1:3
5:0
2:4
- : -
branky (asistence): 14:27 Maxim Volek (Martin Dušek), 20:43 Martin Lazárek, 28:28 Maxim Volek (Jiří Šrámek), 29:48 Jiří Šrámek (Michal Mareš), 35:20 Jan Blažek (Karel Smutný), 38:03 Martin Lazárek (Jiří Šrámek), 52:02 Jan Heller (Jiří Šrámek), 53:24 Jiří Šrámek (Jan Heller)
branky (asistence): 03:14 Tomáš Mareš (Jan Staněk), 15:55 Jakub Mikeš (Tomáš Houska), 19:11 Tomáš Houska, 46:38 Jan Staněk (Michal Cigánek), 48:25 Jan Staněk (Michal Cigánek), 57:45 Tomáš Mareš (Jakub Mikeš), 59:41 Kryštof Bučok (Jakub Mikeš)

Wizards DDM Praha 10 - FbC Strakonice P.A. 8:7
15. Maxim Volek, 21. Martin Lazárek, 29. Maxim Volek, 30. Jiří Šrámek, 36. Jan Blažek, 39. Martin Lazárek, 53. Jan Heller, 54. Jiří Šrámek - 4. Tomáš Mareš, 16. Jakub Mikeš, 20. Tomáš Houska, 47. Jan Staněk, 49. Jan Staněk, 58. Tomáš Mareš, 60. Kryštof Bučok; rozhodčí: Zbyněk Pěnička - Michal Šafář; vyloučení: 3:2 + Jan Staněk 10; využití: 1:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Lukáš Vávra 16 - Jan Vaníček 15; po třetinách: 1:3, 5:0, 2:4;
60:00
Střely 3. třetina: Wizards 6, Strakonice 14
60:00
Komentářa vedoucího domácích Romana Urbance: Přejeme Strakonicím úspěch v play down. Dnes jsme hráli na 3 lajny a překvapivě jsme to dotáhli k vítězství. Děkujeme pořadatelům, divákům, soupeřům. Příjemný večer
60:00
Komentář trenéra hostů Jakuba Mikeše: Dnes jsme opět přestali hrát ve druhé třetině, nakonec jsme zápas mohli ještě zdramatizovat, kdybyse nenechal hloupě vyloučit náš klíčový hráč. Play down tyto chyby dělat nemůžeme, jinak budeme přístí rok hrát divizi. Doufám, že po dnešku si to všichni kluci uvědomí a od příštího víkendu budeme jenom vyhrávat. Děkuji soupeři za utkání
60:00
59:41
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Kryštof Bučok, asistoval Jakub Mikeš (8:7).
59:26
Hosté se snaží ze šesti hráči na hřišti, samozřejmě bez brankáře
57:45
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Tomáš Mareš, asistoval Jakub Mikeš (8:6).
57:45
Volný úder umístíl Mareš do dolního rohu branky, kam ani Vávra nezasáhl
57:44
Timeout FbC Strakonice P.A.
56:24
Smutný zkoušel střelu ze vzduchu, bohžel nejdřív zasáhl bránícího hráče do nohou
55:30
Hra se přiostřuje, nyní to odnesl Heller, když skončil na mantinelu
53:24
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jiří Šrámek, asistoval Jan Heller (8:5).
53:24
Heller ještě vyšperkoval akci na Šrámka a ten trefujej
52:02
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jan Heller, asistoval Jiří Šrámek (7:5).
51:43
Vyloučen hráč Jan Staněk družstva FbC Strakonice P.A. na 10 minut za nesportovní chování.
51:43
Vyloučen hráč Jan Staněk družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za nesportovní chování.
50:04
Vyloučen hráč Maxim Volek družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za hra rukou.
48:25
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Jan Staněk, asistoval Michal Cigánek (6:5).
48:25
Skákavý balonek nezpracoval Kronďák, Cigánek na mantinelu trošku podribloval s balonkem a poslal příhrávku na Staňka, který trefuje do prázdné branky
46:38
46:38
Staněk doplácává do branky dlouhý balonek od Cigánka a lehce dramatizuje vývoj utkání
45:59
Domácí Marek v ekvilibristickém zakončení, jeho snahu ukončuje hvizd rozhodčícho, vysoká hůl
44:58
Zblokovanou střelu Šrámka zkouší dorážez ještě ze vzduchu Heller bohužel netrefuje ideálně a míček končí vysoko nad zařízením
44:04
Márek právě zblokoval hostujícího Housku před bránou a skoré se nemění
43:24
Druhá početní výhoda pro hosty, zatím akce končí na připraveném Vávrovi
42:40
Vyloučen hráč Jiří Šrámek družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání.
41:26
Dušek si vyměnil párkrát balonek s Kulíkem, který zkoušel střílet, Vaníček pozorný
39:30
V poslední minutě se již moc nehraje, je vdiět že Strakonice jsou poměrně v šoku z výsledku druhé třetiny
38:03
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Martin Lazárek, asistoval Jiří Šrámek (6:3).
38:03
Akce před posledím domácím gólem lahodila oku náročného diváka. Volek dával zpět na Mareš ten z druhé posunul na střed na Šrámka a ten z první na Lazárka na mantinel, jeho střela z první vymetla všechny pavučiny ve Vaníčkově brance
37:10
Hra se dosti kouskuje, trochu přehánějí svou snahu získat balonek
35:20
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jan Blažek, asistoval Karel Smutný (5:3).
