2:1
4:5
1:2
- : -
branky (asistence): 06:39 Michael Kudláček (Ondřej Havelka), 09:35 Jan Procházka (Radek Hanák), 31:02 Jan Procházka, 32:53 Jan Procházka (Václav Hejplík), 34:48 Radek Hanák (Jan Procházka), 37:03 Lukáš Malý (Václav Hejplík), 44:48 Jan Procházka (Lukáš Malý)
branky (asistence): 12:54 Aleš Limberg (Petr Chládek), 25:15 Miloš Šulc (Erik Štěrba), 30:24 Vilém Vopelák (Erik Štěrba), 30:48 Václav Liška (vlastní branka), 33:12 Vilém Vopelák, 39:45 Miroslav Hanzlíček (Vilém Vopelák), 47:30 Martin Odlas (Martin Žemlička), 49:12 Miloš Šulc (Erik Štěrba)

FBC Štíři Č. Budějovice - FBC DDM Kati Kadaň A 7:8
7. Michael Kudláček, 10. Jan Procházka, 32. Jan Procházka, 33. Jan Procházka, 35. Radek Hanák, 38. Lukáš Malý, 45. Jan Procházka - 13. Aleš Limberg, 26. Miloš Šulc, 31. Vilém Vopelák, 31. Václav Liška, 34. Vilém Vopelák, 40. Miroslav Hanzlíček, 48. Martin Odlas, 50. Miloš Šulc; rozhodčí: David Kytler - Tomáš Sommer; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; diváků: 49; zásahy brankářů: Radek Kulhan 23 - Ondřej Janůšek 18; po třetinách: 2:1, 4:5, 1:2;
60:00
59:59
Utkání přineslo mnoho zajímavých příležitostí a branek a z tohoto utkání odjíždí Kadaň jako zasloužený vítěz.
59:59
Komentář trénéra hostí: Bojovali jsme celých 60 minut a body jsme zde vydřeli. Děkuji.
59:59
Střely hosté- 10, domácí- 10
59:59
Komentář trénéra domácích: Tragickou hrou do obrany, jsme nechali soupeře vyhrát, ikdyž jsme na míčku byli lepší.
59:39
Ať se Štíři snaží, jak se snaží tak výborná obrana hostí ubránila vše.
59:32
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
59:02
Štíři to zkouší v 6.
57:55
Štíři si nedokáží vypracovat žádnou vyloženou šanci, ze které by mohli skórovat.
56:02
Čaroděj Kulhan drží.
55:14
Kadaň hrozí z nebezpečných protiútoků.
54:11
Procházka vysílá jedovky, ale hostující brankář drží.
53:08
Na Kadaňi je vidět větší bojovnost a odhodlanost.
51:09
Domácí publikum tlačí Štíry k vyrovnání, ale na míčku je více Kadaň.
49:12
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Miloš Šulc, asistoval Erik Štěrba (7:8).
49:12
Tak to je gólů, Kadaň se dostává do vedení. Tohle bude ještě zajímavé.
47:30
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Martin Odlas, asistoval Martin Žemlička (7:7).
47:30
To byla kombinace! Kadaň vyrovnává.
46:34
Štíři mají na nějakou dobu hru pod kontrolou.
44:48
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Procházka, asistoval Lukáš Malý (7:6).
44:48
Procházka- tenhle hráč ze Štírů dělá Kadaňi opravdu velké problémy, připisuje si další gól.
43:17
Píšťalka je dnes slyšet opravdu hodně.
41:06
Kulhan dnes opravdu čaruje.
40:27
Štěpka zkoušel ohrozit branku, ale bohužel pro Štíry mimo.
40:00
40:00
39:59
Střely domácí- 11, hosté- 16
39:45
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Miroslav Hanzlíček, asistoval Vilém Vopelák (6:6).
39:45
Hanzlíček to dokázal, vyrovnává na 6:6. Spousta gólů dnes můžeme vidět.
39:29
Kadaň se snaží ze všech sil vyrovnat.
37:53
Kulhan svůj tým drží zuby nehty.
37:03
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Malý, asistoval Václav Hejplík (6:5).
37:03
Druhá branka v přesilovce, kterou po výtoči dává Lukáš Malý.
36:28
Vyloučen hráč Petr Chládek družstva FBC DDM Kati Kadaň A na 2 minuty za bránění ve hře.
36:28
Druhá přesilovka pro Štíry, tak uvidíme jak to dopadne tentokrát.
36:06
Svintek ukázal své umění a uklidnil tím hru.
34:48
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Radek Hanák, asistoval Jan Procházka (5:5).
34:48
Z dorážky Hanák dorovnává skóre.
34:02
Morava z Kadaně vyslal jedovku, naštěstí pro Štíry mimo branku.
33:35
Nervy a napětí stoupají.
33:12
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Vilém Vopelák bez asistence (4:5).
33:12
Kudláček udělal zbytečnou chybu v obraně a Vopelák zakončuje bekhendem.
32:53
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Procházka, asistoval Václav Hejplík (4:4).
32:53
Procházka dokončuje svůj hattrick!
32:22
Přesilovka Štírů- Oni Štíři mají přesilovku? Aha.
31:20
Nyní koukáme na přesilovku Štírů, tak uvidíme co vymyslí.
31:18
Vyloučen hráč Aleš Limberg družstva FBC DDM Kati Kadaň A na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
31:02
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Procházka bez asistence (3:4).
31:02
Teď se to tu sype, jeden gól za druhým.
30:48
Vlastní branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Václav Liška (2:4).
30:24
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Vilém Vopelák, asistoval Erik Štěrba (2:3).
30:24
Ani přesilovka nemusela být, protože tahle akce to byla nádhera střelou z orvní ze vzduchu se Vopelák trefuje za záda Kulhana.
29:34
Kadaň je více na míčku, tvoří si více příležitostí a nyní si vybojovala přesilovku.
27:32
Teď Štíři měli více štěstí než rozumu.
26:19
Štíři jakoby přestali hrát.. oproti první třetině výrazně změnili svůj styl hry a roli vedoucího převzala Kadaň.
25:15
25:15
Tak jsem to zakřikla a je tu další gól. A Kadaň vyrovnává na 2:2.
24:09
Hra oproti první třetině je nudná a není se moc na co koukat.