1:5
4:1
- : -
FbC Plzeň
branky (asistence): 28:28 Vilém Vopelák (Aleš Limberg), 44:42 Ondřej Kopp (Erich Kellermann), 50:20 Miloš Šulc (Ondřej Kopp), 51:07 Vilém Vopelák (Aleš Limberg), 53:40 Miloš Šulc (Martin Žemlička)
FbC Plzeň
branky (asistence): 00:14 Daniel Nicklas (Paul Válka), 05:00 Filip Rybnikár (Paul Válka), 09:52 Vojtěch Lapuník (Michael Brabec), 15:40 Vojtěch Lapuník (Karel Eichler), 23:32 Karel Eichler (Vojtěch Lapuník), 26:38 Paul Válka, 28:12 Karel Eichler (Daniel Nicklas), 33:03 Daniel Nicklas (Filip Rybnikár), 38:51 Tomáš Němeček (Filip Rybnikár), 47:00 Vojtěch Lapuník (Radek Calta)

FBC DDM Kati Kadaň A - FbC Plzeň 5:10
29. Vilém Vopelák, 45. Ondřej Kopp, 51. Miloš Šulc, 52. Vilém Vopelák, 54. Miloš Šulc - 1. Daniel Nicklas, 6. Filip Rybnikár, 10. Vojtěch Lapuník, 16. Vojtěch Lapuník, 24. Karel Eichler, 27. Paul Válka, 29. Karel Eichler, 34. Daniel Nicklas, 39. Tomáš Němeček, 48. Vojtěch Lapuník; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 4 + Petr Chládek 5:2; využití: 1:1; diváků: 80; zásahy brankářů: Robin Ciota 8, Ondřej Janůšek 19 - Lukáš Ščurko 23; po třetinách: 0:4, 1:5, 4:1;
60:00
59:59
Vyjádření trenéra domácích P.Hybnera:Dnes jsme měli den blbec,nic se nám nedařilo,utkání jsme nezvládli hlavně hlavou.Soupeř si zaslouženě odváží 3 body.
59:59
Vyjádření trenéra hostů J. Täubera: Takhle se hraje o play-off. Zvládnutá obrana nás dovedla ke spoustě šancí a hlavně k zisku tří bodů. Zlepšíme ještě pár věcí, vytrváme a věřím ve stvětlejší zítřky. Děkuji soupeři za utkání
59:40
Plzeň v poklidu kombinuje a kráčí za vítězstvím.
59:19
Vyloučen hráč Petr Chládek družstva FBC DDM Kati Kadaň A na 5 minut za nedovolené vrážení.
58:30
Hosté výrazně zjednodušili hru,nikam se neženou a dokáží míček podržet hluboko v útočném pásmu.
56:13
Fantastický zákrok teď předvedl Ondra Janúšek,kdy v jasné tutovce dokázal míček dostat mimo tři tyče.
55:34
Kadaň agresivně napadá a hostům to dělá velké potíže.
53:40
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Miloš Šulc, asistoval Martin Žemlička (5:10).
53:40
Parádně rozehraná standartní situace na jejímž konci stál Miloš Šulc.
53:38
Vyloučen hráč Vojtěch Lapuník družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
53:14
Domácí jsou teď aktivnějším týmem,uvidíme,zda li s tímto stavem dokáží ještě něco udělat.
51:07
Timeout FbC Plzeň
51:07
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Vilém Vopelák, asistoval Aleš Limberg (4:10).
51:07
Nenápadná střela a máme tu dalši branku Kadaně.Že by nás čekal ještě zajímavý závěr utkání?
50:20
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Miloš Šulc, asistoval Ondřej Kopp (3:10).
50:20
Milošek Šulců se nenechal ošálit,přešel přes obránce a skvěle zakončil.
47:00
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Vojtěch Lapuník, asistoval Radek Calta (2:10).
47:00
Ondřej Janúšek nedokázal zavřít svou pravou tyč a Vojtěch Lapuník kompletuje hattrick.
46:19
Domácí se snaží,bohužel ale na hosty to zatím nestačí.
44:42
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Ondřej Kopp, asistoval Erich Kellermann (2:9).
44:42
Těsně po konci přesilové hry hostů se prosazuje Kopp Ondřej po přihrávce Ericha Kellermanna.
42:36
Trestné střílení družstva FbC Plzeň neproměnil Paul Válka.
42:36
Vyloučen hráč Petr Chládek družstva FBC DDM Kati Kadaň A na 2 minuty za sekání.
42:36
Tentokrát Paul Válka trestné střílení neproměnil,jelikož se s míčkem vrátil a to se samozrejmě nesmí.Vyloučen je tedy Petr Chládek a hosté mají početní výhodu.
40:22
Hosté se opět hned zmocnili balónku.Domácí ale okamžitě presují a dělají hostům problémy s rozehrávkou.
40:00
40:00
38:51
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Tomáš Němeček, asistoval Filip Rybnikár (1:9).
37:38
Kadań měla dvě velké šance,bohužel pro ně,nejprve skvěle zasáhl hostující gólman a poté výborně zafungovala plzeňská obrana.
