2:0
0:1
4:2
- : -
branky (asistence): 04:41 Radek Dřevěný (Lukáš Vancl), 06:09 Daniel Budík (vlastní branka), 42:53 Lukáš Vancl (Michal Šmíd), 50:14 Petr Jeski (vlastní branka), 55:17 Jan Videman (Michal Házy), 56:40 Adam Konečný
branky (asistence): 34:37 Roman Houbal (Zdeněk Habr), 46:40 Daniel Budík (Matěj Surkoš), 58:01 Daniel Budík (Petr Jeski)

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - FK Orel Telnice 6:3
5. Radek Dřevěný, 7. Daniel Budík, 43. Lukáš Vancl, 51. Petr Jeski, 56. Jan Videman, 57. Adam Konečný - 35. Roman Houbal, 47. Daniel Budík, 59. Daniel Budík; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 2:4; využití: 0:0; diváků: 90; zásahy brankářů: Martin Zapletálek 23 - Kryštof Bartek 19; po třetinách: 2:0, 0:1, 4:2;
60:00
Komentář asistenta trenéra domácích, pana Vítězslava Cardy: Kromě druhé teřtiny, kdy jsme rtrochu vypadli z naší hry, jsme měli utkání pod kontrolou. Ukázalo se, že jsme lepšáím týmem. Dneska obvzlášť děkuji divákům, i soupeři.
60:00
Střely celkem: 24:26
60:00
Komentář trenéra hostí, pana Ivo Bartka : Domácí byli v klíčových situacích lepší. Zaslouženě yvhráli. My se musíme z chyb poučit a připravit se na play-off. Děkujeme soupeři.
60:00
Střely ve třetí třetině: 12:9
60:00
59:00
Joo tak Bořecký si ještě zařve na sudí...bez toho by to prostě nešlo.
58:24
Asistent Carda máchá rukami...
58:01
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Daniel Budík, asistoval Petr Jeski (6:3).
58:01
Zas ta bližší tyčka...
56:40
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Adam Konečný bez asistence (6:2).
56:40
Konečný trefuje odkyrtou bránu....a asi i rozhoduje.
56:25
Hosté hrají v šesti...bez golmana pochopitelně.
55:17
Timeout FK Orel Telnice
55:17
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jan Videman, asistoval Michal Házy (5:2).
55:17
Vimena posouvá domácí ke zlaté bráááně!!!
54:47
Vyloučen hráč Michal Žůrek družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
54:47
Žůrek hasil jak se dalo....rozhodčí milimetrově přesní.
54:18
Vrtělova obršance...a nic.
54:00
Přesilovka o ničem...
51:56
Trestné střílení družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers neproměnil Václav Černoch.
51:56
Vyloučen hráč Tomáš Pavla družstva FK Orel Telnice na 2 minuty za blokování hokejky.
51:56
Černoch ani napodruhé...
51:38
Černoch tváří v tvář Bartkovi nedává.
50:14
Vlastní branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Petr Jeski (4:2).
50:14
Sakra to jsou věci...druhej vlastenec.
48:11
Žůrkovi utekl balonek jako kočka..."hledá se míček Bessie....poznávací znamení...je děravej a neslyší"
47:25
Dřevěný v ráži.
46:40
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Daniel Budík, asistoval Matěj Surkoš (3:2).
46:40
Tohle Budík udělal fakt pěkně...všechna čest.
46:17
Captain hostí spílá sudímu.
44:31
Konečný hledal pasem Lišku, byť šance na úspěch byla řekněme 1:87...přesto se zadařilo...wow...ale Liška netrefil balon prevít jeden.
42:53
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Lukáš Vancl, asistoval Michal Šmíd (3:1).
42:53
Šmíd dokonale přiťukl Vanclovi a ten nenápadně, ale zcela chtěně a hlavně nechytatelně trefuje...20 nad led...jak to má bejt...to by se i Polreichovi líbilo.
40:34
Vyloučen hráč Lukáš Vancl družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za blokování hokejky.
40:34
Vancla shledal soudní tribunál viným.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: 3:8 ....no žádná sláva přátelé u lidé mně neznámí.
40:00
Roman Janda v hledišti nyní poučije své věřence v hledišti, že rehabilitace je prostě až když je to zarnění vyléčený, a ne dříív!!!!
40:00
39:48
Šmíd do toho šlápl jak carter v nejlepších letech a vypracoval ještě meagšanci pro Lišku...jeho zakončení spadá do kategorie bizarních.
