0:2
1:1
3:2
- : -
branky (asistence): 26:43 Pavel Barabáš (Petr Burýšek), 52:24 Pavel Barabáš (Petr Velech), 54:04 Jan Doležel (Denis Zimmer), 59:38 Petr Velech (Jan Doležel)
branky (asistence): 15:34 Filip Krajíček (Václav Večeřa), 16:22 Daniel Tychtl (Lukáš Kuruc), 23:49 Lukáš Kraina (Václav Večeřa), 50:59 Jan Žwak (Pavel Übelauer), 57:49 Martin Czyž (Filip Krajíček)

1. FBK Rožnov p/R - FbK Horní Suchá 4:5
27. Pavel Barabáš, 53. Pavel Barabáš, 55. Jan Doležel, 60. Petr Velech - 16. Filip Krajíček, 17. Daniel Tychtl, 24. Lukáš Kraina, 51. Jan Žwak, 58. Martin Czyž; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 58; zásahy brankářů: Jakub Jasný 11 - Vojtěch Stefan 28; po třetinách: 0:2, 1:1, 3:2;
60:02
Komentář hrajícího trenéra domácích, Pavla Barabáše: "Špatné utkání nepatřící do této soutěže. Nechápu čím to je, jestli nám nesedí soupeř, nebo to bylo nervozitou hráčů bojující o místo v sestavě, či jen přístupem k utkání, ale tolik individuálních chyb bych čekal spíše někdy v srpnu než před play-off. Děkuji soupeři za férovou hru, fanouškům za podporu, v play-off budeme lepší."
60:01
Komentář trenéra hostí, pana Ivo Jochmana: "Domácí byli po většinu zápasu lepším týmem. My jsme uhráli důležité body. Přeji soupeři hodně štěstí do play-off."
60:00
Utkání končí ve prospěch hostí. Střely na branku ve třetí třetině: 11:8. Celkově 32:16. Někdy ani dvojnásobný počet střel nezajistí výhru. Hosté z Horní suché se mohou radovat, domácí musí zápas hodit za hlavu a soustředit se na svého soupeře do play-off, kde to vypadá na Náchod nebo Kopřivnici
60:00
59:38
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Petr Velech, asistoval Jan Doležel (4:5).
58:03
Domácí zatím po svém oddechovém čase nedostali míček na čepele.
57:49
Timeout 1. FBK Rožnov p/R
57:49
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Martin Czyž, asistoval Filip Krajíček (3:5).
55:15
Domácí se tlačí dopředu pro srovnávací branku, ale Suchá si zatím skóre hlídá.
54:30
Kittel chtěl vyběhnout a střelit, ale jeho ránu mu zblokoval spoluhráč Novosad.
54:04
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Jan Doležel, asistoval Denis Zimmer (3:4).
52:24
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Pavel Barabáš, asistoval Petr Velech (2:4).
50:59
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Jan Žwak, asistoval Pavel Übelauer (1:4).
50:31
Míček skáče často do vzduchu. Tato třetina má zatím nejvíce sražených střel.
47:20
Žniva se perfektně proběhl na soupeřovu půlku, odkud vystřelil, ale Stefan opět vyráží.
47:08
Suchá nevyužila situace 3 na 2.
46:23
Kopia netrefil prázdnou branku.
44:33
Domácí hrají aktivněji, postupně se dostávají do útočné fáze. Horní Suchá vždy nějakým způsobem míček vypíchne a Rožnov od znova.
43:57
Velech se vykličkoval ze dvou hráčů a následně nahrál Burýškovi. Stefan připraven.
41:50
Únik Kraina! Jasný bez problému zastavil.
40:14
Burýškovo nahození chytá Stefan.
40:01
Buly pro domácí tým.
40:00
40:00
Tato třetina nám ukázala gól na obou stranách. Střely na branku 13:4 pro Rožnov, takže střelecký masakr ze strany Sršňů, úspěšnost zahanbující.
