2:5
- : -
FBC Texas
FBC Texas
branky (asistence): 16:30 Tomáš Spurný (Petr Melník), 17:10 Jiří Petr (Martin Vichnar), 23:17 David Musil (Michal Sládek), 53:32 Michal Sládek (Martin Vichnar), 57:10 Michal Sládek (Jiří Petr)
branky (asistence): 01:46 Jiří Kropáček (Patrik Segeč), 24:11 Patrik Segeč (Tomáš Vintr), 27:33 Tomáš Boubelík (Jiří Kropáček), 44:19 Jan Štercl (Jindřich Štercl), 45:25 Jindřich Štercl (Tomáš Boubelík), 51:59 Patrik Segeč (Martin Novotný), 56:36 Jan Štercl (Jiří Kropáček), 59:50 Jindřich Štercl (Tomáš Boubelík)

FBC Texas - Start98 Praha-Kunratice B 5:8
17. Tomáš Spurný, 18. Jiří Petr, 24. David Musil, 54. Michal Sládek, 58. Michal Sládek - 2. Jiří Kropáček, 25. Patrik Segeč, 28. Tomáš Boubelík, 45. Jan Štercl, 46. Jindřich Štercl, 52. Patrik Segeč, 57. Jan Štercl, 60. Jindřich Štercl; rozhodčí: Luděk Franc - Václav Patera; vyloučení: 2:3 + Jan Svoboda 10; využití: 1:1; diváků: 4; zásahy brankářů: Martin Šimůnek 24 - Martin Novotný 23; po třetinách: 2:1, 1:2, 2:5;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí: Sebevědomě mohu říct, že kromě prvních 10 minut 2. třetiny jsme měli zápas pod kontrolou. Děkuji soupeři.
59:59
Komentář trenéra domácích: Bohužel jsme nesehráli dobré utkání, a proto jsme nezískali ani bod. Musíme se z toho otřepat a zítra hrát jinak, abychom měli šanci na zisk bodů. Děkujeme soupeři za zápas.
59:50
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Jindřich Štercl, asistoval Tomáš Boubelík (5:8).
59:50
Start se nakonec opravdu ještě jednou trefuje, a to dokonce i při přítomnosti Šimůnka v brance.
59:40
Start opět míjí odkrytou branku o milimetry.
59:20
Standartní situace po faulu na Keila, ze které pálí Mlnářík, ale jeho střela letí kamsi do rohu.
58:30
Texas v šesti a málem si dává vlastní gól.
57:47
Situace 2 na 1, Šimůnek se rychle přesouvá a vytahuje zákrok, za který by se nestyděl ani Jakub Kuneš.
57:10
Branku družstva FBC Texas vstřelil Michal Sládek, asistoval Jiří Petr (5:7).
57:10
Sládek využívá přesilovku a snižuje na 5:7!
56:36
Timeout FBC Texas
56:36
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Jan Štercl, asistoval Jiří Kropáček (4:7).
56:36
Vyloučen hráč Jan Svoboda družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za nesportovní chování.
56:36
Vyloučen hráč Jan Svoboda družstva Start98 Praha-Kunratice B na 10 minut za nesportovní chování.
56:36
Hrma si bere timeout. Svoboda na hřišti zůstíává, něco si vysvětluje s rozhodčím a to končí vyloučením na 2+10 za nesportovní chování.
56:25
Sládek kličkou obešel dva protihráče, na druhé straně nachází Keila. Ten se odhodlal ke střele tahem, ale ta bohužel těsně míjí bránu.
56:03
Chold si připomněl, že přes Petra se projít nedá.
55:00
Sládek šikovnou přihrávkou nachází Mlnáříka, který sklepává na Vichnara, ale ten na bránu vysílá pomalou šmudlu.
53:50
Šimůnek teď rychle sklapl lapačku a výborným zákrokem drží svůj tým ve hře.
53:32
Branku družstva FBC Texas vstřelil Michal Sládek, asistoval Martin Vichnar (4:6).
53:32
Buřič sice minul prázdnou branku, ale míček se o zadní mantinel odráží ke Sládkovi, který nekompromisně věší loptu do vinglu.
