2:2
1:1
- : -
FbC Plzeň
branky (asistence): 29:28 Jan Řeřicha (Jakub Majer), 35:09 Tomáš Sláma (Jakub Majer), 42:19 Petr Kašpar (Ondřej Kalát)
FbC Plzeň
branky (asistence): 15:59 Tomáš Němeček, 24:05 Petr Hoferek (Daniel Nicklas), 39:00 Daniel Nicklas (Petr Hoferek), 53:22 Paul Válka (Karel Eichler)

TJ Sokol Mukařov - FbC Plzeň 3:4
30. Jan Řeřicha, 36. Tomáš Sláma, 43. Petr Kašpar - 16. Tomáš Němeček, 25. Petr Hoferek, 40. Daniel Nicklas, 54. Paul Válka; rozhodčí: Jan Drška - Jiří Meisner; vyloučení: 2 + Šimon Otto 10:4; využití: 1:1; diváků: 16; zásahy brankářů: Karel Mrkos 20 - Pavel Novotný 23; po třetinách: 0:1, 2:2, 1:1;
60:00
Jarda Täuberů (trenér hostí): "Dnes jsme odehráli zápas, ve kterém si, myslím, oba týmy zkoušely spoustu věcí do vyřazovacích bojů a podle toho hra místy i vypadala. Soupeři děkujeme za férový přístup."
60:00
Střely na branku: Traverza 8 - Plzeň 5.
60:00
Marek Chlumských (trenér domácích): "Traverza přecenila kondiční soustředění na play off a neměla dostatek sil na zdolání střele střílejícího Nicklase. Držíme Plzni palce do play down a my se nadále soustředíme na play off. Děkujeme soupeři a divákům."
60:00
59:37
To jsou nervy! Traverza tlačí tak, že nám skoro vypadly oči z důlků.
58:30
Daník Nicklasů ještě zdržuje Traverza v jejím obranném pásmu. Budou tyto sekundy klíčové?
57:50
Vyloučen hráč Petr Hoferek družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hra na zemi.
57:50
Hoferek věnuje Traverze ještě další šanci na srovnání!
57:18
No zatím očividně ne. Závěrečné minuty nemá Traverza rozhodně ve své moci.
55:15
Traverza se nadechla během tajm autu k závěrečnému ataku! Vyjde jí? Snad ano!
54:34
Timeout TJ Sokol Mukařov
53:23
No Plzeň se s přesilovkou moc nerozpakovala. Zcela volný na zadní tyči zakončoval Válka!
53:22
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Paul Válka, asistoval Karel Eichler (3:4).
53:03
Šimon Otto pro dnešek zřejmě dohrál.
53:02
Vyloučen hráč Šimon Otto družstva TJ Sokol Mukařov na 2 minuty za nesportovní chování.
53:02
Vyloučen hráč Šimon Otto družstva TJ Sokol Mukařov na 10 minut za nesportovní chování.
50:19
Proč si tajm aut Plzeň brala? No nevíme. Očividný důvod to zatím nemělo.
50:18
Timeout FbC Plzeň
48:33
Tak jsme kompletní!
46:59
Tak už to tu máme jako v hokejovém prodloužení. Na olympiádě. Taky se tam hraje 4 na 4.
46:33
Vyloučen hráč Tomáš Sláma družstva TJ Sokol Mukařov na 2 minuty za hrubost.
46:33
Vyloučen hráč Karel Eichler družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hrubost.
45:33
Rádi bychom vám napsali, co se děje na palubovce ale ono se neděje nic moc.
44:44
Rendovy loptičky z delší vzálenosti mají gólové parametry! Ale zatím v brance nekončí.
42:20
Tak jsme zrovna chtěli napsat, jak Traverza svědomitě nastoupila do třetí části a on Kašpi dá góla! Náhoda? Nemyslím si!
42:19
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Petr Kašpar, asistoval Ondřej Kalát (3:3).
40:00
40:00
třely na branku ve druhé třetině: Traverza 10 - Plzeň 10.
40:00
39:32
Tak Nicklas se prosadil. Trvalo to, ale přišlo to. Na druhé straně mohlo kontrovat Řezna, ale bez většího úspěchu.
39:00
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Daniel Nicklas, asistoval Petr Hoferek (2:3).
37:39
Zábrana skočil na palubovku dřív, než mu vypršel trest! Zcela bez zábran!
