2:1
1:0
0:4
- : -
branky (asistence): 06:17 Michal Háp (Marek Lamplot), 17:10 Michal Háp (Štěpán Švec), 33:26 Tomáš Jakubík (Štěpán Švec)
branky (asistence): 16:51 Michal Skrovný (Marek Čížek), 51:54 Michal Skrovný (Tomáš Koldinský), 54:05 Michal Skrovný, 54:09 Jonáš Mikšovský (Michal Skrovný), 57:13 Ondřej Souček

FBC PEAKSPORT LITOMYŠL - FbC Innebandytos Hradec Králové 3:5
7. Michal Háp, 18. Michal Háp, 34. Tomáš Jakubík - 17. Michal Skrovný, 52. Michal Skrovný, 55. Michal Skrovný, 55. Jonáš Mikšovský, 58. Ondřej Souček; rozhodčí: Pavel Houserek - Vladimír Lešák; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 135; zásahy brankářů: Tomáš Doubek 33 - David Šimeček 34; po třetinách: 2:1, 1:0, 0:4;
60:00
Komentář trenéra domácích: Děkujeme soupeři za vyrovnané utkání, skvělým divákům a rozhodčím.
60:00
Střely po 3. třetině 14:13 pro Litomyšl.
60:00
Komentář trenéra hostů: Dnes jsme hráli dobře jen třetí třetinu. V prvních dvou nás soupeř přehrával díky většímu důrazu a pohybu. Jsme rádi za tři body a děkujeme soupeři za obtížný zápas.
60:00
59:59
Dnes je rozhodnuto, oba týmy předvedli dobré výkony.
59:00
Probíhá poslední minuta zápasu.
58:07
Dvě šance si připravili domácí, jedna tyčka a druhá končí v boční síťce.
57:50
Domácí v šesti
57:13
Timeout FBC PEAKSPORT LITOMYŠL
57:13
Branku družstva FbC Innebandytos Hradec Králové vstřelil Ondřej Souček bez asistence (3:5).
57:13
Souček opět proběhl celý hřiště a tentokráte už proměnil.
57:00
Dnešní utkání sleduje 135 diváků.
54:09
Branku družstva FbC Innebandytos Hradec Králové vstřelil Jonáš Mikšovský, asistoval Michal Skrovný (3:4).
54:05
Branku družstva FbC Innebandytos Hradec Králové vstřelil Michal Skrovný z trestného střílení (3:3).
51:54
Branku družstva FbC Innebandytos Hradec Králové vstřelil Michal Skrovný, asistoval Tomáš Koldinský (3:2).
49:02
Marek Boštík se vykličkoval z rohu a našel krásně Žáka téměř před prázdnou brankou, bohužel mimo
46:01
Souček proběhl téměř celé hřiště, ale bez střely.
43:25
Neskutečný zákrok Doubka!!! vychytal téměř prázdnou bránu, kterou neproměnil kapitán hostů.
42:09
Vyloučen hráč Josef Karlík družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za bránění ve hře.
40:00
40:00
Střely po 2. třetině 11:10 pro Litomyšl
40:00
34:36
Vyloučen hráč Tomáš Jakubík družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za blokování hokejky.
33:26
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Tomáš Jakubík, asistoval Štěpán Švec (3:1).
24:06
Hubinka našel krásně nabíhajícího Boštíka, který trefil brankářovu masku.
20:43
Hušek dal před branku, ale bohužel bez gól.
18:30
Lamplot si povodil hráče tak zvaně pojď sem kam jdeš a našel Švece před brankou.
17:10
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Michal Háp, asistoval Štěpán Švec (2:1).
16:51
Branku družstva FbC Innebandytos Hradec Králové vstřelil Michal Skrovný, asistoval Marek Čížek (1:1).
16:20
Hra se přelévá ze strany na stranu.
06:17
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Michal Háp, asistoval Marek Lamplot (1:0).
06:17
Opět vstřelil gól Michal Háp, Lamplot našel krásně před bránou Hápa.
04:28
Michal Háp vstřelil gól, bohužel vysokou holí a ve výskoku.
00:01
Úvodní buly vyhrávají domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Houserek a Vladimír Lešák.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Innebandytos Hradec Králové: brankář: David Šimeček; hráči v poli: Filip Hušek, Tomáš Koldinský, Kryštof Šimek, David Kudelka, Ondřej Souček
00:00
Line-up domácích FBC PEAKSPORT LITOMYŠL: brankář: Tomáš Doubek; hráči v poli: Marek Lamplot, Štěpán Švec, Michal Háp, Tomáš Jakubík, Matěj Stejskal