1:0
3:2
0:1
- : -
branky (asistence): 04:50 Petr Tlustoš (Daniel Halm), 21:29 Ondřej Dvořák (František Košík), 25:43 František Košík (Vít Petříček), 36:29 Filip Dvořák (Ondřej Dvořák)
branky (asistence): 22:46 Vojtěch Bureš (Ondřej Nosek), 32:08 Filip Geisler (Ondřej Bachtík), 46:16 Tomáš Matoulek (Jan Světlík)

Hippos Žďár n/S. - Florbal Primátor Náchod 4:3
5. Petr Tlustoš, 22. Ondřej Dvořák, 26. František Košík, 37. Filip Dvořák - 23. Vojtěch Bureš, 33. Filip Geisler, 47. Tomáš Matoulek; rozhodčí: Jan Knap - Martin Kněžík; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; diváků: 57; zásahy brankářů: Lukáš Kratochvíl 17 - Brandon Bulis 21; po třetinách: 1:0, 3:2, 0:1;
60:00
Nejlepšími hráči utkání vyhlášeni domácí Lukáš Kratochvíl a hostující Geisler Filip.
60:00
Komentář trenéra týmu Hippos Žďár nad Sázavou - Filipa Dvořáka: Dnes jsme si ukázali, že florbal umíme. Jenom škoda neproměněných šancí, efektivita v zakončení nás poslední dobou trápí.Teď za vším udělat tlustou čáru a připravit se na důležité zápasy. Děkujeme soupeřům.
  • 60:00
    Komentář trenéra týmu Florbal Primátor Náchod - Tomáše Třešňáka:Dvě třetiny nehodný výkon prvního týmu tabulky. Nestačí hrát pouze jednu třetinu. V play-off nesmíme takové výkonu opakovat, pokud chceme být úspěšní. Děkujeme soupeři za lekci a hodně štěstí v play-down.
    60:00
    59:57
    Vyloučen hráč Petr Tlustoš družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za hra rukou.
    59:00
    Poslední minuta a hosté si neví rady jak projít obranu domácích.
    58:43
    Timeout Florbal Primátor Náchod
    58:20
    Hosté uspěšně zahání domácí na na jejich obranou plochu, ale nedokáží proměnít skóre.
    56:53
    Domácí vkladají všechny svoje síly do obrany i útoku, nechtějí si nechat utéct své vítězství 3 minuty před koncem.
    55:31
    Domací tým dokázal ubránit oslabení, opět je v plném počtu a převládá v držení míčku.
    54:34
    Domáci se v oslabení drží jak jen to jde.
    53:31
    Vyloučen hráč Filip Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za nesportovní chování.
    53:31
    Rozhodčí opět vyloučili dalšího hráče domácích, ti zatím poctivě oslabení brání, a dokonce se dostávají i do gólových šancí.
    52:07
    Vyloučen hráč Ondřej Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za nesportovní chování.
    52:07
    Hráč domácich č. 89 je vylooučen za nesportovní chování.
    51:00
    Hosté se snaží o snížení náskoku domácích, prozatím se jin nedaří gól vstřelit.
    49:05
    Hra se přesouvá velice rychle z jedné poloviny na druhou, oba týmy chtějí skórovat.
    47:48
    Oba týmy mají veliké šance, více střel mají hosté, ale nedokáží proměnit.
    46:16
    Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Tomáš Matoulek, asistoval Jan Světlík (4:3).
    46:16
    Rychlou akci hostů Kratochvíl napoprvé vyráží, z dorážky však padá zatím celkově třetí gól Náchoda.
    45:27
    Hraje se na obou starnách hrací plochy, jsou tu veliké šance na obou staranách, ale prozatím žádná branka.
    43:27
    Hráč č. 21 byl zasažen do hlavy holí soupeře, pokračuje však ve hře.
    41:21
    Hosté převážně útočí, domácí zatím odolávají nátlaku a snaží se poctivě rozebírat hráče.
