2:1
0:3
4:4
- : -
branky (asistence): 06:01 Vít Kahánek (Václav Štrbák), 17:22 Vít Kahánek (Vojtěch Gřundel), 42:34 Václav Štrbák (Vít Kahánek), 45:39 Radek Měrka (Václav Štrbák), 50:35 Václav Štrbák, 53:03 Jan Lojkásek (Ivan Valigura)
branky (asistence): 01:33 Martin Ryšánek (Robin Růžička), 26:46 Robin Růžička (Ondřej Bartoška), 35:44 Martin Ryšánek (Jakub Vašek), 36:08 Ivan Kebeleš (Ondřej Dobrovolný), 40:45 Lukáš Vašínek (Pavel Brückner), 43:03 Lukáš Vašínek, 44:51 Ondřej Dobrovolný (Robin Růžička), 46:18 Ondřej Dobrovolný

FbC KOVO KM Frýdek-Místek - Hornets Brno ZŠ Horní  6:8
7. Vít Kahánek, 18. Vít Kahánek, 43. Václav Štrbák, 46. Radek Měrka, 51. Václav Štrbák, 54. Jan Lojkásek - 2. Martin Ryšánek, 27. Robin Růžička, 36. Martin Ryšánek, 37. Ivan Kebeleš, 41. Lukáš Vašínek, 44. Lukáš Vašínek, 45. Ondřej Dobrovolný, 47. Ondřej Dobrovolný; rozhodčí: Dominik Pustówka - Roman Sasín; vyloučení: 3:4; využití: 1:1; diváků: 48; zásahy brankářů: Marek Hrabec 20, Michal Zápalka 6 - Michal Prokeš 34; po třetinách: 2:1, 0:3, 4:4;
60:00
Komentář trenéra domácího celku, Tomáše Vežranovského: Dnes nás Brno předčilo v efektivitě. Zejména výpadek v druhé třetině pro nás znamenal citelnou ztrátu, kteoru jsme už nestihli dohnat. Děkuji Brnu za zápas a přeji šťastnou cestu domů.
60:00
Komentář trenéra hostů, Pavla Brucknera: Dnes jsme ukázali, že umíme bojovat. Nevzdáváme se boje o záchranu. Od druhé třetiny jsme změnili obranu, která nám vynesla vedení v zápase, které jsme ubojovali až do konce. Děkuji všem hráčům za bojovný výkon a soupeři i rozhodčím za férový zápas.
60:00
V poslední třetině byl poměr střel na bránu 15:10.
60:00
59:30
Brno opět netrefuje prázdnou bránu.
58:35
Je vidět, že teď na konci do toho Frýdek dává opravdu všechno.
58:03
Vyšínek vyhazuje na bránu... mimo.
57:13
Frýdek zkouší hru bez brankáře.
56:19
Ryšánek v jedinečné šanci, ale netrefuje odkrytou bránu.
55:36
Hosté hrají v plném počtu.
53:36
Vyloučen hráč Jan Monsport družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání.
53:03
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Jan Lojkásek, asistoval Ivan Valigura (6:8).
52:39
Dnešnímu utkání přihlíží 48 diváků.
51:35
Domácí jsou v plném počtu a můžeme očekávat útlum hry.
51:20
Frýdek hraje mnohem lépe ve čtyřech, než v plném počtu.
50:35
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Václav Štrbák z trestného střílení (5:8).
49:35
Vyloučen hráč Vít Kahánek družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
48:45
Frýdek se snaží srovnat a tak musí riskovat. Oproti tomu Brno si udržuje svoji hru.
46:18
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Ondřej Dobrovolný bez asistence (4:8).
46:18
Střídání brankáře. Nový brankář Michal Zápalka družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek
45:39
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Radek Měrka, asistoval Václav Štrbák (4:7).
45:28
Měrka zkoušel vystřelit, ale než se ke střele odhodlal, tak ho obsadil obránce a střelu zblokoval.
44:51
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Ondřej Dobrovolný, asistoval Robin Růžička (3:7).
43:24
Vyloučen hráč Radek Měrka družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:03
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Lukáš Vašínek bez asistence (3:6).
42:34
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Václav Štrbák, asistoval Vít Kahánek (3:5).
42:29
Vyloučen hráč Jan Slavíček družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za bránění ve hře.
40:45
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Lukáš Vašínek, asistoval Pavel Brückner (2:5).
