0:2
3:2
2:3
- : -
branky (asistence): 24:23 Kryštof Garreis (Marek Garreis), 26:32 Tomáš Pícha (Ondřej Bartůšek), 29:12 Ondřej Novotný (Ladislav Vorel), 44:12 Marek Garreis (Ondřej Novotný), 46:14 Ondřej Novotný (Ladislav Vorel)
branky (asistence): 10:25 David Jurášek (David Nesnídal), 18:34 Jakub Wágner (Jan Havel), 22:28 Jiří Beck (Marek Vomočil), 23:52 Ondřej Štifter (Jakub Lipus), 54:56 Jiří Beck (Marek Vomočil), 55:46 Ivan Petr (Jakub Wágner), 58:20 David Jurášek (Jakub Wágner)

SK Florbal Benešov - FbK Olymp Praha 5:7
25. Kryštof Garreis, 27. Tomáš Pícha, 30. Ondřej Novotný, 45. Marek Garreis, 47. Ondřej Novotný - 11. David Jurášek, 19. Jakub Wágner, 23. Jiří Beck, 24. Ondřej Štifter, 55. Jiří Beck, 56. Ivan Petr, 59. David Jurášek; rozhodčí: Daniel Nejedlo - Martin Pavlík; vyloučení: 0:4; využití: 1:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Lukáš Brož 37 - Filip Hejtík 38; po třetinách: 0:2, 3:2, 2:3;
60:00
Komentář trenéra hostů: "Napínavé utkání. Kluci splnili, co měli. Děkujeme soupeři za zápas."
60:00
Komentář trenéra domácích: "Zápas ovlivnilo brzké zranění Petra Tůmy. I přesto hráči bojovali a dokázali otočit stav z 0:4 na 5:4. Bohužel soupeř dokázal skórovat a nakonec zlomit zápas ve svůj prospěch. Zápas se musel líbit a byl plný osobních soubojů. Děkuji soupeři za zápas."
58:25
Break hostům přináší uklidnění. Lépe zvládají koncovku a to dnes pravděpodobně rozhodne.
58:20
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil David Jurášek, asistoval Jakub Wágner (5:7).
58:00
Olymp se snaží podržet míček a nedarovat ho soupeři.
56:00
Otevírají se díry v benešovské obraně a pomocí křižných nahrávek je soupeři dokáží zúročit.
55:46
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ivan Petr, asistoval Jakub Wágner (5:6).
55:00
Dlouhodobý tlak přinesl své ovoce, jak tento zápas dopadne?
54:56
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Jiří Beck, asistoval Marek Vomočil (5:5).
53:00
Procházka se dostal do jasné pozice, slibný pokus promarnil.
51:00
Olymp vytáhl své napadání.
49:00
Štifter se 2x dostal osamocen před brankáře při hře v oslabení, Brož teď opravdu zachytal.
47:09
Vyloučen hráč Jiří Beck družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
46:15
Novotnému to dnes pálí a střelou na bližší tyč poprvé posílá svůj tým do vedení.
46:14
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Ondřej Novotný, asistoval Ladislav Vorel (5:4).
45:45
Psychická výhoda je nyní na straně domácích, ovšem Olymp je nakolik zkušený, že tuto situaci má pod kontrolou.
44:26
Vyloučen hráč David Nesnídal družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za blokování hokejky.
44:13
Dorážkou máme srovnáno a začíná se od znova.
44:12
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Marek Garreis, asistoval Ondřej Novotný (4:4).
43:00
Petr v samostatném úniku, chyběly milimetry.
42:00
Domácí pokračují v tlaku, Hýbek, K. Garreis i Pícha pálí, jenže nic nepadá za záda brankáře.
40:00
40:00
39:59
Střely po 2. třetině: 15:16
39:55
Druhá třetina přinesla změny v dominanci na hřišti. Aktivněji začal Olymp a vypadalo to na rozhodnutý zápas, ale po obdržených brankách se razance ujmuli domácí. Poslední dvě minuty museli Pražané odolávat velkému náporu. Benešov tak ukázal svou schopnost dostat se z nepříznivého stavu zpět do zápasu, což už letos v sezóně několikrát prokázal.
38:45
Vorel tyč!
37:30
Brož v sérii dobrých zákroků.