35:50
Hosté svědomitě kombinují,ale větší šance nepřichází.
34:26
Vyloučen hráč Vilém Vopelák družstva FBC DDM Kati Kadaň A na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:03
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Daniel Nicklas, asistoval Filip Rybnikár (1:8).
33:03
Daniel Nicklas si obhodil domácího hráče a tvářív tvář gólmanovi nezaváhal.Hosté tedy opět vedou o sedm branek.
31:00
Kadaňští sice kombinovali,ale nevytvořili si nějakou větší šanci.Nadále však drží míček na hokejkách a snaží se tvořit.
28:56
Kadaň teď má navíc k dispozici přesilovou hru.
28:55
Vyloučen hráč Filip Rybnikár družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:28
28:28
Teď se do přečislení dostali i domácí a dokázali si s touto šancí poradit a konečně vsítili branku.
28:12
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Karel Eichler, asistoval Daniel Nicklas (0:7).
28:12
Domácí hluboko napadali a to se jim nevyplatilo.Hosté se dostali do přečíslení a přidávají sedmou branku.
26:53
Vyloučen hráč Erich Kellermann družstva FBC DDM Kati Kadaň A na 2 minuty za bránění ve hře.
26:38
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Paul Válka z trestného střílení (0:6).
26:38
Paul Válka si pohrál s brankářem Katů a chladnokrevně zakončil.
25:02
Plzeň získala standartku na polovině hřiště,kde Daniel Nicklas vyslal pěknou střelu,se kterou měl kadaňský brankáč velké potíže a se štěstím se míček odrazil mimo branku.
23:32
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Karel Eichler, asistoval Vojtěch Lapuník (0:5).
23:32
A hosté vedou o pět branek.Rychlá střela Karla Eischlera skočila až za zády Ondřeje Janúška.
21:57
Viděli velkou šanci Katů,kteří se konečně dokázali probojovat do útočného pásma.Martin Odlas se svým bratrem rozehráli stadartní situaci a první jmenovaný se s míčkem dostal až do dobré střelecké pozice,kdy si s následnou střelou dokázal poradit plzeňský brankář.
20:40
Hosté se hned chopili balónku a kombinují na útočné poovině.
20:00
20:00
18:30
Čas první třetiny se pomalu chýli ke konci a obrázek hry je stále stejný.Plzeň zatím předvádní skvělou obranou i útočnou hru a zaslouženě drží své vedení.Domácí,pokud chtějí ještě zlomit průběh klání,rozhodně musí zlepšit vše,.
15:40
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Vojtěch Lapuník, asistoval Karel Eichler (0:4).
15:40
Střídání brankáře. Nový brankář Ondřej Janůšek družstva FBC DDM Kati Kadaň A
15:40
Nedáš,dostaneš.Domácí ztratili míček na polovině hřiště a Plzeň se dostala do přečíslení tři na dva a svou šanci famózně využila.
14:15
Oslabení zatím Kati zvládají výborně a početní výhoda hostů se pomalu chýlí ke konci.
13:05
Co k tomu dodat,Kadaň si zkrátka neví rady s hrou hostů a teď mají navíc k dispozici přesilovou hru.
13:02
Vyloučen hráč Jan Odlas družstva FBC DDM Kati Kadaň A na 2 minuty za blokování hokejky.
09:52
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Vojtěch Lapuník, asistoval Michael Brabec (0:3).
09:52
Vojta Lapuník se skvěle uvolnil přes domácího obránce a následně si vychutnal i strážce branky Kadaně.
08:20
Domácí se snaží dostat do nějaké výhodnější pozice na střelu,defenzíva Plzně ale funguje na jedničku.
06:25
Útočnící Kadaně teď propadli v úročném pásmu a byla z toho zajímavá akce,kterou ale zastavil Miroslav Hanzliček díky své perfektně položené florbalce.
05:00
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Filip Rybnikár, asistoval Paul Válka (0:2).
05:00
Kadaň si nedokázala poradit se situací dva na jednoho a Plzeň vede již o dvě branky.
04:15
Kati mají problémy s rozehrávkou díky účelnému presingu plzeňských.
02:45
Kati se teď dokázali zmocnit míčku a byla z toho vybojovaná standartní situace,se kterou si hrácči Plzně skvěle poradili.
01:46
Hráči hostů jsou zatím aktivnějším týmem,domácí se velice těžko snaží vybojovat balónek.
00:14
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Daniel Nicklas, asistoval Paul Válka (0:1).
00:14
Plzeň nevymýšlela nic složitého a rychlou přihrávkou se do úniku dostal Daniel Nicklas a nadvakrát dokázal uklidit míček za záda domácího brankáře.
00:01
Úvodního vhazování se zmocnili hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kapr a Michal Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Plzeň: brankář: Lukáš Ščurko; hráči v poli: Filip Rybnikár, Michael Brabec, Daniel Nicklas, Václav Zábran, Paul Válka
00:00
Line-up domácích FBC DDM Kati Kadaň A: brankář: Robin Ciota; hráči v poli: Michal Plomer, Miroslav Hanzlíček, Aleš Limberg, Daniel Dolanský, Vilém Vopelák