3:2
1:2
2:5
- : -
branky (asistence): 07:32 Lukáš Štveráček (Lukáš Mátl), 15:03 Marek Papoušek, 15:45 Lukáš Macálka (Jaroslav Dlabač), 39:35 Lukáš Macálka (Lukáš Mátl), 40:47 Ondřej Blažek (Milan Picmaus), 45:29 Lukáš Mátl (Lukáš Štveráček)
branky (asistence): 05:53 Ondřej Kubátko (Adam Štefek), 13:40 Lukáš Vávra, 28:02 Lukáš Vávra (Daniel Opatřil), 37:14 Lukáš Vávra (Jan Baďura), 43:52 Jan Baďura (Lukáš Vávra), 53:09 Jan Baďura (Jakub Kresta), 54:26 Lukáš Vávra (Ondřej Kubátko), 56:57 Lukáš Vávra (Jakub Kresta), 59:50 Lukáš Vávra (Jakub Kresta)

Snipers Třebíč - FBC Vikings Kopřivnice 6:9
8. Lukáš Štveráček, 16. Marek Papoušek, 16. Lukáš Macálka, 40. Lukáš Macálka, 41. Ondřej Blažek, 46. Lukáš Mátl - 6. Ondřej Kubátko, 14. Lukáš Vávra, 29. Lukáš Vávra, 38. Lukáš Vávra, 44. Jan Baďura, 54. Jan Baďura, 55. Lukáš Vávra, 57. Lukáš Vávra, 60. Lukáš Vávra; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 68; zásahy brankářů: Jan Bazala 35 - Jan Klinka 28; po třetinách: 3:2, 1:2, 2:5;
60:00
59:59
Třebíčští dnes nebyli ve své kůži a jako přípravu na play-off se domácímu publiku příliš nepředvedli.
59:59
Střely v poslední části 13:15.
59:59
Ohlas trenéra domácích Michala Pazderníka: "Utkání jsme si prohráli svými vlastními chybami. Pozitivum je, že se nikdo nezranil. A doufám, že na play-off budeme kompletní a více soustředění. Děkuji soupeři na zápas a divákům za podporu."
59:58
Ohlas trenéra hostů Marka Jehlára: "Dvě třetiny naprosto vyrovnané utkání. V poslední třetině nás soupeř začal přehrávat, ale paradoxně jsme byli velice produktivní v zakončení, což rozhodlo. Díky soupeři, divákům a přeji hodně štěstí do play-off."
59:50
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Vávra, asistoval Jakub Kresta (6:9).
59:00
Probíhá poslední minuta 3.třetiny.
56:57
56:57
Vávra z Kopřivnice dostal přesný pas mezi třebíčské beky a vstřelil gól.
54:28
Kopřivnice si rozložila třebíčské hráče a Lukáš Vávra si stáhl míček pod sebe, vstřelil gól pod víko.
54:26
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Vávra, asistoval Ondřej Kubátko (6:7).
53:10
Hráči Kopřivnice zakombinovali dokola při přesilovce a pohodlně vstřelili gól.
53:09
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jan Baďura, asistoval Jakub Kresta (6:6).
52:38
Vyloučen hráč Lukáš Štveráček družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za držení.
52:12
Kopřivnice hraje bez brankáře v šesti před vyloučením.
50:21
Žák měl z bezprostřední blízkosti šanci, ale trefil brankaře.
49:01
Domácí brankař Bazala vychytal kopřivnický protiútok.
45:29
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Lukáš Mátl, asistoval Lukáš Štveráček (6:5).
45:29
Po přihrávce Štveráčka Mátl po dorážce vstřelil gól.
43:52
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jan Baďura, asistoval Lukáš Vávra (5:5).
42:55
Hráč domácího družstva Lukáš Vlach se ocitl v gólové šanci, ale brankař z Kopřivnice vychytal.
40:47
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Ondřej Blažek, asistoval Milan Picmaus (5:4).
40:47
Blažek prokličkoval střed a pověsil míček pod víko.
40:00
40:00
39:59
Střely v druhé třetině 8:8.
39:35
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Lukáš Macálka, asistoval Lukáš Mátl (4:4).
39:18
Vyloučen hráč Jakub Kresta družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za bránění ve hře.
39:00
Probíhá poslední minuta 2.třetiny.
37:15
Těsně po přesilovce si hráči Kopřivnice nahráli před branku a Vávra ,,vymíchal" Vlacha i brankáře.
37:14
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Vávra, asistoval Jan Baďura (3:4).
35:30
Hráč z Kopřivnice sekl Mátla, který byl hodně podrážděn.
35:06
Vyloučen hráč Ondřej Kubátko družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
34:22
Hráči z Kopřivnice si v poklidu nahrávají.
33:00
Po chybě Macálky za bránou, hosté ve velké šanci.
30:25
Snipeři v tlaku.
28:02
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Vávra, asistoval Daniel Opatřil (3:3).
28:02
Z týmu Kopřivnice hráč Lukáš Vávra vstřelil z přečíslení branku.
26:21
Domácí brankař Bazala vychytal samostatný únik.
24:05
Hráči hostujícího týmu kombinují na útočné polovině.
23:40
Hosté kombinují na útočné polovině.
22:00
Hráč hostí Jahoda nastřelil z ukryté střely tyčku.
21:00
Snipeři zase v tlaku na útočné polovině.
15:45
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Lukáš Macálka, asistoval Jaroslav Dlabač (3:2).
15:45
Snipers zvyšuje skóre pohlednou kombinací.
15:03
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Marek Papoušek bez asistence (2:2).
15:03
Krásnou střelou Papouška do pravého horního rohu Snipers dorovnává.
13:40
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Vávra bez asistence (1:2).
13:40
Přes neaktivního Mátla vstřelil branku Lukáš Vávra pod ruku brankáře Bazaly.
13:12
Blažek našel před bránou Žáka, ale ten bohužel netrefil míček.
12:12
Sýkorovi při střele sjel balón z čepele
11:24
Hra se teď přelévá ze strany na stranu.
07:33
Mátl svou přesnou křižnou přihrávkou našel Štveráčka, který v poklidu vstřelil gól do poloprázdné branky, protože hostující obrana nebyla moc aktivní.
07:32
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Lukáš Štveráček, asistoval Lukáš Mátl (1:1).
05:53
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Ondřej Kubátko, asistoval Adam Štefek (0:1).
05:00
Další velkou šanci měl domácí Kuželka, když usměrňoval míč z brankoviště po přesném pasu Vlacha, ale brankář ho skvěle vychytal.
01:02
První velkou šanci měli hráči hostujícího týmu z Kopřivnice.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Beránek a Jaroslav Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Jan Klinka; hráči v poli: Jakub Kresta, Daniel Opatřil, Ondřej Kubátko, Daniel Šimíček, Lukáš Vávra
00:00
Line-up domácích Snipers Třebíč: brankář: Jan Bazala; hráči v poli: Marek Papoušek, Tomáš Sýkora, Matěj Kuželka, Lukáš Vlach, Jan Homolka
00:00
Vážení sportovní fandové, vítejte u online přenosu národní ligy mužů z ledové haly Spartaku Třebíč. Dnes se střetnou hosté z Kopřivnice v žluto modrých dresech a domácími Snipers v dresech bílo modrých.