37:00
Vorel měl na čepeli vyrovnávací gól nalitý od Kryštofa Garreise, z jeho oblíbené pozice levého křídla těsně míjí.
36:00
Olymp dost sází na nahazované balóny.
35:00
Domácí pokračují v náporu, který začal přesilovou hrou.
33:00
Vorel diriguje rozehrávku při přesilové hře, spoluhráči míří jen do brankáře.
32:00
Vyloučen hráč David Jurášek družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
30:00
Role se zcela prohodily oproti první třetině, více pasivnější Benešov proměňuje a aktivnější Olymp nemá štěstí.
29:13
Novotný trefuje z půlky hřiště taženou střelou horní růžek brány.
29:12
28:00
Štifter už rezignoval na loby a nyní to zkouší z voleje.
27:30
Středočechy góly povzbudily a hru v půlce utkání tak více vyrovnali.
26:32
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Tomáš Pícha, asistoval Ondřej Bartůšek (2:4).
25:00
Štifter to znovu zkoušel žabkou, na podruhé se mu nevydařila.
24:24
Garreisovi připomínají svojí souhru a mladé naděje benešovského "áčka" snižují.
24:23
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Kryštof Garreis, asistoval Marek Garreis (1:4).
23:53
Efektní a účinný lob přes brankáře.
23:52
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ondřej Štifter, asistoval Jakub Lipus (0:4).
23:00
Začíná se projevovat tabulkový rozdíl týmů, Pražané, kteří vedou skupinu B se rozehráli a s domácími to začíná být nahnuté.
22:28
21:00
S druhou částí přichází i jiný Olymp, je výrazně akčnější bez i s míčkem na hokejkách.
20:00
20:00
19:59
Střely po 1. třetině: 16:17
19:00
První útok Olympu přidělává domácím velké starosti.
18:34
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Jakub Wágner, asistoval Jan Havel (0:2).
18:00
V první třetině především Benešov kontroloval míček. Olymp čekal na soupeřovy chyby, dostával se do breaků, z kterých nakonec i těžil.
16:00
Petr našel geniální crossovou přihrávkou Nesnídala, ten měl mnoho času a prostoru na zakončení, ale nepodařilo se mu správně vystřelit a Brože jen prověřil v pozornosti.
14:30
Jurášek opět ukazuje, jaký umí být střelec, tentokrát však na něj Brož vyzrál.
11:00
Marek Garreis zůstal osamocen před brankářem, střelu dobře nasměroval, ale Hejlík si nechtěl nechat vzít čisté konto a vytáhl bravurní zákrok.
10:26
Přečíslení 3 na 2 a po přesných nahrávkách Jurášek zavěšuje pod víko.
10:25
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil David Jurášek, asistoval David Nesnídal (0:1).
09:00
Beck dostál svému příjmení, jako zkušený obránce napodobil Novotného a balónek odpálil ze svého malého brankoviště.
08:58
Benešov si několik slibných šancí vytvořil, ale bez šťastného konce.
07:45
Štifter brání v oslabení velmi vysoko a úspěšně. Zaměstnal i domácího brankáře.
06:58
Pícha si došel pro faul ve velkém brankovišti.
06:57
Vyloučen hráč David Nesnídal družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za sekání.
06:30
Hostující brankář má zatím více práce.
05:00
Hned v úvodu se zranil benešovský hráč Tůma. Domácí doufají, že jejich nejlepší střelec ještě nastoupí.
04:30
Marek Garreis měl zatím největší příležitost otevřít skóre, brankář i přes clonu pozorný.
02:00
První zákrok si připisuje i Hejtík.
01:15
Novotný zachránil Brože, na poslední chvíli odpaluje míček z malého brankoviště.
01:00
V první minutě daroval Benešov dvakrát soupeři míček z nepřesné rozehrávky.
00:30
Jurášek vyslal první střelu utkání.
00:01
Úvodní bully vyhrává Vorel.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Nejedlo a Martin Pavlík.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Olymp Praha: brankář: Filip Hejtík; hráči v poli: David Nesnídal, David Jurášek, Jiří Beck, Ivan Petr, Marek Vomočil
00:00
Line-up domácích SK Florbal Benešov: brankář: Lukáš Brož; hráči v poli: Petr Tůma, Pavel Hýbek, Ladislav Vorel, Kryštof Garreis, Marek Garreis