52:20
"Šehy! Šlehy! Šlehy, dostřídej" volá Piala na svého spoluhráče. "To je blbec" hodnotí Vichnarovu neochotu a znovu usedá na lavičku.
51:59
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Patrik Segeč, asistoval Martin Novotný (3:6).
51:59
Brankář Novotný dlouhým výhozem hledá spoluhráče Segeče, který bekendhem vymetá pavučiny Šimůnkovy branky.
51:00
Kunratice teď v obrovské šanci neproměňují. Hra je opět chaotická, náhodná šance střídá náhodnou šanci.
49:35
Buřič sám na golmana ... ten vybíhá skoro až na půlku ... baónek se odráží k Mlnáříkovi, který zakončuje, ale lob je zblokován na hraně brankoviště obráncem Kunratic.
49:10
Trestné střílení družstva Start98 Praha-Kunratice B neproměnil Tomáš Boubelík.
49:10
Vyloučen hráč Petr Kukačka družstva FBC Texas na 2 minuty za sekání.
49:10
Nájezd neproměněn.
49:10
Po Kukačkově sekeře následuje nájezd. Kontroverzní rozhodnutí ...
48:55
Start nejenže velmi dobře brání, ale daří se mu i v oslabení hrát rovnocenou hru.
48:20
Přesilovka zatím nic moc, Piala se teď pokusil z nuláku zavěsit, ale střela je zblokována.
47:35
Texas teď musí přesilovku zužitkotkovat, aby se ještě stihl vrátit do hry. Hra se okamžitě přerušuje, protože se hráči hádají.
47:33
Vyloučen hráč Tomáš Vintr družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
46:50
A je to opět Boubelík, který si po přesném zpracování pohrál s balónkem a bekhendem nachází Šturncla, který z první krosuje na Tůmu ... tyčka!
46:00
"Poslouchejte mě" říká Hrma svým svěřencům a plánuje míchání sestavou.
45:25
45:25
Boubelík nakonec místo střely volí nahrávku a Start zvyšuje na 3:5.
45:20
Boubelík využívá laxního bránění domácích a snaží se připsat si další branku.
44:19
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Jan Štercl, asistoval Jindřich Štercl (3:4).
44:19
Katastrofální bránění Texasu a skvěle hrající Štercl bekendhem přehazuje bezmocného Šimůnka.
43:40
Jiří Petr zachytil nahození Chodla, obratem nachází Vichnara, který dnes pilně pracuje pro tým, ale je vidět, že by si chtěl dát také gól. Brankář střelu chytá a následná dorážka Buřiče letí nad.
43:10
Kovář zadovkou našel Vichnara, který tahem pálí nad.
42:30
Ivan Pitok opět v brankovišti připraven usmažit palačinky, ale Kukačka se rozhodl vypálit sám.
41:58
Šimůnek se teď výmluvně podíval na rozhodčího, po tom co ho Svoboda agresivně dojel v brankovišti.
40:08
Musil divákům právě ukázal, proč udělala česká delegace chybu, když ho nenominovala na probíhající Olympijské hry pro skok na lyžích. A tak jen skáče, padá na palubovku a získává standartní situaci.
40:01
Ladislav Hrma je znám pro svoje nepředvídatelné taktické čáry, bude zajímavé sledovat, co si připravil pro poslední třetinu. Stáhne hru na dvě lajny? Zapojí do zápasu i zatím sedícího Valentu? Sledujte nás i nadále a vše se dozvíte!
40:00
40:00
39:59
Střely na bránu ve druhé třetině. Texas - 7, Start 9. Tuto třetinu jasně dominovali hosté, ale většina střel bohužel letěla mimo.
39:50
Pokorný teď z nějakého neznámého důvodu běhá na hrotu.
39:15
Do obrovské šance se dostal Hradický, ale prázdnou bránu netrefuje...
39:10
Chodlova střela je tečována a Start má standartku z rohu.
39:00
Jindřích Štercl se teď ocitl v situaci sám na brankáře, ale míček se mu zamotal pod nohama.
38:10
Jiří Petr teď motal, motal, až zamotal sebe. Fatál hasí motorová myš Sládek.
37:50
Pokorný-> Spurný -> Piala -> Melník -> nic.
36:54
Hostí jsou teď velice nespokojeni s výkonem rozhodčích a z lavičky se ozývají hodně nepěkné výrazy.
