0:1
FbC Plzeň
TJ Turnov
FbC Plzeň
branky (asistence): 10:05 Jakub Novák (Filip Rybnikár), 11:04 Petr Kleiner (Paul Válka), 24:00 Václav Zábran (Stanislav Fencl), 31:29 Daniel Nicklas (Václav Zábran), 31:59 Vojtěch Lapuník (Radek Calta), 34:03 Václav Khek (Tomáš Němeček), 34:25 Karel Eichler (Václav Khek), 41:16 Tomáš Němeček (Michael Brabec), 51:32 Karel Eichler (Paul Válka)
TJ Turnov
branky (asistence): 13:50 Štěpán Matěcha (Pavel Sekyra), 16:00 Štěpán Matěcha (Pavel Sekyra), 19:54 Vojtěch Palatínus (Martin Hejduk), 46:14 Vojtěch Palatínus (Pavel Sekyra), 47:07 Štěpán Matěcha (Vojtěch Palatínus), 48:48 Pavel Sekyra (Martin Hejduk), 50:44 Vojtěch Palatínus, 52:28 Martin Hejduk (Jan Havlín), 54:36 Vojtěch Palatínus (Jan Havlín), 62:10 Štěpán Matěcha (Vojtěch Palatínus)

FbC Plzeň - TJ Turnov 9:10p
11. Jakub Novák, 12. Petr Kleiner, 25. Václav Zábran, 32. Daniel Nicklas, 32. Vojtěch Lapuník, 35. Václav Khek, 35. Karel Eichler, 42. Tomáš Němeček, 52. Karel Eichler - 14. Štěpán Matěcha, 17. Štěpán Matěcha, 20. Vojtěch Palatínus, 47. Vojtěch Palatínus, 48. Štěpán Matěcha, 49. Pavel Sekyra, 51. Vojtěch Palatínus, 53. Martin Hejduk, 55. Vojtěch Palatínus, 63. Štěpán Matěcha; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; diváků: 60; zásahy brankářů: Pavel Novotný 24 - Jaroslav Švec 21; po třetinách: 2:3, 5:0, 2:6, 0:1;
65:00
Plzeň je na toto opravdový expert.
65:00
Komentář trenéra domácích J. Täubera: Pokud budeme hrát koncentrovaně 20 minut ze 60, nemůžeme se divit výsledku 9:10. Příště musíme ukázat jinou tvář, protože tohle stačit nebude. Soupeři děkuji za férové utkání.
65:00
Střely v prodloužení 1:1
65:00
Komentář trenéra hostí Štěpána Matěchy: Vyrovnané utkání, ve druhé třetině byla Plzeň jasně lepší, ve třetí naopak my. Prodloužení 3 na 3 už je va-bank měli jsme víc štěstí. Přeji soupeři do dalších bojů hodně štěstí.
62:10
62:10
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha, asistoval Vojtěch Palatínus (9:10).
61:32
Eichlerův nához do prázdné zastavila tyčka a tak tato nevzhledná tragédie pokračuje.
56:42
Vyloučen hráč Štěpán Matěcha družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:35
Novotný zachránil Plzeň
56:24
Hosté jsou stále v tlaku a tak skóre směřuje na 9:11 jak jsem v úvodu třetiny předpovídal
54:37
Havlínovo nenápadné nahození Novotný vyrazil přímo na hůl Palatínuse.
54:36
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus, asistoval Jan Havlín (9:9).
54:15
Tato Hejdukova střela již branku přeletěla
52:29
Hejduk nikdy nevynechává střelecký trénink. Tato raketa málem protrhla plzeňskou nekvalitní síť
52:28
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Martin Hejduk, asistoval Jan Havlín (9:8).
51:33
Alespoň střelecká efektivita se domácím nemůže upřít. V této třetině dali z 2 střel 2 branky. Eichler se vytočil zpoza branky a bekhendem zakončil.
51:32
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Karel Eichler, asistoval Paul Válka (9:7).
50:52
Sekyrův lob přeplachtil branku.
50:45
Palatínus utekl Fenclovi a snižuje na rozdíl jediné branky. Welcome to Pilsen!
50:44
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus bez asistence (8:7).
50:37
Hra se trochu uklidnila
48:49
Popcorny do ruky, drama začíná.
