1:0
4:2
6:4
- : -
branky (asistence): 07:59 Pavel Řeřicha (Michal Cigánek), 20:37 Karel Prokopec (Lukáš Teska), 23:32 Adam Kuba (Michal Cigánek), 24:17 Jiří Křesák (Jan Bouček), 26:22 Vojtěch Houska (Luboš Čuka), 41:18 Pavel Řeřicha (Vojtěch Houska), 46:53 Jiří Křesák (Vojtěch Houska), 51:40 Lukáš Teska (Tomáš Hesoun), 56:22 Jan Bouček (Vojtěch Houska), 57:17 Pavel Řeřicha (Luboš Čuka), 58:25 Vojtěch Houska (Jiří Křesák)
branky (asistence): 21:07 Pavel Suchánek (Adam Petera), 30:06 Adam Petera (Pavel Suchánek), 42:37 Pavel Formánek (Jakub Tichý), 46:38 Pavel Suchánek (Martin Haklička), 51:25 Adam Petera (David Šimáně), 55:27 Adam Petera (Jakub Tichý)

FBC Sokol Písek - Orel Rtyně v Podkrkonoší 11:6
8. Pavel Řeřicha, 21. Karel Prokopec, 24. Adam Kuba, 25. Jiří Křesák, 27. Vojtěch Houska, 42. Pavel Řeřicha, 47. Jiří Křesák, 52. Lukáš Teska, 57. Jan Bouček, 58. Pavel Řeřicha, 59. Vojtěch Houska - 22. Pavel Suchánek, 31. Adam Petera, 43. Pavel Formánek, 47. Pavel Suchánek, 52. Adam Petera, 56. Adam Petera; rozhodčí: Miroslav Janošťák - Kamil Vraspír; vyloučení: 6:2; využití: 0:2; diváků: 55; zásahy brankářů: Martin Hrubec 20 - Jan Seidl 32; po třetinách: 1:0, 4:2, 6:4;
60:00
Komentář trenéra hostů: Po maturitním večírku našich dvou mlaďáků jsme měli vysoká očekávání, jelikož chtěli přenést jejich výhru na parketu a na baru na palubovku. Bohužel, toto očekávání se nenaplnilo, spíše to vypadalo jako jejich opilecké půlnoční překvapení. Hra neodpovídala u žádného hráče parametrům divize. Děkujeme Sokolíkům za mač.
60:00
Komentář trenéra domácích: Konečně jsme získali 3 body, které nás doufáme nabudí na další zápasy. Hra, ale stále nebyla dobrá a je ještě hodně na čem pracovat. Zápas nám vyhrál dobrý vstup do druhé třetiny, kde jsme soupeři odskočili větším rozdílem. Děkujeme soupeři za férové utkání.
60:00
59:05
Vyloučen hráč Tomáš Hesoun družstva FBC Sokol Písek na 2 minuty za hrubost.
58:25
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil Vojtěch Houska, asistoval Jiří Křesák (11:6).
57:17
Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
57:17
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil Pavel Řeřicha, asistoval Luboš Čuka (10:6).
56:22
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil Jan Bouček, asistoval Vojtěch Houska (9:6).
55:27
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Adam Petera, asistoval Jakub Tichý (8:6).
54:16
Vyloučen hráč Adam Kuba družstva FBC Sokol Písek na 2 minuty za bránění ve hře.
51:40
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil Lukáš Teska, asistoval Tomáš Hesoun (8:5).
51:25
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Adam Petera, asistoval David Šimáně (7:5).
51:05
Vyloučen hráč Jakub Davidík družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za hrubost.
51:05
Vyloučen hráč Pavel Řeřicha družstva FBC Sokol Písek na 2 minuty za hrubost.
51:05
Bude vyloučen hráč Písku za hrubost, můžeš třikrát hádat který...
47:22
Vyloučen hráč Pavel Řeřicha družstva FBC Sokol Písek na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
46:53
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil Jiří Křesák, asistoval Vojtěch Houska (7:4).
46:38
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Pavel Suchánek, asistoval Martin Haklička (6:4).
42:37
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Pavel Formánek, asistoval Jakub Tichý (6:3).
42:37
Gól jsem neviděl, ale podle časoměřiče to byl takový nějaký divný ...no prostě haluz
41:18
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil Pavel Řeřicha, asistoval Vojtěch Houska (6:2).
35:56
Kombinace Cigánek-Řeřicha-Kuba připomíná kladenskou blueline Vejvoda-Patera-Procházka
34:44
Rozhodčí doporučuje hostujícímu hráči č. 17 návštěvu psychiatrického zařízení
33:15
Cigi líznul břevno
30:06
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Adam Petera, asistoval Pavel Suchánek (5:2).
29:09
Adam Petera poznal jak ostré lokty má Kolíňák. Hra se nám lehce přitvrzuje
26:23
A pak že nerostou!
26:22
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil Vojtěch Houska, asistoval Luboš Čuka (5:1).
24:17
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil Jiří Křesák, asistoval Jan Bouček (4:1).
23:32
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil Adam Kuba, asistoval Michal Cigánek (3:1).
21:07
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Pavel Suchánek, asistoval Adam Petera (2:1).
20:54
Vyloučen hráč Pavel Řeřicha družstva FBC Sokol Písek na 2 minuty za sekání.
20:54
Řeřa ostřihal golmanovi hostů nehty a jde si nabrousit sekyru na trestnou
20:37
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil Karel Prokopec, asistoval Lukáš Teska (2:0).
20:00
20:00
Utkání sleduje 55 góluchtivých diváků. Největší peklo dělají jako vždy dorostenecké duo Špírek-Koubek!
20:00
Střely 12:8 pro Písek
20:00
18:07
Vyloučen hráč Jakub Tichý družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za bránění ve hře.
18:07
Po zákroku Jakuba Tichého si Jirka Křesák ustlal mezi diváky a Písek si zahraje přesilovku. Hruby zvýšil svoji pozornost...
14:00
Jeden z hostů zahrál vysokou nad úrovní pasu, píšťalka zůstala němá
10:47
Hosté přesilovku nevyužili
08:47
Vyloučen hráč Josef Lipovský družstva FBC Sokol Písek na 2 minuty za sekání.
07:59
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil Pavel Řeřicha, asistoval Michal Cigánek (1:0).
07:59
Řeřa s Cigim zamotali soupeři hlavu ve velkém brankovišti a ten, který se dá nastartovat rychle jako Ferrarri 911, otvírá gólový účet dnešního zápasu