3:3
1:2
3:3
- : -
branky (asistence): 00:46 Pavel Řeřicha (Luboš Čuka), 11:26 Michal Cigánek, 17:12 Vladimír Lešek (Michal Cigánek), 24:58 Michal Cigánek, 44:12 Michal Cigánek (Pavel Řeřicha), 52:17 Stanislav Jiříček (Vojtěch Houska), 52:45 Pavel Řeřicha (Luboš Čuka)
branky (asistence): 05:54 Pavel Korbel, 06:17 Vojtěch Kollárik, 17:56 David Vodrážka (Pavel Korbel), 26:00 David Vodrážka (Pavel Korbel), 36:28 David Vodrážka (Pavel Korbel), 43:14 Vojtěch Kollárik (Tomáš Odložilík), 47:33 Pavel Korbel (Andrej Janda), 50:11 Dominik Sebastian Zenkl (Jonáš Jandák)

FBC Sokol Písek - 1. FbK Tábor 7:8
1. Pavel Řeřicha, 12. Michal Cigánek, 18. Vladimír Lešek, 25. Michal Cigánek, 45. Michal Cigánek, 53. Stanislav Jiříček, 53. Pavel Řeřicha - 6. Pavel Korbel, 7. Vojtěch Kollárik, 18. David Vodrážka, 27. David Vodrážka, 37. David Vodrážka, 44. Vojtěch Kollárik, 48. Pavel Korbel, 51. Dominik Sebastian Zenkl; rozhodčí: Václav Paletář - František Janda; vyloučení: 4:5; využití: 1:2; diváků: 85; zásahy brankářů: Martin Hrubec 20 - Miroslav Bouška 33; po třetinách: 3:3, 1:2, 3:3;
60:00
V minisouboji legend vítězí se třemi kanadskými body nesmrtelný Jarda Jágr. Jen tak dál, gratulujeme!!!
60:00
Komentář trenéra domácích (Michala Hanzlíka): Opět o něco zlepšená hra, ale na body to nestačilo. O vítězství nás připravila ospalá druhá třetina, kde jsme sice nedostávali góly, ale úplně jsme vypadli z tempa. Škoda, že jsme nedokázali vyrovnat ze závěrečného tlaku. Mrzí mě zbytečná závěrečná šarvátka. Děkuji soupeři za utkání.
60:00
S koncem sirény tady máme větší rozmíšku, do které se zapojují skoro celé týmy. Na rány naštěstí nedošlo, rozhodčí požár uhasili.
60:00
Komentář trenéra hostí (Miroslava Hlouška): Děkujeme soupeři za zápas a přejeme hodně štěstí do zbytku sezóny.
60:00
57:26
Timeout FBC Sokol Písek
56:41
Hlavní kotelník Víťa Koubek si může hlasivky vyřvat, snad se toho vyrovnání dočkáme. Palec nahoru hoši, ženete je za gólem.
52:45
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil Pavel Řeřicha, asistoval Luboš Čuka (7:8).
52:18
Standa když chce, dá gól klidně dvakrát. Rozehrávka standartky zakončená gólem neuznaná kvůli místu rozehry. No nic nevadí, říká Standa, dej mi to Tesky ještě jednou, já tam ty pavučiny vymetu v druhém rohu. Jak řekl, tak učinil.
52:17
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil Stanislav Jiříček, asistoval Vojtěch Houska (6:8).
51:07
Vyloučen hráč Jonáš Jandák družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za nedovolené vrážení.
50:11
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Dominik Sebastian Zenkl, asistoval Jonáš Jandák (5:8).
48:38
Hruby právě předvedl své sprinterské umění a znemožnil táborskému sniperovi další sběr kanadských bodíků.
47:33
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Pavel Korbel, asistoval Andrej Janda (5:7).
47:15
Trestné střílení družstva 1. FbK Tábor neproměnil Pavel Korbel.
47:15
Vyloučen hráč Pavel Řeřicha družstva FBC Sokol Písek na 2 minuty za sekání.
44:47
Vyloučen hráč Andrej Janda družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za nesportovní chování.
44:12
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil Michal Cigánek, asistoval Pavel Řeřicha (5:6).
43:14
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Vojtěch Kollárik, asistoval Tomáš Odložilík (4:6).
