1:3
5:1
1:1
- : -
branky (asistence): 19:04 Zbyněk Tomiška (Matěj Lubenský), 20:46 Zbyněk Tomiška, 22:30 Zbyněk Tomiška (Lukáš Pokorný), 24:59 David Kolář (Patrik Míka), 25:07 Martin Kalous (Sebastian Jakob), 28:04 Jaroslav Janoušek (Lukáš Pokorný), 42:42 Tomáš Hradec (Sebastian Jakob)
branky (asistence): 04:15 Martin Žemlička (Erik Štěrba), 14:49 Radek Zelinka (Erik Štěrba), 17:51 Martin Odlas (Miloš Šulc), 31:15 Miroslav Hanzlíček (Marek Pačmag), 50:30 Michal Plomer (Jan Odlas)

Panthers Praha - FBC DDM Kati Kadaň A 7:5
20. Zbyněk Tomiška, 21. Zbyněk Tomiška, 23. Zbyněk Tomiška, 25. David Kolář, 26. Martin Kalous, 29. Jaroslav Janoušek, 43. Tomáš Hradec - 5. Martin Žemlička, 15. Radek Zelinka, 18. Martin Odlas, 32. Miroslav Hanzlíček, 51. Michal Plomer; rozhodčí: Zbyněk Pěnička - Michal Šafář; vyloučení: 2:5; využití: 0:0; diváků: 130; zásahy brankářů: Martin Hruška 22 - Ondřej Janůšek 11, Robin Ciota 20; po třetinách: 1:3, 5:1, 1:1;
60:00
Vyjádření trenéra hostí (Petr Hubner): Domácí vyhráli zaslouženě, protože jsme udělali velké množství chyb.
60:00
Vyjádření trenéra domácích (Lukáš Jenšík): Zbytečně nervózní a špatný vstup do první třetiny jsme dokonali napravili zkraje té druhé a zaslouženě si dokráčeli pro výhru. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00

Střely na branku ve 3. třetině:
Panthers 12 - Kadaň 8

60:00
59:00
Minuta do konce, přidají Panthers ještě jeden fík?
57:53
Vyloučen hráč Michal Plomer družstva FBC DDM Kati Kadaň A na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:53
Hodně za hranicí pravidel a slušného vychování teď odstavil Pokorného ze hřiště Pačmag. Je až s podivem, že nebyla vytažena karta červené barvy. Dotyčnému doporučujeme stydět se, Pokornému brzké uzdravení způsobené nárazem hlavy o tribunu.
56:59
Pačmag prověřil pozornost prodejců u stánku Mix.it!
56:30
V závěru oslabení se do dalšího úniku dostal Hradec, volil stejné zakončení jako při své brance, nicméně Ciota už si úhel protentokrát pohlídal.
55:32
Snad sedm přihrávek si vyměnilo unikající trio Tomeš-Míka-Hradec, na pokoukání líbezná akce ale končí logicky až v rohu.
54:35
Morava protáhl Hrušku, trajektorie jeho rány ale místo v síťce končila ve vratech.
54:20
Vyloučen hráč Matěj Lubenský družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:20
Janoušek oplácel a jde si odpočinout.
53:34
Je to nervózní, utahané, bez střelby. Prostě přesně takové, že se o tom fakt nedá nic psát.
51:26
Plešatější z bratří Odlasů na hraně pravidel atakoval Hrušku, obrana Panthers musela zasahovat v útočném módu.
51:09
Timeout FBC DDM Kati Kadaň A
51:09
Hosté v plném počtu.
50:30
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Michal Plomer, asistoval Jan Odlas (7:5).
50:30
Hodně překvapivou střelu vyslal Plomer, k úžasu všech přítomných záhadným způsobem prošla až za Hrušku. 7:5.
49:44
Kolotoč se roztáčí, první atak však Ciota ustál.
49:09
Vyloučen hráč Miloš Šulc družstva FBC DDM Kati Kadaň A na 2 minuty za nedovolené vrážení.
47:36
Tomiška v rámci přečíslení zkoušel najíti Pokorného, ke kterému se však míček nedostal díky položenému stehnu jednoho z beků.
47:01
Krůšek zkusil štěstí od pravého mantinelu, nicméně ke své smůle mu nesedl směr - touš končí na schodišti.
46:27
Výstavní bodychceck Míky, odletivší hráč se vzpamatovává jen velmi těžko.
44:42
Z ničeho nic mohlo být znovu sníženo, Salvetr ale předvedl zakončení z kategorie "koukejte, i tohle umím nedat" a z hranice malého brankoviště míjí úplně prázdnou bránu!
43:57
Za neznámý prohřešek pokárán Míka, na balonku nyní Kadaň.
42:42
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Tomáš Hradec, asistoval Sebastian Jakob (7:4).
42:42
A máme to znovu o tři branky! Tomáš Hradec neměl tak nějak nikoho, komu by poslal loptičku, a tak krásným sprintem překonal postupně všechny obránce,úspěšně oběhl i ležícího Ciotu a bezchybně zavěsil!
41:44
Tomiška krásným krosem našel Pokorného, který měl střílet, nadějnou pozici ale odmítl zbytečnou zpětnou nahrávkou do země nikoho.
41:07
Míka našel Hudce, který měl v hlavě pečlivě narýsovanou pumelici. Ta se ale nekonala, neb mu v nadějné pozici sjel míček z hokejky.
40:00
40:00

