3:1
2:4
2:1
- : -
branky (asistence): 04:46 Ivan Petr (Jakub Wágner), 09:49 David Jurášek (Jakub Wágner), 16:55 Ivan Petr (Jiří Beck), 21:34 Ondřej Štifter (Jakub Wágner), 37:20 Jakub Wágner (Ondřej Štifter), 52:20 David Jurášek (David Nesnídal), 58:02 Jakub Lipus
branky (asistence): 05:19 Albert Vocel (David Novák), 23:10 Ondřej Navrátil (David Novák), 25:42 Albert Vocel (Aleš Tůma), 30:33 Petr Pánek, 38:42 Ondřej Navrátil, 55:24 Ondřej Navrátil (Aleš Tůma)

FbK Olymp Praha - Florbalová akademie MB "A" 7:6
5. Ivan Petr, 10. David Jurášek, 17. Ivan Petr, 22. Ondřej Štifter, 38. Jakub Wágner, 53. David Jurášek, 59. Jakub Lipus - 6. Albert Vocel, 24. Ondřej Navrátil, 26. Albert Vocel, 31. Petr Pánek, 39. Ondřej Navrátil, 56. Ondřej Navrátil; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 4:6; využití: 2:1; diváků: 16; zásahy brankářů: Jan Dvořák 28 - Petr Bárta 12; po třetinách: 3:1, 2:4, 2:1;
60:00
59:59
Děkujeme všem divákům našeho onlinu. Vidíme se na dalším zápase. Zdravíme všechny fandy Český florbalový bizár ultimálně - ČFBU
59:59
Komentář trenéra domácích : Utkání jsme si zkomplikovali zbytečnými individuálními chybami, ale nakonec hráči vše zvládli. Děkujeme soupeři za zápas.
59:59
Komentář trenéra hostí: Bohužel se nám komentář nepodařilo získat, neboť trenér opustil halu.
59:10
Hosté zkouší štěstí v 6ti
58:02
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Jakub Lipus bez asistence (7:6).
58:02
Lipus se dostal na půlce k míčku a z pár kroků trefuje příklepem šibenici
55:24
Branku družstva Florbalová akademie MB "A" vstřelil Ondřej Navrátil, asistoval Aleš Tůma (6:6).
54:36
Vyloučen hráč Marek Vomočil družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za blokování hokejky.
54:30
Hráč hostí č. 22 přelomil hokejku. Prasknutí bylo slyšet přes celou halu
54:26
Timeout FbK Olymp Praha
52:21
Branka domácích teď všechny diváky vytrhla z letargie. Do konce nám zbývá pár minut, uvidíme, zda-li hosté nějak zareagují. Šance Slavíka k naskočení do zápasu teď narostla
52:20
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil David Jurášek, asistoval David Nesnídal (6:5).
45:40
Slavík si mikinu opět oblékl, takže budeme čekat dále....
45:11
Tomáš Slavík si již sundal mikinu. Dočkáme se snad toho, že si připíše nějaké to střídání? Určitě se před svojí nastávající bude chtít předvést
40:00
40:00
39:59
2. třetina je u konce. Během přestávkového programu se trenér domácích Pavel Piech, který je i předsedou klubu, ujal svých dvou ratolestí a už to s nimi na hřišti mydlí.
38:43
Další chyba domácích při rozehrávce. Navrátil se na středu hřiště dostal k míčku a z první trefuje po zemi roh branky
38:42
Branku družstva Florbalová akademie MB "A" vstřelil Ondřej Navrátil bez asistence (5:5).
37:21
Domácím se podařilo proměnit akci 2v1, kdy Štifter shodil míček na střed na nabíhajícího Wágnera, který neměl problém uklidit míček do branky
37:20
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Jakub Wágner, asistoval Ondřej Štifter (5:4).
36:06
Vyloučen hráč Ivan Petr družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za vysoká hokejka.
33:12
Hostující hráč 44 není spokojen s verdiktem rozhodčích. Bohužel pronesené výroky zde nemůžeme publikovat, nicméně slovník má celkem peprný
33:11
Vyloučen hráč Aleš Tůma družstva Florbalová akademie MB "A" na 2 minuty za sekání.
32:00
Vyloučen hráč Ondřej Navrátil družstva Florbalová akademie MB "A" na 2 minuty za sekání.
30:45
A je srovnáno. Nastálé ticho v hale protíná pouze zvuk vuvuzely syna trenéra domácích.
30:33
Branku družstva Florbalová akademie MB "A" vstřelil Petr Pánek bez asistence (4:4).
29:00
1. přesilovková formace hostí si vystačí pouze se 2 barvami čepelí. Oranžová je zde zastoupena hned 3x a růžová 2x.
27:52
Vyloučen hráč Jiří Beck družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za sekání.
25:42
Branku družstva Florbalová akademie MB "A" vstřelil Albert Vocel, asistoval Aleš Tůma (4:3).
25:42
Vocel se prosadil z ne úplně dobré pozice, podařilo se mu prostřelit Dvořáka mezi jeho nohami a MB se tak dotahuje na rozdíl pouze jedné branky
23:11
Po velké minele Moučky teď hosté snižují
23:10
Branku družstva Florbalová akademie MB "A" vstřelil Ondřej Navrátil, asistoval David Novák (4:2).
21:34
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ondřej Štifter, asistoval Jakub Wágner (4:1).
20:00
20:00
17:38
16:55
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ivan Petr, asistoval Jiří Beck (3:1).
15:47
Vyloučen hráč Albert Vocel družstva Florbalová akademie MB "A" na 2 minuty za sekání.
15:05
Vomočil teď z hezké otočky vystřelil na vlastní branku a trochu tím vylekal Dvořáka
13:35
Hlásíme, že během přesilové hry se nic zvláštního nestalo
11:20
Přesilovku si vyzkouší i hostující tým
11:19
Vyloučen hráč Ondřej Štifter družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za sekání.
09:49
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil David Jurášek, asistoval Jakub Wágner (2:1).
09:49
Juráškovi se teď podařilo ze vzduchu dorazit míček do prázdné branky a domácí jsou opět ve vedení.
08:31
Havel teď v úniku sám na brankáře, ale nakonec se nedostal ke střele
05:19
Branku družstva Florbalová akademie MB "A" vstřelil Albert Vocel, asistoval David Novák (1:1).
04:46
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ivan Petr, asistoval Jakub Wágner (1:0).
04:13
Hned ze začátku dvojitá přesilovka domácích
04:12
Vyloučen hráč Aleš Tůma družstva Florbalová akademie MB "A" na 2 minuty za hrubost.
04:12
Vyloučen hráč Patrik Rokos družstva Florbalová akademie MB "A" na 2 minuty za sekání.
04:00
Hostě se zatím prezentují defenzivnější hrou a čekají, co soupeř vymyslí
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brejcha a Lukáš Husák.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová akademie MB "A": brankář: Petr Bárta; hráči v poli: Albert Vocel, Michal Macků, Aleš Tůma, David Novák, Patrik Rokos
00:00
Line-up domácích FbK Olymp Praha: brankář: Jan Dvořák; hráči v poli: David Nesnídal, David Jurášek, Jiří Beck, Ivan Petr, Marek Vomočil