0:3
1:0
- : -
branky (asistence): 43:57 Lukáš Bendek (Martin Soukup)
branky (asistence): 14:07 Jindřich Grosse (Jaroslav Bečvář), 16:42 Jindřich Grosse (Jaroslav Bečvář), 26:46 Marek Fryček, 34:02 Jindřich Grosse (Leoš Nergl), 34:22 Jaroslav Bečvář (Tomáš Hlava)

FBC ROKYCANY - Florbal Ústí B 1:5
44. Lukáš Bendek - 15. Jindřich Grosse, 17. Jindřich Grosse, 27. Marek Fryček, 35. Jindřich Grosse, 35. Jaroslav Bečvář; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 2 + Radek Orosz 5:2; využití: 0:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Lukáš Nohovec 27 - Jan Hrstka 35; po třetinách: 0:2, 0:3, 1:0;
60:00
Střely v třetí třetině 12:8
60:00
59:59
Vyjádření trenéra domácích [Martin Štván]: V utkání jsme opět spálili hrozně moc šancí a s tím se opravdu vyhrát nedá. Bohužel k udržení v divizi už musíme spoléhat asi jen na zázrak. Děkujeme věrným divákům, že nás i nadále podporují.
59:59
Vyjádření kapitána hostí: Naším vyspělým a zodpovědným výkonem jsme si tvořili scénář naší trpělivé a zodpovědné hry. Když budeme takto pracovat i na dále, můžeme být úspěšní. Děkuji klukům za zápas. Teď jdeme meditovat a připravit se na zítra. P.S.: Zdravíme Koňase.
59:00
Nervozita domácích je znát a dělají zbytečné fauly.
58:26
Vyloučen hráč Jan Koldušek družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:47
Rokycanští odvolali golmana a snaží snížit rozdíl golů.
55:08
Domácím se podařilo ubránit přesilovku, ale střel hostů nebylo málo.
52:59
Vyloučen hráč Jakub Svejkovský družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za sekání.
48:50
Domácím se nepodařilo využít přesilovku, hosté jí zvládli ubránit.
46:34
Vyloučen hráč Adam Nikolič družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za bránění ve hře.
44:56
Nakonec se domácím podařilo soupeře prolomit a snižují na 1:5
43:57
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Lukáš Bendek, asistoval Martin Soukup (1:5).
43:40
Domácím se nedaří proměňovat střely, hosté stále odolávají.
41:50
Domácí se snaží na začátku 3. třetiny vyvíjet tlak na soupeře.
34:22
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jaroslav Bečvář, asistoval Tomáš Hlava (0:5).
34:02
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jindřich Grosse, asistoval Leoš Nergl (0:4).
27:00
Po hrubé chybě domácího hráče v obraně, domácí inkasují 3. gol.
26:46
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Marek Fryček bez asistence (0:3).
24:00
V druhé třetině jsou zatím oba týmy vyrované.
20:00
20:00
Střely v první třetině 16:13
20:00
16:55
Rokycany propadly ve své přesilové hře a inkasovaly druhý gol.
16:42
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jindřich Grosse, asistoval Jaroslav Bečvář (0:2).
16:26
Vyloučen hráč Lukáš Mock družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za bránění ve hře.
14:07
13:00
Oba golmané odvádí skvělou práci,a proto je stav 0:0.
10:00
Po návratu domácího hráče z trestné lavice, můžeme vidět aktivní obranu na obou stranách.
07:14
Domácí nepouští v oslabení hosty vůbec ke střele a aktivně brání.
06:03
Propadnutí Ústeckého hráče na půlce vedl k rychlému rokycanskému protiútoku, který na nakonec skončil v náručích golmana.
05:20
Po drsném faulu domácích zůstal hráč z /stí ležet na zemi, za tento faul si domácí vysloužili 5-ti minutový trest.