40:00
40:00
Sikora v třetí třetině opět nastoupí do hry.
40:00
V druhé třetině je poměr střel na bránu 10:16.
40:00
39:58
Štrbák na poslední chvíli zkouší střelu z otočky, ale těsně míjí tyč.
38:31
Hráči jsou roztahaní po celém hřišti a všude je moc místa. Hra je teď taková zmatená.
37:11
Frýdek při přesilovce zpomalil a teď má problém se opět dostat do tempa.
36:08
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Ivan Kebeleš, asistoval Ondřej Dobrovolný (2:4).
35:44
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Martin Ryšánek, asistoval Jakub Vašek (2:3).
35:13
33:13
Vyloučen hráč Jan Monsport družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za bránění ve hře.
32:08
Od onoho oslabení je Frýdek na koni a útočí jak to jen jde.
30:59
Frýdek hraje v plném počtu. Vlastně to vůbec nebylo poznat, že je oslaben.
30:23
Tím jak se Frýdek snaží útočit mají obranu trochu neustálenou a může se jim to vymstít. Gřunděl opět v útoku, za ním Měrka a Gamrot.
29:20
Štrbák s Gřundělem kašlou na oslabení a útočí... Gřunděl trefuje tyč.
28:59
Vyloučen hráč Jan Lojkásek družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
28:14
Domácí útočí jak to jen jde, ale málo se dostávají do střel.
26:46
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Robin Růžička, asistoval Ondřej Bartoška (2:2).
26:30
Frýdek své rozehrávky okamžitě posílá a snaží se soupeře překvapit.
24:51
Brno si na Frýdecké straně postavilo střelnici a Hrabec je hlavní cíl.
22:23
Sikoru odvedli do šatny a vypadá to, že dnešní zápas nedohraje.
22:22
Sikora leží na zemi po nepříjemném faulu.
21:02
Hrabec v bráně nehybně seděl a Bruckner zkusil střelu backhandem. Avšak mimo...
20:00
20:00
V první třetině byl poměr střel na bránu 15:8.
20:00
18:10
Frýdek s míčkem hraje na pohled sebejistěji, než Brno. Mají přesnější přihrávky a zbytečně neriskují.
17:22
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Vít Kahánek, asistoval Vojtěch Gřundel (2:1).
16:09
Nakonec Brno své oslabení přežilo bez ztráty květinky.
15:09
Frýdek má přesilovku hezky rozehranou. Drží se u míčku a prohánějí obránce.
14:09
Vyloučen hráč Jan Slavíček družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za hrubost.
13:03
Zatím má více šancí Brno, ale u míčku se střídají oba týmy zhruba stejně.
11:32
Brno Frýdku solidně zavařilo a Hrabec se měl co ohánět, ale nakonec i díky zápalu obránců gól nepadl.
09:42
Frýdek rozehrává z Brněnského rohu, zatahuje na polovinu a ztrácí míček. Brno se chystá na protiútok.
08:02
Frýdek se snažil využít soupeřova střídání a ze začátku to vypadalo nadějně, ale nakonec se Brno stihlo postarat o obranu svatyně.
06:01
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Vít Kahánek, asistoval Václav Štrbák (1:1).
05:00
Sikora připravil útočnou akci, ale Nenička ji nedokázal dotáhnout do konce.
03:18
Dobeš střílí z rozehrávky na půli hřiště, ale brankáře tím nepřekvapil.
02:16
Další nečekanou střelu vyslal na bránu Dobrovolný, ale díky štěstí na poslední chvíli tečovala obránce a změnila směr mimo bránu.
01:33
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Martin Ryšánek, asistoval Robin Růžička (0:1).
01:33
První střela na bránu a hned je tady gól.
00:32
Brno rozehrává z rohu na útočné polovině, zatahuje míček za branku a tam akce končí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Pustówka a Roman Sasín.
00:00
00:00
Line-up hostů Hornets Brno ZŠ Horní : brankář: Michal Prokeš; hráči v poli: Lukáš Paták, Ondřej Bartoška, Ondřej Dobrovolný, Ivan Kebeleš, Petr Plodík
00:00
Line-up domácích FbC KOVO KM Frýdek-Místek: brankář: Marek Hrabec; hráči v poli: Václav Štrbák, Vojtěch Gřundel, Vít Kahánek, Martin Kalivoda, Radek Měrka