39:17
Ondřej Bílek sedíc na střídačce má zjevně rýmu...smrká.
38:12
Rozhodčí ukazuje, že hosté mají balonek...jeden z hostí se hádá...že má mít balonek.
37:09
Liška ví, že tohle prostě trefit měl...jako jasně, 20 nad led, i směr super...jen vedle.
36:39
Signáál...ale Konečný vedle.
35:09
Žůrek se na sudí díví, jak když přes rok zdraží kapři a stromky...."Cožeeeee?"
34:37
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Roman Houbal, asistoval Zdeněk Habr (2:1).
34:37
Jooo, za chyby se platí...
34:04
Je to sen, či iluze? Dnes je tu....a to se podržte...90 diváků!!!!
31:22
Jeskiho hokejka skončila u došvihu až někde u halvy...a hrát si na kata ho rozhodčí nenechali, což se Jeskimu vůbec, ale vůůbec nelíbilo.
29:41
leč v přesilovce, tak nyní měli hosté na lopatě svoji největší šanci...Zapletálek si však vzpomněl na jednu reklamu z televize a řekl důrazné NE!
29:03
Vyloučen hráč Tomáš Suchomel družstva FK Orel Telnice na 2 minuty za hra bez hokejky.
28:40
Novákovi vzali bonbńek z ruky na poslední chvíli...
27:44
Bořecký vytahuje pikové eso....Černoch na place.
27:18
Pollak si vzpomněl na dávné doby a ocitl se na hrotu.
25:05
Zapletálek famózně!!!
24:35
Konečného střela by leckoho poslala na ústřední hřbitov...bohužel však netrefila zařízení.
22:36
Házyho střela se vrtěla jako potrefený holub...a málem zmrazila hosty.
20:00
20:00
Střely v první třetině: 9:9
20:00
V hledišti mimo asi 1458 jiných lidí sedí i muž, který dokáže obrátit duhu vzhůru nohama a když tankuje, tak je ropa na chvilku levnější....tento člověk měl včera narozeniny...někteří říkají, že už zažil průmyslovou revoluci i Národní obrození, další zase, že je nadějí pro lidstvo...my jen víme, že se jmenuje Roman Janda a přejeme mu všechno nejlepší.
20:00
17:58
Kdyby Novák nepromáchl...dává gól...pokud by samozřejmě netrefil golmana.
16:37
Bouškova schovaná střela...ta by se i do Kremlu dostala,
15:49
Liška úplně sám před Bartkem...podobně jak severokorejským sportovcům na ZOH se nezadařilo.
15:31
Nyní vcelku fádní pasáž vážení.
13:06
Vancl atakován...snad přežil.
11:22
Trojúhelník jak AC Milán nyní zahráli domácí...Konečný pouhopouze do bloku.
09:47
Vyloučen hráč Jan Charvát družstva FK Orel Telnice na 2 minuty za blokování hokejky.
09:47
Charvát své vylozčení komentuje slovy "přísné, přísné"
07:48
Zapletálek si musel přijít jako hlídka na Titanicu...míček (ledovec) do poslední chvíle neviděl....naštěstí to dobře dopadlo.
06:09
Vlastní branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Daniel Budík (2:0).
06:09
Budíček!!!...řekl si Budík na hru hostí a vstřelil si vlastní gól.
05:52
Vyloučen hráč Ondřej Krejčí družstva FK Orel Telnice na 2 minuty za bránění ve hře.
05:52
Krejčí nestihl Házyho jako vlak a zadělal si na problém.
04:41
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Radek Dřevěný, asistoval Lukáš Vancl (1:0).
04:41
Vancl panenkovým obloučkem našel Dřevěného, jehož šouráček by na Mars letěl 159 256 let, ale do brány dojel.
03:20
kombinace juniorské lajny lahodná jak mlíko s čokoládou.
02:59
Dřevěný skolen jako statný topol.
00:42
Žůrek si to nakroužil mezi čtyři...na pána...ale ztratil.
00:01
Let´s gooo!!!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ležák a Martin Ležák.
00:00
00:00
Line-up hostů FK Orel Telnice: brankář: Kryštof Bartek; hráči v poli: Matěj Surkoš, Petr Jeski, Daniel Budík, Rudolf Večeřa, Tomáš Suchomel
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Martin Zapletálek; hráči v poli: Michal Šmíd, Patrik Pollak, Aleš Pokorný, Adam Konečný, Ondřej Liška