Střely na branku v 2. třetině:
Panthers 15 - Kadaň 11

40:00
39:46
Vyloučen hráč Jaroslav Janoušek družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:46
Vyloučen hráč Erik Štěrba družstva FBC DDM Kati Kadaň A na 2 minuty za držení.
39:46
Ostro, přeostro je teď u pořadatelského stolku. Všechny páry očí sledovaly souboj Štěrby s Janouškem, ve kterém oba kojoti pronesli na adresu soupeře několik ostrých slov a následně se odporoučeli na trestnou lavici.
38:50
Hudec hodně vystrašil Ciotu, 99% práce ale za něj odvedli obránci, kteří odpálili balonek do bezpečí.
37:57
Vyloučen hráč Miloš Šulc družstva FBC DDM Kati Kadaň A na 2 minuty za bránění ve hře.
37:57
Šulc za hranicí pravidel odstranil ze hřiště Šádu, přesilovka pro Panthers.
37:26
Štěrbův sprint dokázal zastavit až Janoušek, Kati jsou v tlaku.
36:31
Kadanští mají teď o něco více ze hry, nicméně jejich náhozy kazí úspěšné pražské bloky.
35:13
Dobrý návrat v podání Kýbla, který lýtkem ničí protiútok 2 na 1.
33:39
Nic extra se teď neděje. Snad připojíme jen informaci, že divácká účast dnes podruhé bude atakovat hranici dvou stovek čumilů.
32:26
Spektakulární přesun Hrušky teď zabránil jistému gólu, domácí šestatřicítka vyškrábla jasnou šibenici!
31:15
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Miroslav Hanzlíček, asistoval Marek Pačmag (6:4).
31:15
Ty ale teď na hřiště létají spíše z úst Jakoba. Tomu se nelíbí kontroverzní rozehrání Katů, které končí brankou - té docílil Hanzlíček přesnou střelou pod břevno od mantinelu.
30:46
Na hostující lavičce začíná být trochu horko, není nouze ani o hanlivé výrazy směrem k řiditelům dnešního mače.
29:58
Tomiška nejprve pohrdl dalším únikem, následně ale Panteři rozjeli tak kvalitní kombinaci, že jí ani sami nedokázali proměnit.
29:04
Naše myšlenky a přání teď stojí při Lukáši Tomešovi, jehož zlomená čepel orazítkovala strop haly.
28:04
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jaroslav Janoušek, asistoval Lukáš Pokorný (6:3).
28:04
Pokorný jen tak nazdařbůh poslal balonek na Ciotu, ten ale 24 gramů vážící kus nesmyslu neudržel a pustil jej do brankoviště. To následně vzplálo a snad po čtyřech odrazech se k dorážce dostal Jarda Janoušek, který zatím neznámou částí těla zvyšuje na 6:3!
27:22
Po lehce šílené pětiminutovce se nám hra malinko uklidnila, na balonku převážně Kadaň.
26:36
Po dlouhé době si na kuličku sáhl i Hruška, který nebezpečí eliminuje vyrážkou nad.
25:07
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Martin Kalous, asistoval Sebastian Jakob (5:3).
25:07
Střídání brankáře. Nový brankář Robin Ciota družstva FBC DDM Kati Kadaň A
25:07
Stačilo necelých pět minut a zápas vypadá úplně jinak. Kati absolutně nezvládli nástup do třetiny a znovu inkasují, tentokrát za to může duo Jakob - Martin Kalous, kteří společnými silami vyhání Janůška z branky!
24:59
Branku družstva Panthers Praha vstřelil David Kolář, asistoval Patrik Míka (4:3).
24:59
Kdo si zkraje třetiny odskočil na velkou, nejspíš bude teď chvíli litovat. David Kolář nám ukázal něco ze svého technického šuplíku, efektně si obhodil dva bránící beky a otáčí vývoj z 0:3 na 4:3!
23:49
Tommyguna je plné hřiště, teď ho hledal Krůšek, nicméně balonek nabral tolik odrazů, že bylo prakticky nemožné jej zasáhnout.
22:30
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Zbyněk Tomiška, asistoval Lukáš Pokorný (3:3).
22:30
Na Stodole jest srovnáno. Pokorný si dobře prohlédl situaci a našel přesnou přihrávkou čepel Zbyňka Tomišky, který završuje hattrick!
21:59
Panteři se tlačí do střelby, nicméně žádný z jejich pokusů zatím nedoputoval ani do poloviny své zamýšlené cesty.
20:46
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Zbyněk Tomiška bez asistence (2:3).
20:46
Začátek jako víno! Zbyněk Tomiška má dnes nabito, kousek za půlící čárou se ujal odražené kuličky, rázem v plné rychlosti uháněl sám na Janůška a stahovačkou do forhandu jej i překonává! 2:3.
20:00
20:00

