1:3
4:4
3:1
0:1
branky (asistence): 18:56 Michal Strejček (Vojtěch Houska), 20:45 Tomáš Mareš (Lukáš Pluskal), 25:26 Tomáš Houska (Kryštof Bučok), 31:01 Karel Šavrda, 31:24 Tomáš Houska (Karel Řezanka), 41:13 Jiří Křesák (Jan Staněk), 44:45 Lukáš Pluskal (Tomáš Mareš), 45:23 Jiří Křesák (Vojtěch Houska)
branky (asistence): 07:18 Lukáš Pokorný (Zbyněk Tomiška), 13:04 David Kolář (Pavel Daněk), 17:27 Matěj Lubenský (Petr Kölbl), 21:00 Jiří Krůšek (Sebastian Jakob), 28:23 David Kolář (Lukáš Pokorný), 32:40 Martin Kalous (Lukáš Tomeš), 34:07 Lukáš Tomeš (Jiří Krůšek), 55:50 David Kolář (Lukáš Pokorný), 60:31 Lukáš Pokorný

FbC Strakonice P.A. - Panthers Praha 8:9p
19. Michal Strejček, 21. Tomáš Mareš, 26. Tomáš Houska, 32. Karel Šavrda, 32. Tomáš Houska, 42. Jiří Křesák, 45. Lukáš Pluskal, 46. Jiří Křesák - 8. Lukáš Pokorný, 14. David Kolář, 18. Matěj Lubenský, 22. Jiří Krůšek, 29. David Kolář, 33. Martin Kalous, 35. Lukáš Tomeš, 56. David Kolář, 61. Lukáš Pokorný; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 7 + Karel Šavrda 5:3; využití: 1:1; diváků: 50; zásahy brankářů: Jan Jeřábek 34 - Rastislav Mazák 28; po třetinách: 1:3, 4:4, 3:1, 0:1;
60:31
65:00
Komentář domácího trenéra Mikeše:"Sice jsme do zápasu špatně vstoupili, ale od druhé třetiny se nám podařilo navázat na dobré výkony z předchozích zápasů a sehráli jsem dobré utkání, musíme se ale vyvarovat zbytečných faulů. Děkuji hráčům za bojovný výkon. "
65:00
Střely po prodloužení 0:1
65:00
Trenér hostí Jenšík: "Do zápasu jsme vstoupili dobře, pak ale přišel náš výpadek, naštěstí jsme se dokázali dostat zpět do tempa a zápas srovnat, za to by jsem chtěl hráčům poděkovat, děkuji také soupeři a divákům."
65:00
Střely celkem 36:43
60:31
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Pokorný bez asistence (8:9).
56:56
Hostující si málem dali vlastní branku když se nepohodli v rozehrávce.
55:50
Timeout FbC Strakonice P.A.
55:50
Branku družstva Panthers Praha vstřelil David Kolář, asistoval Lukáš Pokorný (8:8).
54:46
Vyloučen hráč Pavel Daněk družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
53:26
Nebezpečná střela po zemi zastavená domácím giólmanem.
52:15
Vyloučen hráč Vojtěch Houska družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za sekání.
51:15
Skvěle postavenou branku mají domácí. Po střele hostí zvonila tyč.
50:28
Před domácí branou vznikl pořádný závar. Nakonec z toho ale nic nebylo.
50:05
Hosté zkusili na půli střelu z otočky, tu ale zkušeně zpracoval domácí Staněk.
49:30
Vyloučen hráč Jiří Křesák družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
48:53
Hosté nahodili ze své poloviny balon na bránu, který jen těsně minul branku.
48:08
Karel Řezanka se předvedl střelou, kterou na poslední chvíli gólman vyrazil.
47:45
Strakoničtí v tomto oslabení hostům moc akcí nedovolili.
45:51
Vyloučen hráč Kryštof Bučok družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za nesportovní chování.
45:23
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Jiří Křesák, asistoval Vojtěch Houska (8:7).
45:23
Dříve obávaná dvojka z juniorky Křesák a Houska předvedli svojí sehranost a poslali Strakonice do vedení.
44:54
Lukáš Pluskal dokázal dát backhandový gól ze předbrankového prostoru kam se vydal na výlet.
44:45
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Lukáš Pluskal, asistoval Tomáš Mareš (7:7).
43:49
Jeřábek vyšvihl nádherný zákrok. Dal si pozor a tentokráte střelu po zemi, která následovala po crossu vychytal.
41:14
Křesák se Staňkem se dostali do brejku a dokázali proměnit.
41:13
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Jiří Křesák, asistoval Jan Staněk (6:7).
40:00
40:00
36:52
Vyloučen hráč Karel Šavrda družstva FbC Strakonice P.A. na 5 minut za hrubost.
36:52
Vyloučen hráč Karel Šavrda družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za vražení zády.
34:07
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Tomeš, asistoval Jiří Krůšek (5:7).