40:00
39:14
Doleželovi sjel míček z čepele a Stefan tak nemusí zasahovat.
39:00
Poslední minuta druhé třetiny. Hosté na míčku.
37:14
Suchá teď asi 20 sekund držela Sršně uzamčené na jejich polovině. Nic z toho.
36:15
Domácí vytvářejí výborný tlak na hostující pětici hráčů.
35:41
Rozehrávka na Olivera Dvořáka, který situaci vyřešil střelou z poloviny hřiště! Trefil však pouze brankáře.
32:45
Žlutočerní jsou dnes oslabení o několik hráčů, včetně nejlepšího střelce Viktoříka a kapitána Krhuta. I tak někteří předvádí skvělé výkony.
30:22
Stefan dnes v perfektní formě.
29:45
Rožnovský Velech z první střílí, ale hostující obránce ve správný čas na správném místě.
28:43
Krainova rána těsně míjí Jasného branku!
27:21
Domácí se po vstřelené brance probudili a zase se dostávají na soupeřovu polovinu.
26:43
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Pavel Barabáš, asistoval Petr Burýšek (1:3).
25:54
Velechovu střelu do levého dolního rohu vyráží Stefan.
25:47
Domácí po delší době v útočné fázi.
23:49
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Lukáš Kraina, asistoval Václav Večeřa (0:3).
23:08
Hosté se opětovně dostali do postavení v útoku, zatímco Rožnov měl zatím jedinou brejkovou situaci.
22:23
Domácí mají problémy získat míček.
20:34
Horní Suchá hraje opatrně z obranné poloviny.
20:01
Buly pro změnu pro hostující tým.
20:00
20:00
První část je za námi. Střely na branku Rožnov: 8 ; Suchá: 4.
20:00
18:50
Domácí se oklepali z dvou inkasovaných gólů a chtějí jeden kontaktní vstřelit. Obránci z Horní Suché je však nepouští na jejich polovinu.
16:22
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Daniel Tychtl, asistoval Lukáš Kuruc (0:2).
16:15
Po využité přesilové hře se zdají hosté silnější.
15:34
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Filip Krajíček, asistoval Václav Večeřa (0:1).
14:08
Hosté si prodloužili přesilovku o 47 sekund.
13:21
Rozhodčí zvedá ruku vzhůru a Rožnov si zahraje oslabení. Horní Suchá odvolává brankáře a prodlouží si Kittlův trest.
13:08
Vyloučen hráč Vladislav Kittel družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za blokování hokejky.
10:26
Rožnovského Novosada se již nebavilo dívat na obránce hostí a ve vysokém tempu napadá.
08:43
Horní Suchá už po několikáté vyhazuje míček ze své poloviny za hrací plochu.
07:11
Hegar dostal vzduchem přihrávku. Míček sklepl do země, kde Stefan uhasil šanci nohou.
05:47
Vyloučen hráč Petr Šimek družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za špatné střídání.
05:47
Zápas nám okoření první vyloučení utkání. Odpočine si Šimek.
04:33
Hosté se složitě dostávají na útočnou polovinu. Zde jim akce ničí připravení obránci.
02:14
Dnes máme menší změny v sestavě domácího týmu. Vyjímečně se dostal do brány Jakub Jasný a do obrany Oliver Dvořák.
01:17
Denis Zimmer nechal soupeře sklouznout po své hokejce a ten končí na zemi.
00:13
Rožnov opatrně z obrany.
00:01
Úvodní buly pro domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Both a Vladimír Černín.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Horní Suchá: brankář: Vojtěch Stefan; hráči v poli: Ondřej Melník, Petr Šimek, Vojtěch Kopia, Daniel Tychtl, Lukáš Kuruc
00:00
Line-up domácích 1. FBK Rožnov p/R: brankář: Jakub Jasný; hráči v poli: Pavel Barabáš, Petr Burýšek, Petr Velech, Jan Doležel, Jakub Kostelecký