36:00
Melník střílí do boční sítě. Hra je teď velice nepřehledná, žádnému z týmů se teď nedaří připravit si něco pořádného.
35:15
Naprosto promrhaná přesilovka je u konce.
34:10
"To musíme ubránit, dyť si neumí dát ani míček.", komentuje situaci vyloučený hráč a zatím má pravdu.
33:15
Vyloučen hráč Jan Svoboda družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:15
"Je to rebel!" ozývá se z reproduktorů zatímco naštvaný Svoboda míří na trestnou lavici.
31:45
Start má teď svého soupeře v zámku a tak trenér Hrma své svěřence úkoluje stručně a jasně "Jezdi! Dělej!"
31:30
Dobrou šanci teď pro svého spoluhráče vytvořil Hradický, ale Sládek je v pozoru a šanci likviduje.
31:00
Hráči Startu právě přišli na to, že domácí hrají 2-2-1. Uvidíme, jestli jim to v něčem pomůže.
30:01
V tutovce se teď zjevil Martin Piala, ale před prázdnou brankou nikým nebráněný promáchl. Za zmínku stojí ovšem tvrdá práce Melníka, který celou akci stvořil.
29:30
Po povedené rozehrávce z kuchařské trojice "Kukačka-Keil-Mlnářík" se posledně jmenovaný dostává ke střele. Ta je ale zblokována.
28:10
Pokorný nahazuje před bránu, kde je připravený Martin Piala, zvaný Ivan Maťko, zvaný Hořký, na palačinku. Gól však nestřílí.
27:33
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Tomáš Boubelík, asistoval Jiří Kropáček (3:3).
27:33
Boubelík si zaslouženě připisuje branku a srovnává stav na 3:3. Trenér Hrma se zlobí na rozhodčích, jelikož podle něj brance předcházela špatná rozehrávka.
27:10
Sládek právě proběhl celé hřiště, obehrál všech pět protihráčů, a nebezpečně zakončil. Nikdo se nediví, tohle je u kapitána domácích naprosto normální jev.
26:10
Vintr teď napřáhl od půlící čáry, ale Kukačka delovku blokuje.
25:56
Dvě rychle po sobě jdoucí střely, nejprve Kováře a poté Vichnara golman Kunratic skvěle chytá.
24:23
Celá lavička Kunratic se teď nadzvedla, když Sládek florbalkou hledal Boha někde v nebesích. Rozhodčí pouze rozmáchl pažemi ve znamení čisté hry.
24:11
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Patrik Segeč, asistoval Tomáš Vintr (3:2).
24:11
Ušmudlaný gól a Start snižuje...
23:17
Branku družstva FBC Texas vstřelil David Musil, asistoval Michal Sládek (3:1).
23:17
Mlnářík teď fantasticky vybojoval území, přihrál zpátky na Sládka, který z první našel krosovkou Musila. Tomu zpracování sice trvalo dlouho, ale vynahradil to neskutečnou točenou střelou do vinglu.
22:30
Start teď zamkl domácí na jejich polovině a připravuje si střelu.
21:50
"Dobře, Melnís!" zamumlal si teď pod neexistujícím fousem Vichnar po té, co se hráč číslo "21" obmotal kolem obránce Startu a zakončil.
20:09
První střelu druhé třetiny vysílá Chodl a sklízí ironickou chválu od spoluhráčů.
20:01
První branku domácích dal Spurný, vítězem tipovačky se tak nestává nikdo. Bude to částečně asi i tím, že se do ní nikdo nezapojil, ale tak co ... vaše smůla.
20:00
20:00
19:59
Počet střel v první třetině. Texas - 10. Start - 13. Trenér Hrma se zlobí na zapisovatelku Janču se slovy "To né, tolik neměli!"
18:34
Kovář s Buřičem teď předvedli ukázkové točení, předali si balón ... Kovářova koncovka je dnes ale bídná.
18:00
Ivan Pitok teď fantasticky presuje rozehrávku hostí. Bohužel to končí jako většina Pitokových presů .... faulem.
17:10
Branku družstva FBC Texas vstřelil Jiří Petr, asistoval Martin Vichnar (2:1).
