3:0
3:2
- : -
FbC Plzeň
branky (asistence): 30:40 Ondřej Šimek (Daniel Drobiš), 34:02 Daniel Drobiš (Jan Procházka), 34:33 Vít Strouhal (David Štěpka), 47:20 Marek Slepička (Radek Hanák), 48:48 Radek Hanák (Jan Procházka), 59:28 Michael Kudláček (Lukáš Malý)
FbC Plzeň
branky (asistence): 16:31 Stanislav Fencl (Filip Rybnikár), 48:24 Daniel Nicklas (Radek Calta), 57:54 Daniel Nicklas (Václav Zábran)

FBC Štíři Č. Budějovice - FbC Plzeň 6:3
31. Ondřej Šimek, 35. Daniel Drobiš, 35. Vít Strouhal, 48. Marek Slepička, 49. Radek Hanák, 60. Michael Kudláček - 17. Stanislav Fencl, 49. Daniel Nicklas, 58. Daniel Nicklas; rozhodčí: Jan Knap - Martin Kněžík; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 143; zásahy brankářů: Josef Macek 27 - Lukáš Ščurko 22; po třetinách: 0:1, 3:0, 3:2;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích Lukáše Malého: Bylo to pro nás důležité utkání, jsem rád že začali dávat góly hráči kteří je dřív nedávali.
59:59
Komentář trenéra hostí Václava Michálka: Dnešní zápas jsme si vypili kalich hořkosti do dna. Nemyslím si, že bychom byli horším týmem, ale díky šancím, které neproměňujeme a štěstí soupeře při zakončení prohráváme zápas za zápasem. Děkuji soupeři za zápas a my jedeme opět domů s prázdnou
59:28
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Michael Kudláček, asistoval Lukáš Malý (6:3).
57:54
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Daniel Nicklas, asistoval Václav Zábran (5:3).
54:00
Lukáš Malina zastavuje akci soupeře a hned se vydává na výlet do protiútoku.
49:46
Vyloučen hráč Jan Procházka družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře.
48:48
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Radek Hanák, asistoval Jan Procházka (5:2).
48:24
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Daniel Nicklas, asistoval Radek Calta (4:2).
47:20
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Marek Slepička, asistoval Radek Hanák (4:1).
47:20
Marek Slepička trefuje ze vzduchu míček a střela končí v brance hostí.
45:11
Radek Hanák střílí golfem od mantinelu bohužel nad branku soupeře.
43:32
Daniel Drobiš doráží střelu Lukáše Malého skóre se ale nemění.
37:32
Vyloučen hráč Václav Bíca družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za držení.
34:33
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Vít Strouhal, asistoval David Štěpka (3:1).
34:33
Vít Strouhal krásnou střelou z dorážky zvyšuje náskok domácích na 3:1
34:02
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Daniel Drobiš, asistoval Jan Procházka (2:1).
30:40
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Ondřej Šimek, asistoval Daniel Drobiš (1:1).
19:30
Domácí nedovolí hostům se dostat ke střele.
18:28
Vyloučen hráč Vít Strouhal družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
16:31
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Stanislav Fencl, asistoval Filip Rybnikár (0:1).
13:30
Daniel Drobiš zabetonoval střelu soupeře.
10:00
Zápas se zdá být vyrovnaný
09:30
Svintek vodí soupeře za jejich brankou
08:20
Fanoušci domácích plně podporují svůj tým.
05:20
Domácí drží hostí na jejich obrané polovině.
03:46
Vyloučen hráč Radek Calta družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.