    39:21
    Domácí tlačí soupeře jak jen to jde, to stejné i pro hosty a hra jde ze strany na stranu.
    36:29
    Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Filip Dvořák, asistoval Ondřej Dvořák (4:2).
    36:29
    Domáci jsou více na míčku, a po nahrávce ze standartky z pravého rohu jejich útočné poloviny dává Filip Dvořák gól. Hippos opět od soupeře odskakuje, a to dvoubrankovým rozdílem.
    34:12
    Domácí se nevzdavají a útočí na soupeřovu polovinu, ale nedokáží vstřelit branku.
    32:08
    Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Filip Geisler, asistoval Ondřej Bachtík (3:2).
    32:08
    Domácí oslabení nedokáží ubránit a soupeř přesnou střelou do pravého horního rohu snižuje náskok domácích pouze o 1 gól.
    30:50
    Vyloučen hráč Ondřej Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za blokování hokejky.
    30:50
    Domácí hrač č. 89 je vyloučen za blokovaní hole týmu hostů.
    29:05
    Šance jsou na obou stranách, oba týmy se snaží poctivě bránit, zakončení se však více daří domácím.
    27:10
    Domácí neustale vyvíjí velký nátlak a dostavají se do výhodných šancí.
    25:43
    Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil František Košík, asistoval Vít Petříček (3:1).
    25:43
    Domácí se nenechali zatáhnout do své obranné poloviny, zaútočili a také skórovali.
    24:23
    Zápas je velmi vyrovnaný a hoste i domáci jsou velmi dobře připraveni.
    22:46
    Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Vojtěch Bureš, asistoval Ondřej Nosek (2:1).
    22:46
    Hostům se přes velký nátlak domácich podaří skorovat.
    21:29
    Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Dvořák, asistoval František Košík (2:0).
    21:28
    I přes veliký nátlak hostů se domácim podaříilo skorovat.
    20:00
    20:00
    Počet střel ve první třetině:
  • Hippos Žďár nad Sázavou 10
  • 20:00
    19:20
    Domácí využívají poslední síly na útok proti hostům avšak bez gólu, stejná situace platí i u hostů.
    17:21
    Hosté začínají tlačit domácí zpět na jejich obrannou polovinu, ale bez zakončení.
    15:54
    Dobrá akce, přečíslení hostů - Kratochvíl však připraven.
    13:30
    Rozhodčí převážně pískají fauly hostům a domácí se tím dostavají do ofenzivy.
    12:20
    Domácí předvádí soustředěný výkon a převažují v počtu střel na soupeřovu bránu.
    11:10
    I přes velký nátlak domácí přesilovku nevyužili a hosté hrají v plném počtu.
    09:10
    Vyloučen hráč Jan Čečetka družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za vysoká hokejka.
    09:10
    Při pokusu o překažení akce domácích vyloučen hráč č. 19 Čečetka Jan za vysokou hůl.
    07:45
    Oba týmy jsou velice dobře připravené a hraje se na celé délce hřiště.
    04:50
    Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Petr Tlustoš, asistoval Daniel Halm (1:0).
    04:50
    Již od začátku třetiny se domácí dostávali do šancí a po jejich čtvrté střele padl gól.
    00:00
    Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Knap a Martin Kněžík.
    00:00
    00:00
    Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: Brandon Bulis; hráči v poli: Vojtěch Bureš, Jan Hrubý, Ondřej Bachtík, David Kaválek, Ondřej Nosek
    00:00
    Line-up domácích Hippos Žďár n/S.: brankář: Lukáš Kratochvíl; hráči v poli: Filip Dvořák, Lukáš Zeisel, Jiří Příhoda, Petr Tlustoš, Daniel Halm
    00:00
    Dobrý den, dámy a pánové, vítám Vás u online přenosu ze zápasu 22. kola Národní ligy - skupiny Východ. Domácí se utkájí s týmem Florbal Primátor Náchod. První měření sil dopadlo lépe pro hosty a v 1. kole si zapsali do tabulky výhru 9:3.