35:20
Míček ze vzduchu uklízí za Vaníčkova záda Blažek, asistence Smutny
35:14
Vávra sbíra balonek z čepele hostujícího útočníka a výhozem zakládá breakovou situaci, kterou nevyužil Smutný
33:30
WIzardů je během druhé třetiny plné hřiště, dost velká změna oplroti začátku
30:58
Opět checking line vybojovala míček, konkrétně Jan Dušek hledal lépe postaveného spoluhráče, ale míček zachytila hostující obrana
29:48
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jiří Šrámek, asistoval Michal Mareš (4:3).
29:48
Šrámek si z úderu vyběhl až do manitelu a nechytatelnou dělovkou trefuje pod víko a otáčí skóre na domácí stranu
28:28
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Maxim Volek, asistoval Jiří Šrámek (3:3).
28:28
Lazárkovu zblokovanou přihrávku ještě doběhl Šrámek a posunul ji na Volka, ten se nemýlil. Nutno podotknout, že musel míček umístit pouze do prázdné branky z malého brankoviště
27:48
Jan Dušek si vybojoval balonek a zkoušel střelu, bohužel se nevešla do branky, ale zůstává ve hře a tak domácí mají pořád tlak
26:56
Druhá pětka opět zatápí hostům, teď je během celého střídání nepustila z obraného pásma
25:35
Napadání druhé pětky mělo smysl a vybojovali standartku z dobré pozice, střelu z úderu chytá hostující Vaníček
23:57
Hostující Tomáš Mareš na dvakrát nevytloukl bloky domácí obrany
22:37
Hra se trochu zrychlila, je vidět že taktická porada o pauze padla na úrodnou půdu
20:43
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Martin Lazárek bez asistence (2:3).
20:43
Hned první akce první pětky končí za zády hostujícího Vaníčka, Lazárek si vzal balonek na své půlce dosprintoval k hostující brance a střelou nad nohu snižuje
20:00
20:00
Střely 1. třetina: Wizards 6, Strakonice 7
20:00
19:49
Michal Mareš napřáhl na kousek za půlkou jeho střela ještě teď pálí domácího brankáře v dlaních
19:11
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Tomáš Houska bez asistence (1:3).
19:11
Houska přesprintoval domácí obranu a hodil míček mimo dosah Vávry a navyšuje vedení Strakonic
17:59
Smutný z výběhu trefuje pouze masku hostujícího brankáře
17:15
Zbytečný faul navrátilce Policara nabízí volný úder z dobrého místa pro Strakonice, rozehrávka ale nebyla nebezpečná a míček končí za mantinelem
15:55
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Jakub Mikeš, asistoval Tomáš Houska (1:2).
15:55
Střela dva metry za polovinou končí, k překvapení všech, za Vávrovými zády
14:27
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Maxim Volek, asistoval Martin Dušek (1:1).
14:27
Dušek Martin nahrál Maxovi Volkovi a ten nic nevymýšlel a poslal projektil, který skončil až v hostující brance
12:43
Přesilovka zatím nic zajímavého nepřinesla, Wizards kombinují kolem bránící strakonické čtveřice
11:54
První přesilová hra pro domácí barvy. Uvidíme jestli přinese branku
11:40
Vyloučen hráč Tomáš Houska družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za sekání.
10:22
Vašmucius svou nahrávku nenasměřoval na spoluhráčovu hůl a tak u míčku zase domácí
09:28
Domácí spoluhráce jmenovců Dušek Dušek, kdy druhý jmenovaný Jan Dušek střílí z otočky, do bránicího hráče
08:27
Heller se pokouší o střelu, nemá štěstí a trefuje pouze mantinely za brankou
07:39
V akci strakonický Mareš, jeho střela se mezi tři tyče nevešla, díky bohu
06:05
Marek dlouhou nahrávkou našel Smutného, ten se snaží dostat před branku, pok zakončení reklamuje faul bránícího hráče, bez odezvy ze strany rozhodčích
05:11
Mareš na útočném výletě, bohužel z toho nic nebylo
03:14
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Tomáš Mareš, asistoval Jan Staněk (0:1).
03:14
Střelu od mantinelu trefil dobře hostující Mareš a využívá přesilovou hru
02:47
Jan Dušek vystihl rozehrávku hostů, ale s míčem si moc nepotykal a brzy jej odevzdal zase strakonickým hráčům
01:20
První přesilovku si dnes zahrají hosté, Heller neudržel nervy a klepl útočníka víc než je zdrávo a odpočine si na trestné
01:19
Vyloučen hráč Jan Heller družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání.
00:35
První střídání ukončuje faul domácího Lazářka a rozehrávat budou hosté od své střídačky
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zbyněk Pěnička a Michal Šafář.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Strakonice P.A.: brankář: Jan Vaníček; hráči v poli: Adam Vašmucius, Lukáš Pluskal, Tomáš Mareš, Jan Staněk, Karel Řezanka
00:00
Line-up domácích Wizards DDM Praha 10: brankář: Lukáš Vávra; hráči v poli: Petr Krob, Michal Mareš, Jiří Šrámek, Adam Kulík, Martin Lazárek