1:4
0:0
4:2
- : -
branky (asistence): 00:20 Jan Příhoda (Ladislav Láska), 43:17 Jakub Rais (David Tampier), 50:25 Jakub Ježek (David Horáček), 58:38 Jakub Rais (David Horáček), 59:04 František Příhoda (Tomáš Leksa)
branky (asistence): 00:48 Ondřej Budek (Petr Procházka), 06:28 Josef Svoboda (Václav Lauda), 11:16 Jiří Trnka (Filip Schmidt), 12:30 Filip Schmidt (Josef Svoboda), 45:14 Vlastimil Buchta (Dmytro Korch), 47:52 Matěj Zicho (Marek Osvald)

FBC Liberec B - Florbalová škola Plzeň A 5:6
1. Jan Příhoda, 44. Jakub Rais, 51. Jakub Ježek, 59. Jakub Rais, 60. František Příhoda - 1. Ondřej Budek, 7. Josef Svoboda, 12. Jiří Trnka, 13. Filip Schmidt, 46. Vlastimil Buchta, 48. Matěj Zicho; rozhodčí: Petr Neumaier - Tomáš Šedivý; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 14; zásahy brankářů: Daniel Kupec 26 - Daniel Mayer 29; po třetinách: 1:4, 0:0, 4:2;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů: Z naší strany povedená první třetina, zbytek zápasu jsme byli pod tlakem a nakonec jsme rádi za těžké tři body, Liberec byl od druhé třetiny lepší. Děkujeme soupeři za fér zápas.
59:59
Komentář trenéra domácích: Dneska jsme si zápas prohráli sami v první třetině kvůli neuhlídaným 3 standardním situacím. Škoda neproměněných šancí v závěru utkání, které nám mohly přinést alespoň bod. Díky soupeři za utkání.
59:59
Střely ve třetí třetině: Liberec 15 Plzeň 8
59:58
Liberec se bohužel k vyrovnání nedostal.
59:04
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil František Příhoda, asistoval Tomáš Leksa (5:6).
58:38
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jakub Rais, asistoval David Horáček (4:6).
57:45
Tempo zápasu je teď na maximu, Liberec má ale většinu času převahu a Plzeň hrozí pouze z brejků.
56:03
Teď se pro změnu ukázal Fanda Příhoda, ale jeho skrytou střelu Mayer kryje.
55:15
Honza Příhoda minul z velmi pěkné pozice, po svém gólu už nepálí tak přesně jak by potřeboval.
54:11
Liberec se ještě snaží s výsledkem něco dělat, ale Plzeň blokuje skoro vše co jde na bránu.
52:10
Plzeň se vymanila ze sevření libereckých a hned rozdává rány na útočné polovině.
51:00
Wrestlingová část je nejspíš za námi, můžeme se zase věnovat florbalu.
50:25
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jakub Ježek, asistoval David Horáček (3:6).
49:20
Vyloučen hráč Ondřej Valíček družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za vražení zády.
47:52
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Matěj Zicho, asistoval Marek Osvald (2:6).
45:58
Rais v obrovské šanci nepřekonal Mayera.
45:14
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Vlastimil Buchta, asistoval Dmytro Korch (2:5).
43:41
Vyloučen hráč Dalibor Berka družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za blokování hokejky.
43:17
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jakub Rais, asistoval David Tampier (2:4).
43:12
Vyloučen hráč Jan Krupička družstva FBC Liberec B na 2 minuty za zdržování hry.
42:53
Kupec maskou vychytal samostatný únik Trnky.
41:29
Liberec právě ubránil první standardní situaci hostů.
41:20
Zicho netrefuje bránu v pěkné šanci ze strany.
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině: Liberec 10 Plzeň 8
39:38
Leksa nevypadá dobře po posledním střídání a nechává se na střídačce ošetřit.
38:48
Ježkovu dorážku kryje Mayer, dnes si zřejmě přinesl pořádnou formu na dort.
37:36
Rozehra liberce ze strany gólem nekončí.
35:00
Láska krásně zblokoval střelu ze středu.
32:12
Svobodovu střelu z před brány blokuje Blecha.
31:34
Plzeň se ujala kormidla dnešního zápasu a Liberec se v tuto chvíli k ničemu moc nedostává.
29:20
Valíček střílí ze zajímavé pozice, opět mimo. Dnes si asi nesrovnal mířidla, hlavně aby neběžel trestné kolo navíc jako dnes Veronika Vítková.
26:45
Mayer předvedl neskutečný zákrok proti střele Ježka.
26:11
Liberec zatím z přesilovky nic moc nevytěžil.
25:10
Vyloučen hráč Vlastimil Buchta družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za zdržování hry.
24:30
Rozehra Liberce z rohu.
23:05
Blecha vyřešil brejk střelou, bohužel šla těsně mimo Mayerovu bránu.
21:24
Horáček i Leksa teď měli velké šance z dorážek, oba ale skvěle vychytal Mayer.
20:33
Příhoda ve velké šanci hned ze začátku druhé třetiny minul.
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině: Liberec 9 Plzeň 16
19:06
Krupičkova střela těsně minula Mayerovu bránu.
17:21
Valíček teď minul bránu domácích o dobrých pár decimetrů, Liberec by potřeboval, aby takto Plzeň pokračovala.
15:54
Rais s Horáčkem si opravdu pěkně rozumí, bylo by překvapení, kdyby dnes žádný gól nedali.
14:31
Diváky olympijského snažení našich sportovců v Korei by tento zápas už nebavil, utkání se jeví tak trochu mdle.
12:32
Třetí gól Plzně ze standardní situace, Liberec teď může odpovědět.
12:30
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Filip Schmidt, asistoval Josef Svoboda (1:4).
11:16
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Jiří Trnka, asistoval Filip Schmidt (1:3).
09:12
Buly na půlce, nikdo z přítomných nevěděl, kdo má mít míček.
07:54
Další Raisova pěkná střela, tentokrát jí kryje gólman.
06:28
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Josef Svoboda, asistoval Václav Lauda (1:2).
06:02
Pěkná souhra Raise s Horáčkem, první jmenovaný ale o kousek minul.
04:11
Láska nahazuje rádoby na bránu, ale míjí jí o pár metrů.
02:51
Poměrně slušné tempo od obou týmů, florbal je celkem pohyblivý.
00:48
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Ondřej Budek, asistoval Petr Procházka (1:1).
00:20
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jan Příhoda, asistoval Ladislav Láska (1:0).