17:10
Petr si dělá co chce a dostává svůj tým do vedení.
16:30
Branku družstva FBC Texas vstřelil Tomáš Spurný, asistoval Petr Melník (1:1).
16:30
Po chybě v rozehrávce Startu se balónek odrazil k Melníkovi, který nahrál před prázdnou bránu Spurnému. A ten se z takové blízkosti nemýlí.
15:32
"Nehraj tak laxně, Vojto!" ozývá se ze střídačky domácích. Mlnářík se pouze usmívá..
15:10
Mlnářík teď trestuhodně ztratil balónek a Start běží 3 na 1. Šimůnek celou akci přečetl a chytá.
14:50
Chodl se teď pokusil prohodit bránícího Petra, ale obratem pochopil, že přes něj se jen tak někdo nedostane.
12:31
Kovář si hezky narazil s Buřičem, ale jeho střela byla slabá a brankářovi nenadělala problémy.
11:56
Šterncl se ujímá rozehrávky v rohu, nahrává Segečovi na střed, ale ten pálí vysoko nad. Šimůnek se teď rozohnil, protože obrana nezareagovala včas.
10:40
Mlnařík zachycuje balónek na středu hřiště, vyráží do protiútoku, ale jeho následná přihrávka neměla potřebné parametry a šance tak opět končí na hokejkách soupeře.
09:00
Kukačka se pokusil o nahození na hroťáka Vichnara, ale tomu se balónek zamotal pod nohama a ze šance nic není.
07:00
Boubelík se šikovně obtočil kolem Buřiče, pak kolem Sládka a dostává se do zakončení ... Šimůnek je ale připraven.
05:40
Domácí se konečně dostali za polovinu a připravují si střelu. Tu nakonec vysílá Kukačka, ale míří mimo.
05:17
Po povedené kombinaci Startu zakončuje Svoboda, ale Texas blokuje.
05:00
Na hišti je teď třetí formace v čele s nejproduktivnějším hráčem domácích "Šlehym".
03:28
Boubelík zatím nejaktivnějším hráčem hostí, ale Šimůnek opět vytáhl pěkný zákrok.
02:50
Šimůnek se teď hezky přesunul a podržel svůj tým proti Šternclově technické střele.
01:46
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Jiří Kropáček, asistoval Patrik Segeč (0:1).
01:46
Kropáček zužitkoval přesilovku hezkou střelou do spodního rohu. Kunratice vedou 0:1.
01:21
Vyloučen hráč Petr Melník družstva FBC Texas na 2 minuty za sekání.
01:21
Melník přerušuje Kunratický protiútok odpornou sekerou a míří na trestnou lavici.
00:30
Boubelík střílí, ale rána letí nad.
00:01
Utkání začíná. Texas vyhrál úvodní buly.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Luděk Franc a Václav Patera.
00:00
00:00
Line-up hostů Start98 Praha-Kunratice B: brankář: Martin Novotný; hráči v poli: Filip Chodl, Jan Štercl, Jindřich Štercl, Jiří Kropáček, Jakub Lisý
00:00
Line-up domácích FBC Texas: brankář: Martin Šimůnek; hráči v poli: Jiří Petr, Petr Melník, Tomáš Spurný, Martin Piala, Michal Sládek
00:00
5 minut do začátku zápasu a Texas se odebírá do šatny na předzápasovou poradu. Mezitím jsme si pro Vás připravili malou soutěž. Na facebookové stránce (pod odkazem na tento onlajn) tipujte, kdo bude střelec první Texasské branky. Vítěz obdrží nominaci na elitní zápas texasského béčka příští sobotu. Makovský, Fišer, Polák, Šereda - i s takovou lajnou si můžete zahrát, tak neváhejte a tipujte! Vítěze ohlásíme v první přestávce :)
00:00
Zdravíme z Arény Králův Dvůr, která dnes hostí životně důležitý zápas o udržení. Svěřenci Ladislava Hrmy nevyhráli čtyři zápasy v řadě, podaří se jim dnes smůlu prolomit? Soupeřem jim dnes bude béčko Kunratic, které v předminulém zápase senzačně zdolalo ambiciózní Kolín. V tabulce oba týmy dělí pouhé dva body, dá se tedy předpokládat, že nás čeká strhující podívaná!