33:37
Hostující Kolář ze souboje u mantinelu odešel se zlomenou hokejkou.
32:40
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Martin Kalous, asistoval Lukáš Tomeš (5:6).
32:40
Hosté se dostali do úniku 1 na 0 a proměnili.
31:24
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Tomáš Houska, asistoval Karel Řezanka (5:5).
31:24
Domácí Tom Housků se dostal ke střele a znovu skóroval.
31:01
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Karel Šavrda bez asistence (4:5).
31:01
Neskutečný Šavrda. Z fleku by se mohl jmenovat Motanen. Obehrál si tři hráče a svoji práci zakončil gólem.
29:03
Domácí se dostali ke krásným šancím, přesněji Pluskal a Šavrda. Pluskal ale trefil brankáře a Šavrda po dorážce netrefil bránu.
28:23
28:23
Janek byl překonán střelou po zemi, která přišla po crossu.
27:02
Hráč hostí se pokoušel zkrotit skákající balón, střelil ho nakonec za mantinel.
25:26
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Tomáš Houska, asistoval Kryštof Bučok (3:4).
25:26
Strakonice ve vlastním oslabení vstřelili branku a snížili náskok na jeden gól.
25:08
Jeřábek se zase předvedl a nenechal se clonícím hráčem před bránou překonat.
24:17
Vyloučen hráč Jan Jeřábek družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za držení.
23:18
Jeřábek střelu hostí vykryl pravým ramínkem.
21:00
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jiří Krůšek, asistoval Sebastian Jakob (2:4).
21:00
Hosté si nic nenechali líbit, střelou nad nohu znovu navýšili náskok.
20:45
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Tomáš Mareš, asistoval Lukáš Pluskal (2:3).
20:45
Tomáš Mareš předvedl svůj um a krásně se trefil na vzdálenější tyč.
20:00
20:00
19:59
Trestné střílení družstva FbC Strakonice P.A. neproměnil Karel Šavrda.
19:59
Vyloučen hráč Rastislav Mazák družstva Panthers Praha na 2 minuty za hra rukou.
19:59
Vojtěch Houska byl v úniku, míček vyběhl vykoupnout míček, poté ho ale chytil mimo velké brankoviště.
19:59
Karel Šavrda zamířil až moc vysoko a branku přestřelil.
19:59
Střely domácích - 8 Střely hostí - 10
18:56
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Michal Strejček, asistoval Vojtěch Houska (1:3).
18:56
Domácí Michal Strejček se nemýlil a vymetl všechny pavučiny z levého horního růžku.
17:27
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Matěj Lubenský, asistoval Petr Kölbl (0:3).
17:27
Janek Jeřábek neudržel v rukou míček po střele z půlky a míček doskákal do brány.
16:14
Jakub Mikeš vypálil z půlky, střela byla zblokována bránicím hráčem.
15:10
Karel Šavrdů se probojoval až před gólmana, ten ale šanci zneškodnil.
14:39
Domácí si při oslabení dokázali vybojovat standartku na útočné polovině.
13:52
Vyloučen hráč Jiří Křesák družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:04
Branku družstva Panthers Praha vstřelil David Kolář, asistoval Pavel Daněk (0:2).
13:04
Hosté sice nájezd proměnit nedokázali, ovšem přesilovku ano.
12:16
Trestné střílení družstva Panthers Praha neproměnil Matěj Lubenský.
12:16
Vyloučen hráč Adam Vašmucius družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za blokování hokejky.
12:16
Adam Vašmucius se snažil zabránit střele, ale provedl to zákrokem, za který se vylučuje.
11:16
Domácí Tom Marešů se dostal ke střele od manťáku, bohužel ale minul zařízení.
11:01
Janek Jeřábek vychytal nebezpečnou střelu.
09:37
Oba týmy jsou zatím střelecky neaktivní, dohromady bylo zatím na branky vypuštěno 6 střel.
07:57
Domácí Staněk na půlce krásně zachytil přihrávku, ale nakonec byl o míček sám obrán.
07:18
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Pokorný, asistoval Zbyněk Tomiška (0:1).
05:30
Hostující se dostali šikovností svého hráče do šance, ta byla ale zneškodněna dobrou obrannou prací Strakonic.
03:16
Vyloučen hráč Jiří Ptáčník družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
02:54
Hosté nedokázali využít standartní situace a vznikl z toho brejk pro domácí, který skončil vyloučením hostujícího hráče,
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kapr a Michal Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Rastislav Mazák; hráči v poli: David Kolář, Patrik Míka, Lukáš Pokorný, Dominik Hudec, Zbyněk Tomiška
00:00
Line-up domácích FbC Strakonice P.A.: brankář: Jan Jeřábek; hráči v poli: Tomáš Mareš, Lukáš Pluskal, Adam Vašmucius, Jan Staněk, Karel Šavrda