1:0
5:0
1:3
- : -
branky (asistence): 02:46 Jan Novotný (Jan Skoták), 24:33 Martin Chyba (Lukáš Hlavatý), 30:18 Martin Chyba (Jakub Vrána), 33:58 Lukáš Hlavatý (Jan Skoták), 37:11 Jakub Vrána (Tomáš Kukal), 38:47 David Horák (Jakub Vrána), 59:26 Jakub Vrána (Tomáš Kukal)
branky (asistence): 40:11 Michal Vlk, 45:15 Michal Vlk (Richard Klíma), 45:44 Jakub Malý (Marek Mikeš)

FBC Pitbulls Kolín - TJ Sokol Královské Vinohrady B 7:3
3. Jan Novotný, 25. Martin Chyba, 31. Martin Chyba, 34. Lukáš Hlavatý, 38. Jakub Vrána, 39. David Horák, 60. Jakub Vrána - 41. Michal Vlk, 46. Michal Vlk, 46. Jakub Malý; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 2:5; využití: 3:0; diváků: 7; zásahy brankářů: Jakub Šamánek 23 - Tomáš Šimek 22; po třetinách: 1:0, 5:0, 1:3;
60:00
Komentář trenéra hostí: V rekordně nízkém počtu jsme si zahráli celkem hezký flóčo. děkuji soupeřům za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích: Koncentrovaný výkon až na začátek 3. třetiny a proměňování šancí byl základ dnešního úspěchu. Vysoce si cením fair-play gesta hostujícího kapitána.
60:00
59:26
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Jakub Vrána, asistoval Tomáš Kukal (7:3).
58:11
Vyloučen hráč Dalibor Nigrin družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za nesportovní chování.
58:11
Vyloučen hráč Filip Mikeš družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za blokování hokejky.
56:21
Montymu se na dvakrát nepodařilo úspěšně zakončit slibně rozehranou akci.
53:58
Domácí opět úspěšně ubránili hru v oslabení
51:30
Vyloučen hráč Lukáš Kloc družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za sekání.
48:35
A máme tu drama, hosté bleskově snižují náskok Kolína na pouhé 3 branky a stupňují tempo hry i agresi.
45:44
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Jakub Malý, asistoval Marek Mikeš (6:3).
45:15
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Michal Vlk, asistoval Richard Klíma (6:2).
40:11
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Michal Vlk bez asistence (6:1).
40:00
40:00
38:47
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil David Horák, asistoval Jakub Vrána (6:0).
37:11
34:05
Gesto fair-play v podání hostů z Vinohrad. Hráč hostí a zároveň hrající trenér Sigl došel za rozhodčími a odvolal jimi signalizované trestné střílení. Tleskáme.
33:58
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Lukáš Hlavatý, asistoval Jan Skoták (4:0).
33:14
Vyloučen hráč Dalibor Nigrin družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání.
32:17
Kuky už po několikáte předvedl zpracování, za které by se nemusel stydět ani Neymar z PSG.
31:00
Šaman dnes drží nulu oprávněně. některé jeho zákroky jsou jako ze říše snů.
30:18
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Martin Chyba, asistoval Jakub Vrána (3:0).
29:20
Monty nedokázal doklepnout míček do odkryté branky, skóre zůstává stejné.
24:34
Parádní souhra domácích v přesilové hře znamená Mártyho gól na 2:0.
24:33
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Martin Chyba, asistoval Lukáš Hlavatý (2:0).
23:29
Vyloučen hráč Dalibor Nigrin družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za blokování hokejky.
21:35
Kolínským se podařilo zvládnout oslabení úspěšně a skóre tak zůstává stejné.
20:00
20:00
19:31
Vyloučen hráč Martin Chyba družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za bránění ve hře.
17:49
14:26
Domácí dnes zatím zdobí perfektní obrana a o nic méně lepší rozehra klid na balonku.
11:21
Domácí se zatím mohou pochlubit precizní obranou.
07:55
Utkání je zatím chudé na nějaké výraznější šance. Většina hry se odehrává mezi velkými brankovišti.
02:47
Skotyho lišácká nahrávka našla Montyho, který chladnokrevně trefuje mezírku mezi nohama hostujícího gólmana.
02:46
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Jan Novotný, asistoval Jan Skoták (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Beránek a Jaroslav Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady B: brankář: Tomáš Šimek; hráči v poli: Vít Neuman, Michal Vlk, Filip Mikeš, Marek Mikeš, Dalibor Nigrin
00:00
Line-up domácích FBC Pitbulls Kolín: brankář: Jakub Šamánek; hráči v poli: Jakub Vrána, Tomáš Kukal, Martin Chyba, Lukáš Hlavatý, Jan Skoták