48:48
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Pavel Sekyra, asistoval Martin Hejduk (8:6).
47:08
Plzeň si nyní vzala tajm, obrat z 8:5 na nějakých 9:11 jsme tu již měli.
47:07
Timeout FbC Plzeň
47:07
46:49
Vyloučen hráč Václav Khek družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
46:49
Domácí si to trochu komplikují zbytečnými fauly, toto je třetí vyloučení za 6 minut, kvalitní práce!
46:37
Švec vychytal Sedláčka a ani neví jak to vychytal.
46:14
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus, asistoval Pavel Sekyra (8:4).
46:14
Domácí se poprvé dostali do tlaku v přesilovce a Palatínus z úhlu vymetl pavučinu.
45:33
A domácí jsou opět na balónku v oslabení.
45:18
Vyloučen hráč Ondřej Sedláček družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:02
Eichler se opět perfektně obtočil kolem obránce avšak Kleinerovi dnes zatím není přáno. Ale obránci poprvé tleskají.
44:43
Calta se pokoušel dostat na balónek jakýmsi skokem přes bránu, ale hrál v brankovišti.
42:03
Vyloučen hráč Daniel Nicklas družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
41:16
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Tomáš Němeček, asistoval Michael Brabec (8:3).
39:49
Švec teď opět podržel svůj tým, tentokrát proti Rybnikárovi.
39:31
Zábranův další nához lovil Švec.
39:15
Eichler to dozadu odmakal a došel si pro blok.
38:31
Švec výborný proti Caltovi.
37:17
Novák a Rybnikár si vyměnili několik přihrávek i vzduchem, odkud se pokoušel druhý jmenovaný zakončit a zastavil ho jen pevný blok.
36:33
Novotný předvedl klidný zákrok i pěkný výhoz. Ten však nikam nevedl.
35:27
Khek opět blokuje a po něm i Němeček.
34:25
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Karel Eichler, asistoval Václav Khek (7:3).
34:25
Khekův nához si Eichler nejprve zpracoval hrudí a pak příkladným volejem ze vzduchu zvýšil skóre na 7:3. Plzeň se probouzí.
34:03
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Václav Khek, asistoval Tomáš Němeček (6:3).
34:03
Khek si dnes evidentně vybral ze šatníku šťastné kraťasy.
33:32
Novotný si opět poradil a svůj tým drží.
33:00
Fencl umí soupeře připravit nejen o balónek ale i o florbalku.
32:38
Novotnému střela doprostřed vypadla a domácí uklízeli jen za cenu sekání.
32:12
Novotný si skvěle vyjel a vytěsnil střelu maskou.
31:59
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Vojtěch Lapuník, asistoval Radek Calta (5:3).
31:59
Krásnou kombinaci na jeden dotek završil do prázdné branky kapitán Lapuník.
31:29
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Daniel Nicklas, asistoval Václav Zábran (4:3).
31:29
Nicklas se obrovským hladem po gólu nakonec nějak prodorážel k vedení svého týmu.
31:22
Nicklasův pokus z klasického levého křídla vyrazil Švec.
31:02
Sedláčkův pokus míří nad.
30:45
Hosté po delší odmlce prověřili Novotného, ten je ale připraven.
30:21
Khek dnes skvěle blokuje a odvádí černou práci
30:00
Toto utkání sleduje krásných 60 diváků. Děkujeme za návštěvu!
28:05
Ať už Khek zmátl obránce Turnova svými kličkami nebo kraťasy na pláž, dostal se přes tři do středu a zakončil. Švec si ale včas vyjel a radost mu překazil
27:05
Grmolec před brankou nebezpečně dorážel, naštěstí pro domácí nebezpečně vysokou holí.
26:50
Brabec ve velké šanci, ale Švec ho skvěle vychytal maskou.
25:52
Turnovští si rozkombinovali domácí až do prázdné brány, ale Zábran neskutečně zaklekl a jen díky němu to není 3:4
25:34
Turnovští se opět dostali do tlaku.
24:01
Zábranovo nevinné nahození na kasu si do branky zřejmě srazil jeden z hostí.
24:00
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Václav Zábran, asistoval Stanislav Fencl (3:3).
23:10
Palatínus opět zkoušel svůj smrtelný bekhend ale tentokrát se jeho pokus mezi tři tyče nevešel.
