3:3
2:2
3:3
1:0
branky (asistence): 05:10 Lukáš Jágr (Ondřej Neuman), 06:02 Tomáš Szabo (Jiří Špak), 06:29 Marek Rybka (vlastní branka), 30:57 Martin Šír (Jiří Špak), 38:51 Ondřej Neuman (Jan Obermann), 53:08 Martin Šír (Ondřej Neuman), 57:43 Ondřej Neuman (Jiří Špak), 58:48 Ondřej Neuman (Jan Obermann), 60:17 Jiří Špak (Martin Šír)
branky (asistence): 09:20 Petr Gasparik (David Ladžon), 11:05 Tomáš Abrhám (Marek Rybka), 14:50 Lukáš Konvalina (Petr Gasparik), 22:23 Stanislav Hykš, 32:12 Tomáš Abrhám, 54:57 Marek Rybka (Tomáš Abrhám), 55:19 Marek Rybka (Tomáš Abrhám), 58:38 Petr Gasparik (Matouš Tesař)

FBC Panthers Liberec - Florbal Sokolov 9:8p
6. Lukáš Jágr, 7. Tomáš Szabo, 7. Marek Rybka, 31. Martin Šír, 39. Ondřej Neuman, 54. Martin Šír, 58. Ondřej Neuman, 59. Ondřej Neuman, 61. Jiří Špak - 10. Petr Gasparik, 12. Tomáš Abrhám, 15. Lukáš Konvalina, 23. Stanislav Hykš, 33. Tomáš Abrhám, 55. Marek Rybka, 56. Marek Rybka, 59. Petr Gasparik; rozhodčí: David Kodytek - Michal Reczai; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Pavel Kováč 20 - Ondřej Heimerle 22; po třetinách: 3:3, 2:2, 3:3, 1:0;
65:00
Komentář trenéra domácích: Vyrovnané bojovné utkání se šťastnějším výsledkem pro nás.
65:00
Komentář trenéra hostů: Po vyrovnaném zápase zvládli závěr lépe domácí. Děkujeme za zápas.
60:17
60:17
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jiří Špak, asistoval Martin Šír (9:8).
60:00
60:00
Máme tu prodloužení... Nerozhodný stav po třech částech
60:00
58:48
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Ondřej Neuman, asistoval Jan Obermann (8:8).
58:38
Timeout FBC Panthers Liberec
58:38
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Petr Gasparik, asistoval Matouš Tesař (7:8).
57:43
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Ondřej Neuman, asistoval Jiří Špak (7:7).
55:19
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Marek Rybka, asistoval Tomáš Abrhám (6:7).
54:57
53:08
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Martin Šír, asistoval Ondřej Neuman (6:5).
46:30
Vyloučen hráč Petr Gasparik družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za hrubost.
46:30
Vyloučen hráč Lukáš Jágr družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za hrubost.
42:36
Sokolov v plném počtu
40:36
Vyloučen hráč Marek Rybka družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za bránění ve hře.
33:18
Vyloučen hráč Jan Šafránek družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za špatné střídání.
32:12
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Tomáš Abrhám bez asistence (4:5).
30:57
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Martin Šír, asistoval Jiří Špak (4:4).
29:56
Panteři jsou v plném počtu
27:56
Vyloučen hráč Miroslav Šeps družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za bránění ve hře.
25:00
V druhé třetině zatím není příliš šancí ani na jedné straně
22:23
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Stanislav Hykš bez asistence (3:4).
14:50
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Lukáš Konvalina, asistoval Petr Gasparik (3:3).
12:00
Hostující Sokolov se dostává do hry, snižuje již na 3:2
11:05
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Tomáš Abrhám, asistoval Marek Rybka (3:2).
09:20
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Petr Gasparik, asistoval David Ladžon (3:1).
06:30
Panteři dávají tři rychlé branky a dostávají se do pěkného vedení 3:0
06:29
Vlastní branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Marek Rybka (3:0).
06:02
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Tomáš Szabo, asistoval Jiří Špak (2:0).
05:10
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Lukáš Jágr, asistoval Ondřej Neuman (1:0).