36:52
Traverza v přesilové hře zatím trochu tápe, ale není všem přesilovkovým sekundám konec!
36:40
Traverza vyrovnala. Docela neočekávaně. Nejhůře to nese kapitán hostí Lapuník, kterému už tečou nervíky. Zase. Jeho pověst ho v tomto předchází.
35:39
Vyloučen hráč Václav Zábran družstva FbC Plzeň na 2 minuty za blokování hokejky.
35:09
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Tomáš Sláma, asistoval Jakub Majer (2:2).
32:27
Rendova malá domů mohla vyjít Traverzu draho. Ale Renda to měl dobře spočítané. Kdo jiný by měl v počtech v Traverze vynikat...
30:28
Danovi (St.) Nicklasů to zatím moc nelepí. Od tohoto urostlého forvarda jsme zvyklí na jiné parádičky!
29:28
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Jan Řeřicha, asistoval Jakub Majer (1:2).
28:43
Řeznova dělovka by se měla vyučovat už ve školce!
28:42
Zatím se Traverze nedaří ani v přesilovce. Zlepší se to?
28:05
Vyloučen hráč Tomáš Němeček družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:23
Traverza zařadila trojku, ale Plzeň dvojku!
24:06
Práce kvapná, málo platná... Traverza sice tahala na začátku třetiny pořád za delší konec, ale Plzeň i za ten krátký dokázala cuknout takovou silou, až z toho byl gól. Toť asi tak vše k této brejkové gólovce.
24:05
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Petr Hoferek, asistoval Daniel Nicklas (0:2).
21:07
Traverza začala třetinu aktivněji, ale koláče zatím nesklízí. Noháč zase už už zakončovat z nadějné pozice, ale.... skutek utek.
20:00
20:00
Střely na branky v 1. třetině: Mukařov 8 - Plzeň 9.
20:00
19:37
Traverza se snaží dokončit třetinu v poklidu s loptičkou na čepelích. Podaří se jí to? Zřejmě ano.
18:27
Teď to bylo chvíli nahoru dolu. Ale jen chvíli.
16:00
Na Mrkose očividně platí obloučky, dorážkové obloučky. Němeček nejprve vystřelil, neúspěšně, tak se prosadil až zbloudilou střelou, která měla trajektorii dloubáku.
15:59
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Tomáš Němeček bez asistence (0:1).
14:46
Řezna teď jen tak přenechal balónek Lapuníkovi, který byl ale stejně marný jako před chvílí Noha.
13:59
Noháč trestuhodně neproměňuje! To je neomluvitelné! Mukařovský kapitán by v takovýchto situacích neměl váhat!
12:52
Mrkvičkaaaaa! To byl zákrok panečku! Možná zákrok měsíce?
10:48
Musíme ale ocenit, že se dnešní zápas nese v defenzivním duchu. Střel na branku je možná více, než by bylo nutné, ale aspoň žádné góly.
09:43
Traverza získává mírnou převahu. Možná trochu víc mírnější. Vyjádřeno procenty tak 65:35. Ale na góly to je pořád 0:0. A jak jistě víte, vyhrává tým, který dá víc gólů. Takže my tu zatím máme samé poražené.
07:43
Seno ve velké šanci před Novotňákem. Z bezprostřední blízkosti se v brankovišti k loptičce nedostal.
06:32
Karlos, zvaný Mrkvička, zatím velmi spolehlivě! Skoro jako dneska ráno Ester!
05:32
Zatím je to hodně ubojované utkání. Moc šancí k vidění není, ale napětí ze všech hráčů přímo čiší.
03:44
Daniel Nicklas se ukázal v celé svojí kráse. Jeho střely zpoza hráče nám tedy opravdu nechyběly.
02:29
Srdnatě bil se Kašpi s plzeňskou přesilou, leč hostující vratár jeho pokusu odolal.
00:45
První střelu na branku si připisuje Renda! Na gól si ale ještě budeme muset počkat...
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Drška a Jiří Meisner.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Plzeň: brankář: Pavel Novotný; hráči v poli: Stanislav Fencl, Michal Štejr, Daniel Nicklas, Václav Zábran, Paul Válka
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Mukařov : brankář: Karel Mrkos; hráči v poli: Marek Chlumský, Šimon Otto, Petr Kašpar, Jakub Noha, Ondřej Kalát