2:0
1:1
1:3
0:0
branky (asistence): 03:04 Jan Hrdlička, 13:53 Ondřej Maťko (Pavel Vodenka), 24:46 Ondřej Pšenička (Pavel Kadlec), 47:19 Pavel Kadlec (Ondřej Pšenička)
branky (asistence): 20:58 Lukáš Hlava (Dominik Reczai), 45:06 Dominik Reczai (Lukáš Hlava), 48:21 Jiří Kudrnáč (Martin Fišer), 53:57 Jan Novotný (Dominik Reczai), rozhodující nájezd Leoš Kopáček

ASK Lovosice - LFP A - TJ Sokol Koberovy 4:5pn
4. Jan Hrdlička, 14. Ondřej Maťko, 25. Ondřej Pšenička, 48. Pavel Kadlec - 21. Lukáš Hlava, 46. Dominik Reczai, 49. Jiří Kudrnáč, 54. Jan Novotný, Leoš Kopáček; rozhodčí: Robert Kusek - Lukáš Kešner; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 41; zásahy brankářů: Ondřej Perníček 36 - Ondřej Brunclík 26; po třetinách: 2:0, 1:1, 1:3, 0:0;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Koberovy hráč Dominik Reczai a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva ASK Lovosice - LFP A hráč Miroslav Zůna , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Koberovy hráč Leoš Kopáček a vstřelil rozhodující gól (4:5).

Nájezd na branku provedl z družstva ASK Lovosice - LFP A hráč Pavel Kadlec , ale gól nevstřelil.
59:59
Střely na branku: Domácí - 10; Hosté - 13.
59:35
Vyloučen hráč Dominik Reczai družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
59:26
Timeout TJ Sokol Koberovy
58:37
Timeout ASK Lovosice - LFP A
57:00
Na hřišti panuje velice napjatá atmosféra.
54:20
Hosté využili přesilové hry 5 na 3 a dorovnali bodový stav.
53:57
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Jan Novotný, asistoval Dominik Reczai (4:4).
53:54
Vyloučen hráč Martin Perháč družstva ASK Lovosice - LFP A na 2 minuty za sekání.
53:10
Vyloučen hráč Jaroslav Ježek družstva ASK Lovosice - LFP A na 2 minuty za bránění ve hře.
52:15
Hosté dávají domácím zabrat. Probíhá velice aktivní hra.
48:21
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Jiří Kudrnáč, asistoval Martin Fišer (4:3).
47:19
Branku družstva ASK Lovosice - LFP A vstřelil Pavel Kadlec, asistoval Ondřej Pšenička (4:2).
45:06
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Dominik Reczai, asistoval Lukáš Hlava (3:2).
44:20
Domácí stále útočí a snaží se ještě navýšit svůj bodový náskok.
40:00
40:00
39:59
Střely: Domácí - 11; Hosté - 14.
30:00
Hosté se stále velice aktivně snaží prolomit obranu domácích, avšak moc se jim nedaří.
24:46
Branku družstva ASK Lovosice - LFP A vstřelil Ondřej Pšenička, asistoval Pavel Kadlec (3:1).
20:58
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Lukáš Hlava, asistoval Dominik Reczai (2:1).
20:00
20:00
19:59
Domácí, hlavně díky skvělým zákrokům brankáře, vyhrávají první třetinu 2:0.
19:59
Střely na branku: Domácí - 6 ; Hosté - 10.
17:59
Koberovy s nabývajícím rozdílem skóre hrají čím dál více agresivní hru. Uvidíme, zda-li se neprojeví únava.
13:53
Branku družstva ASK Lovosice - LFP A vstřelil Ondřej Maťko, asistoval Pavel Vodenka (2:0).