42:15
Hráči se přesouvají z laviček na trestnou lavici, moc prázdných míst už na ní nemáme.
41:46
Vyloučen hráč Adam Kuba družstva FBC Sokol Písek na 2 minuty za sekání.
41:07
Vyloučen hráč Pavel Řeřicha družstva FBC Sokol Písek na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:41
Vyloučen hráč Vojtěch Kollárik družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za hrubost.
40:00
40:00
Skóre legend po 2. třetině Jágr: Nedvěd: Koutník 2:2:0.
40:00
Střely na bránu 12:7 pro Písek.
40:00
38:50
Kotel se dnes nešetří, skanduje jména našich hvězd jednoho po druhém, Momentálně je to jméno naší neprůstřelné zdi Martina Hrubce.
36:33
A ohraná písnička- rozhodčí už zase hlásí gól číslo 8, asistence hráč číslo 10. Pěkná souhra Vodrážky s Korbelem posílá Tábor do vedení.
36:28
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil David Vodrážka, asistoval Pavel Korbel (4:5).
34:18
Vyloučen hráč Michael Hřídel družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za nesportovní chování.
34:18
A je tam, přesilovka pro Písek a na place je nejzkušenější hráč!!!!
30:00
Půlka zápasu za námi, branky, vyloučení, vyrovnané skóre, rovnání fanoušků do latě, spousta osobních soubojů, zlámaná hůl. Má to dneska grády a to se nám líbí!!!!
29:11
Vyloučen hráč Adam Kuba družstva FBC Sokol Písek na 2 minuty za bránění ve hře.
26:00
24:58
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil Michal Cigánek z trestného střílení (4:3).
24:58
Míša Cigánek, za morální podpory své lepené figuríny, si pohrál s gólmanem Bouškou a nekompromisně zasunul.
23:09
Dnes sledujeme hru nahoru dolů, ze strany do strany, taková holčičí hra rustikálního typu.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině 14:14.
20:00
Džegr versus Kojda na kanadské body zatím 0:2. Ale nutno říci, že Džegr má větší icetime.
20:00
19:28
Kája Prokopec se dostal do pěkné střelecké příležitosti, bohužel neproměnil a gól své přítelkyni zatím věnovat nemůže. Neboj Skali snad se ještě dnes dočkáš.
17:56
17:56
Dnes se hraje pro fanoušky, gólová nadílka je bohatá.
17:12
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil Vladimír Lešek, asistoval Michal Cigánek (3:2).
16:22
Do statistik se zapisuje i Láďa Lešek. Krásnou taženou střelou dostává Písek do vedení.
15:08
Góly padají, jak, to netuším, hlava zaražená v počítači. Ještě že časoměřič a zdravotník hru komentují.
11:26
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil Michal Cigánek bez asistence (2:2).
09:05
Hala dnes praská ve všech, bude to pravděpodobně návratem legendy. Stejně jako se vrací Jarda Jágr, vrátil se nám do sestavy píseckého A-týmu náš vyhlášený onlinenista a zakladatel klubu Kojda. Tak ať se ti daří Honzíku!!!!
07:12
Luboš musí mít hroznou sílu, při rozehrávce se mu přepůlila hokejka. Poté opustil sprintem halu, buď se šel vyplakat nebo běžel do šatny pro novou.
06:17
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Vojtěch Kollárik bez asistence (1:2).
05:54
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Pavel Korbel bez asistence (1:1).
03:34
A už se nám tu jiskří, první 2 minutky odpočinku pro Tábor.
03:33
Vyloučen hráč David Vodrážka družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za nedovolené vrážení.
01:31
Hráči mě nenechali ani rozkoukat a už skórují, písecký kotel slaví Řéřovo gól.
00:46
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Paletář a František Janda.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FbK Tábor: brankář: Miroslav Bouška; hráči v poli: David Vodrážka, Pavel Korbel, Miroslav Hloušek, Tomáš Odložilík, Jonáš Jandák
00:00
Line-up domácích FBC Sokol Písek: brankář: Martin Hrubec; hráči v poli: Luboš Čuka, Vladimír Lešek, Pavel Řeřicha, Adam Kuba, Michal Cigánek