
39:51
Třebíč drží balónek na své polovině a chce v klidu dohrát s míčkem na svých holích
39:27
Střeli po 2. třetině: Brod - 8 a Třebíč - 7
39:20
Sláma vybojoval míček a nahrával Kučerovi který ještě vracel před branku hostí. Tam ale obrana Třebíče dobře zasáhla
38:23
Střela hostujícího hráče kterou opět krásně vykryl Frühbauer
37:41
Obránce Roztočil se teď prohnal přes celé hřiště a zakončoval střelou do horních pater branky ovšem o kousek minul
37:00
Dvě dobré šance Třebíče které hostí dokázala proměnit a rázem otáčejí vývoj zápasu na 3:5
36:51
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Ondřej Blažek, asistoval Martin Žák (3:5).
36:18
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Lukáš Vlach, asistoval Štefan Furdan (3:4).
35:56
Mühlfait rozjel protiútok Brodu ale jeho střela byla ztečována mimo hřiště
34:56
Kocour se střetl s třebíčským hráčem a hra byla pozastavena
33:59
Kocour se Zmrhalem za Brankou domácích a snaží se rozehrát ale Třebíč brání s velmi vytaženými hráči
33:20
Třebíč teď poslední dvě minuty držela Brod pod tlakem a vyrovnává střelou od mantinelu na 3:3
33:19
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Lukáš Macálka, asistoval Vojtěch Janata (3:3).
31:05
Zelenka nastřelil míček před branku host a tam se snažil Pešek protečovat ovšem brankář vychytal.
30:00
Brod je zatím v druhé třetině aktivnější a začíná si vytvářet více šancí
29:15
Brod na půlce ztratil balonek a Žák z přečíslení snižuje na 3:2
29:14
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Martin Žák, asistoval Lukáš Štveráček (3:2).
28:47
Pešek krásně trefil místečko mezi hlavou a spojnicí a dostává Brod do vedení 3:1
28:46
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Tomáš Pešek, asistoval Lukáš Zelenka (3:1).
27:32
Horský od mantinelu vystřelil ale golman hostí střelu v klidu vykryl.
27:00
Přesilová hra Brodu skončila ale domácí si moc šancí nevytvořili
25:30
Brod v přesilovce zatím není nebezpečný a Třebíč dokázala vyvézt balónek až k Frühbauerovi
24:47
Vyloučen hráč David Salák družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:57
Na hřiště můžeme vidět spoustu tvrdých střetů
22:42
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jan Horský, asistoval Tomáš Kasper (2:1).
22:42
Kasper našel před bránou volného Horského a ten protečoval míček za záda hostujícího gólmana
21:50
Brod se snaží rozvážnou rozehrávkou dostat na útočnou polovinu ale Třebíč dobře brání a je opět na míčku.
21:20
Další šance hostí ale Frühbauer je v bráně pozorný
20:20
Dobrá šance Niederhofera ale Frühbauer ramene jeho střelu vykryl.
20:00
20:00
19:59
Počet střel v první třetině: Brod - 8 a Třebíč - 10
19:16
Brod teď drží balónek u branky Třebíče a snaží se do konce třetiny vstřelit ještě jeden gol.
18:30
Kocour vyvezl míček středem a hledal volného Kučeru. Ten byl faulován a Brod má standartní situaci z dobré pozice
17:44
Standartní situace Třebiče, ale Furdanova tvrdá střela netrefila branku.... míček pro domácí.
16:30
Střela Krejčího z poloviny hřiště, ovšem Frühbauer měl volný výhled a střelu vychytal.
16:01
Roztočil teď utrpěl tvrdý střet s hostujícím hráčem a těžko se mu stávalo z palubovky
15:23
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Tomáš Pešek, asistoval Petr Liška (1:1).
15:23
Krosová nahrávka Lišky na Peška a ten zavěsil do horních pater branky.
14:30
Třebíč pozorně brání a Brod si nedokáže vytvořit opravdu nebezpečnou šanci.
14:00
Tvrdá střela Kocourka, bohužel ale trefil hostujícího hráče
12:40
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Vojtěch Janata, asistoval Jaroslav Dlabač (0:1).
12:40
Střelu od půlky hřiště ještě Frühbauer vykryl ale následnou nahrávku do brankoviště a dorážku Janaty už byl krátký.
12:09
Standartní situace Třebíče, ale hostí trefili pouze blokujícího Slámu
11:08
Oba týmy pozorně brání a tak většina šancí zatím byla pouze z přečíslení.
10:24
Protiútok Třebíče ukončila střela kterou brankař Frühbauer vychytal.
09:20
Další šance Brodu. Horský šel sám na golmana hostí ale míček do sítě nezasunul.
08:40
Kučera v šanci ale brankář Štos pohotově jeho pokus vychytal.
07:50
Frühbauer vykryl nebezpečnou střelu třebíčského hráče.
07:20
Na míčku teď Třebíč a rozvážně si připravuje šanci ke střelbě.
05:50
Přesilová hra se zatím domácím nedaří Třebíč se snadno zmocnil míčku a šetřil vteřiny v obraném pásmu brodu.
05:15
Pešek vystřelil od mantinelu tvrdou střelu ale branku netrefil.
04:38
04:30
Liška v šanci ale byl faulován a hostující hráč bude vyloučen.
03:50
Teď obrovská šance Peška, který byl před brankářem hostí úplně sám ale branku vsítit nedokázal.
01:50
Třebíč drží míček v obrané polovině Brodu ale domácí je ke střelbě nepouštějí.
00:10
Utkání začalo a míčku se ujímají domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zbyněk Pěnička a Michal Šafář.
00:00
00:00
Line-up hostů Snipers Třebíč: brankář: David Štos; hráči v poli: Štefan Furdan, Lukáš Vlach, Marek Papoušek, Luboš Niederhofer, Matěj Kuželka
00:00
Line-up domácích TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons: brankář: Martin Frühbauer; hráči v poli: Martin Mühlfait, Lukáš Roztočil, Tomáš Pešek, Lukáš Zelenka, Tomáš Rezek
00:00
Dobrý večer, vítejte u 16. kola Národní ligy - východ, ve kterém se uskuteční zápas mezi domácími TJ Sokol Erupting Dragons Havlíčkův Brod a Snipers Třebíč. Utkání začne již za malou chvíli.