Střely na branku v 1. třetině:
Panthers 11 - Kadaň 8

20:00
19:43
A mohlo být ještě lépe, leč Kolář nedokázal sklepnout skákavý kotouč za Janůškova záda!
19:04
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Zbyněk Tomiška, asistoval Matěj Lubenský (1:3).
19:04
Teď už je ale na Stodole o poznání veseleji. Lubenského krosovka prošla snad všemi světy včetně brankoviště, až se dostala ke Zbyňku Tomiškovi. Tommygun se v podobných situacích nemýlí, 1:3!
17:51
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Martin Odlas, asistoval Miloš Šulc (0:3).
17:51
Situace se začíná stávati kritickou. Šulc sice střílel jen do tyč, od ní se však touš odrazil k úplně volnému Odlasovi. Ten už s padajícím Hruškou velké problémy neměl.
17:12
Janůšek teď trochu zariskoval se zdravím svých spoluhráčů, neboť jeho vyhozený balonek málem do odkryté klece sklepl vracející se Zelinka.
16:31
Tomiška nabil Janouškovi, který ale měl situaci přetěžkou - skákavý balonek posílá kousek pod strop.
14:49
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Radek Zelinka, asistoval Erik Štěrba (0:2).
14:49
Zelinka se Štěrbou po chybě beků upalovali sami vstříc Hruškovi, jehož teploměr propálil právě první jmenovaný. 0:2.
13:59
Nejprve Janíček, pak také Kalous prověřili mrštnost janůškovo rukou, ten v jejich zkoušce obstál.
13:20
Odlas to v nouzi zkusil alespoň backhandem, pro něj bohužel neúspěšně, míček olízl jen vnější síťku.
11:33
Míček se prapodivnou cestou dostal až k Tomiškovi, který tváří v tvář Janůškovi neuspěl!
10:15
Pořadatelé evidentně vyleštili před zápasem podlahu k dokonalosti, teď jejích klouzavých vlastností pocítil Tomeš, jenž na ní doslova hodil záda.
08:43
Obrana to zatím Hruškovi moc neusnadňuje, teď byl Solař úplně sám před jeho brankovištěm, souhrou několika okolností zahrnující i neschopnost zpracovat balon ale netrefuje.
08:17
Hradec se proletěl vzduchem, standardka pro domácí.
07:34
06:57
Tu si nakonec připisují až kadaňští, kteří nadzemním pokusem protáhli Hrůšu.
06:32
Zatím tlak dobrý, leč bohužel bez střelby.
05:34
Vyloučen hráč Martin Odlas družstva FBC DDM Kati Kadaň A na 2 minuty za blokování hokejky.
04:56
Poprvé ve větší permanenci se octl Janůšek, který nejprve rychlým skokem a následně ještě rychlejší rukou kazí domácím radost.
04:24
Po úplně stejné kombinaci už ale Kati Hrůšu překonávají a ujímají se vedení.
04:15
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Martin Žemlička, asistoval Erik Štěrba (0:1).
04:04
Plomer se zjevil úplně sám před Hruškou, jenž spledidním zákrokem vyráží mimo!
03:31
Janíček chce udělat dojem, nicméně jeho výběh a následná střela udělaly možná tak berušku na noze jednoho z beků.
02:52
Míkova exkurze po krajích u levého mantinelu končí zašlápnutým balonkem.
01:53
Znovu musel zasahovat až blokující hráč, tentokrát to byl přerostlý junior Zelinka, jež hrdinně prosti střele vystavil své štíhlé tělo a za potlesku zaplněných tribun sráží nad.
01:21
Kati začali výborně, Pentrs se poprvé za půlku podívali až teď.
00:57
Hudec výborně zblokoval jak střelu, tak následně i dobíhajícího Tomeše, se kterými společně vytřeli podlahu.
00:27
První ránu z hole Plomera kryje bryskním přesunem Hruška.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zbyněk Pěnička a Michal Šafář.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kati Kadaň A: brankář: Ondřej Janůšek; hráči v poli: Petr Chládek, Jakub Solar, Ondřej Hanuš, Michal Plomer, Miroslav Hanzlíček
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Martin Hruška; hráči v poli: Lukáš Pokorný, Jaroslav Janoušek, Matěj Lubenský, David Polcar, Zbyněk Tomiška