22:57
Švec zakročil proti Caltovi.
22:25
Stanley Fencl z plzeňských zadních řad nechal doběhnout nához až k bráně a lovil ho trochu pozdě, čímž málem zadělal na závar.
22:05
Nicklas tentokrát pálil ostrými pouze do Hejdukova stehna
20:31
Další blok Kheka, tentokrát střelu zablokoval svými plážovými kraťasy.
19:59
Plzeň ještě v šanci, avšak Švec si dobře vyjel a polapil.
19:54
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus, asistoval Martin Hejduk (2:3).
19:54
Plzeň už spíše tradičně inkasuje do šatny, tentokrát to však vrší obrat.
19:31
Kdyby fungoval v národní lize radegast index, měl by Khek už dnes alespoň 10 bodů. Další kvalitní blok.
19:17
Němečekův pokus jen těsně proletěl okolo šibenice.
18:01
Palatínus chytře zadovkou vyslal sekyru ten trefuje tyč. Plzeň se dál trápí.
17:09
Palatínus byl sám před Novotným, ale ten roztáhl vše co mohl a jeho pokus zlikvidoval.
16:01
Matěcha bekendovou liškou s úhlu vyrovnává na 2:2
16:00
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha, asistoval Pavel Sekyra (2:2).
15:53
Novotný zakročil v sedě.
14:50
Tyčka zvonila za Novotným.
14:38
Sekyra se pokoušel forhendem nahodit omítku ale Němeček jeho pokus zblokoval.
13:50
13:50
Plzeň i přes 2 góly nic extra nehraje a tak si vysloužila kontaktní branku.
13:15
Kleiner sice nedosáhl bekendem po nahození od svého spoluhráče, ale alespoň předvedl akrobatický skok jako ninja někde v Jižní Koree, čímž pobavil fanoušky.
12:40
Khek s přehledem zablokoval střelu hostí.
12:07
Plzeň tak po lehkém antiflorbale v úvodních 10 minutách překvapivě odskakuje na 2 branky.
11:04
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Petr Kleiner, asistoval Paul Válka (2:0).
11:04
Švec jen nejistě vyrazil střelu před sebe, za což ho potrestal Kleiner bekednovou dorážkou.
10:05
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Jakub Novák, asistoval Filip Rybnikár (1:0).
10:05
Plzeň se prosazuje hned svou teprve druhou střelou zápasu.
09:52
Novotný si došel pro balónek fotbalovým výskokem.
09:00
Je vidět že dnes jde oběma o hodně. Utkání je svázané taktikou a moc se na hřišti nejede
07:25
Lapuník zkušeně přerušil akci hostí.
05:49
Palatínus v obrovské šanci nedokázal dokončit bekendový blafák a Novotný tak zůstává nepřekonán.
04:48
Lapuníkův pokus už vypadal že dojde aspoň na bránu, ale byl zblokován Němečkem. Plzeň tak zůstavá bez střely.
04:12
S úpravou hřiště nyní pomohli pořadatelům i kmenoví fanoušci.
03:42
Matěchův pokus ze vzduchu končí mimo.
03:06
Palatínusův průbojný únik byl zakončen těsně mimo.
02:42
Novotný zkrotil skákající balónek z hole Palatínuse.
01:05
Rondošův pokus z půlky vklidu lovil na hruď Novotný.
00:45
Turnov zamkl Plzeň na vlastní polovině.
00:01
Úvodní buly pro Plzeň
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Monzer a Lukáš Procházka.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Turnov: brankář: Jaroslav Švec; hráči v poli: Martin Hejduk, Vojtěch Palatínus, Štěpán Matěcha, Jan Havlín, Pavel Sekyra
00:00
Line-up domácích FbC Plzeň: brankář: Pavel Novotný; hráči v poli: Jakub Novák, Filip Rybnikár, Daniel Nicklas, Václav Zábran, Stanislav Fencl
00:00
Vítejte u zlomového 19.kola národní ligy - skupina západ. Dnes se nám představí v boji o záchranu domácí Fbc proti poslednímu Turnovu. Plzeň dělí od playoff 5 bodů, Turnov již 7. Oba týmy tak mají o co bojovat a čeká nás zajímavé klání.