2:1
3:2
3:2
- : -
branky (asistence): 01:06 Antonín Semerád (Ondřej Kočí), 12:01 Ondřej Kočí (Ondřej Filip), 24:32 Antonín Semerád (Ondřej Kočí), 29:16 Ondřej Kočí (Antonín Semerád), 31:54 Ondřej Kočí (Lukáš Janů), 46:21 Lukáš Janů (Antonín Semerád), 47:08 Lukáš Panenka (Pavel Vlasák), 49:12 Lukáš Panenka (Pavel Vlasák)
branky (asistence): 10:14 Ondřej Špalek (Ondřej Tichý), 20:04 Jakub Doutnáč (Vojtěch Strnad), 31:30 Ondřej Špalek (Michal Němeček), 43:46 Václav Kramel (Jakub Doutnáč), 51:18 Michal Šeda (Kryštof Minařík)

Fortel TJ Kobylisy - ASK Orka Čelákovice 8:5
2. Antonín Semerád, 13. Ondřej Kočí, 25. Antonín Semerád, 30. Ondřej Kočí, 32. Ondřej Kočí, 47. Lukáš Janů, 48. Lukáš Panenka, 50. Lukáš Panenka - 11. Ondřej Špalek, 21. Jakub Doutnáč, 32. Ondřej Špalek, 44. Václav Kramel, 52. Michal Šeda; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 3:4; využití: 1:1; diváků: 64; zásahy brankářů: Jiří Kraml 31 - Lukáš Pezl 31; po třetinách: 2:1, 3:2, 3:2;
60:01
Komentář trenéra domácích Ondřeje Kočího: "Super týmový výkon, obětavý, který jsme podpořili efektivním proměňováním šancí." Komentář trenéra hostů Šimona Zmátla: "Gratuluji soupeři k postupu do play off."
58:30
Vyloučen hráč Patrik Totzauer družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za hra na zemi.
57:36
Hosté se ubránili, naopak zahrozili z protiútoku
55:36
Vyloučen hráč Jakub Doutnáč družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za hrubost.
54:40
Hra se přelévá ze strany na stranu
51:18
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Michal Šeda, asistoval Kryštof Minařík (8:5).
51:18
Hosté snižují
49:12
Branku družstva Fortel TJ Kobylisy vstřelil Lukáš Panenka, asistoval Pavel Vlasák (8:4).
46:21
Branku družstva Fortel TJ Kobylisy vstřelil Lukáš Janů, asistoval Antonín Semerád (6:4).
43:46
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Václav Kramel, asistoval Jakub Doutnáč (5:4).
38:05
Zvoní tyčka, podle názoru většiny vnitřní, čelákovické branky, sudí nechávají pokračovat ve hře
37:10
Kočák vyzval Janyse, ten míří vedle
36:15
Sajmonovu střelu Pezl vyráží
31:54
Branku družstva Fortel TJ Kobylisy vstřelil Ondřej Kočí, asistoval Lukáš Janů (5:3).
31:54
Balonek nakonec doskákal za gólmana hostů, tak trošku kuřbička :-)
31:30
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Ondřej Špalek, asistoval Michal Němeček (4:3).
31:30
Kraml vyráží, na dorážku už bohužel nestačí
31:21
Zvoní horní tyčka domácí branky
29:38
Vyloučen hráč Jan Lubina družstva Fortel TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
29:38
Teď si hosté početní výhodu tak trochu vybrečeli
29:16
Branku družstva Fortel TJ Kobylisy vstřelil Ondřej Kočí, asistoval Antonín Semerád (4:2).
24:32
Branku družstva Fortel TJ Kobylisy vstřelil Antonín Semerád, asistoval Ondřej Kočí (3:2).
24:30
Domácí obrana ustupovala, až musel zasáhnout, Kraml, z protiútoku vykoupal Pezla Tonda Semerád
23:51
Vyloučen hráč Marek Budil družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
22:48
Vyloučen hráč Matěj Bouček družstva Fortel TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
22:10
Dlouhou dobu signalizované vyloučení na straně domácích
21:15
Vlasák vystihl rozehrávku Orky, ale s se Zíkou na Pezla nevyzráli
20:04
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jakub Doutnáč, asistoval Vojtěch Strnad (2:2).
20:04
Tak to byl přímo hororový úvod pro domácí...