4:1
0:1
1:4
- : -
branky (asistence): 03:49 Ladislav Jezdinský, 04:15 Miloš Kot (Radim Křinka), 06:24 Michal Pleskot, 14:58 Pavel Kurka, 44:31 David Verunáč
branky (asistence): 18:45 David Vodrážka (Tomáš Odložilík), 31:28 Miroslav Hloušek (Dominik Sebastian Zenkl), 42:39 David Vodrážka (Tomáš Odložilík), 49:20 Dominik Sebastian Zenkl (Tomáš Odložilík), 51:19 Michael Hřídel (Roman Klípa), 59:06 David Vodrážka (Roman Klípa)

Orel Přelouč - 1. FbK Tábor 5:6
4. Ladislav Jezdinský, 5. Miloš Kot, 7. Michal Pleskot, 15. Pavel Kurka, 45. David Verunáč - 19. David Vodrážka, 32. Miroslav Hloušek, 43. David Vodrážka, 50. Dominik Sebastian Zenkl, 52. Michael Hřídel, 60. David Vodrážka; rozhodčí: Aleš Jansa - Jakub Vlček; vyloučení: 5:3; využití: 0:1; diváků: 36; zásahy brankářů: Jakub Albrecht 23 - Dušan Václavík 31; po třetinách: 4:1, 0:1, 1:4;
60:00
59:59
Vyloučen hráč Pavel Korbel družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za hrubost.
59:59
Komentář trenéra domácích: Dnes o výsledku utkání rozhodla 3. třetina. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu.
59:59
Počet střel na bránu po 3. třetině 11:9 pro domácí.
59:59
Komentář trenéra hostů: Po zaspané první třetině jsme obrátili naší hru a tím jsme skóre začali dotahovat a naší trpělivostí jsme skóre vyrovnali. A díky vyloučení protihráče před koncem 3. třetiny jsme v přesilové hře dali vítězný gól. Děkujeme soupeři za hru a přejeme šťastný zbytek sezóny.
59:59
Zábavnější konec zápasu si diváci nemohli ani přát. Trenér Bulíček absolutně nezvládl výroky rozhodčích a jeho výrazy byly velmi peprné. Bohužel pro Přelouč ale domácí zápas prohrávají.
59:46
Trenér Bulíček křičí ze střídačky "Vzdálenost, Aleši, vzdálenost!" V přívalu emocí tak poprskal vedle stojícího Knížka.
59:26
Vyloučen hráč Michal Pleskot družstva Orel Přelouč na 2 minuty za nesportovní chování.
59:26
Pleskot neudržel nervy na uzdě a jde si sednout na trestnou lavici. Pleskotova teta křičí ze střídačky "Podvodník, je to podvodník!".
59:06
Timeout Orel Přelouč
59:06
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil David Vodrážka, asistoval Roman Klípa (5:6).
59:06
Vodrážka vstřeluje důležitý gól a poprvé v zápase tak vede Tábor. Trenér domácích reaguje oddechovým časem.
57:56
Vyloučen hráč Josef Samek družstva Orel Přelouč na 2 minuty za nesportovní chování.
57:39
Odložená přesilovka Tábora, potom co Samek bouchnul florbalkou do země. Toto vyloučení bude Pepu možná velmi mrzet.
56:43
Samek teď v šanci v oslabení přestřeluje bránu.
55:52
Albrecht likviduje nohou nebezpečnou šanci Tábora.
55:37
Vyloučen hráč Miloš Kot družstva Orel Přelouč na 2 minuty za sekání.
54:40
Přesilovka Přelouče nevyužita. Skóre je stále vyrovnané.
53:15
Křinka naservíroval na volného Samka, který odkrytou bránu netrefil. Další střelu v přesilovce vyslal Verunáč, ale jak už se to stává, trefil prvního hráče.
52:47
Pepa Samek si došel pro faul a vybojoval tak pro Přelouč v důležité části zápasu přesilovku.
52:36
Vyloučen hráč Lukáš Janura družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za sekání.
51:19
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Michael Hřídel, asistoval Roman Klípa (5:5).
51:19
Tábor srovnává a trenér domácích Přemysl Bulíček se hodně zlobí. Reklamuje nohu v brankovišti. "Je to gól na 5:5 a stál v brankovišti, to je blbý." smutní si Bulíček. Je to ale bohužel zbytečné.
49:20
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Dominik Sebastian Zenkl, asistoval Tomáš Odložilík (5:4).
49:20
Přeloučká obrana si teď neporozuměla a končí to dalším gólem. Míček si do vlastní brány nešťastně srazil Pavel Kurka.
48:22
Přeloučští dnes zblokovali neskutečné množství střel.
47:08
Pro Bulise začíná být zřejmě utkání psychicky náročné. Diváky to baví.
45:02
Verunáč teď vyrobil chybu, ze které na táborského útočníka zívala prázdná brána, kterou trestuhodně přestřelil. Davide, Davide!
44:31
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil David Verunáč bez asistence (5:3).
44:31
Z půlky natáhl Verunáč a jeho střela doletěla až za záda Václavíka. Na tribuně to jen zašumělo.
43:28
Přesnou střelu vyslal na branku Václavíka Křinka, ale hostující obránce stihl vyrazit tělem.
42:39
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil David Vodrážka, asistoval Tomáš Odložilík (4:3).
42:39
Z půlky se nenápadnou střelou prosazuje Vodrážka, Albrecht měl zřejmě zakrytý výhled.
41:44
Přesilovka Tábora zatím velká nuda. Zakončení se nekoná.
40:34
Vyloučen hráč Michal Pleskot družstva Orel Přelouč na 2 minuty za bránění ve hře.
40:34
Vyloučen obránce domácího týmu Michal Pleskot za bránění ve hře. Při pádu s sebou vzal i hráče Tábora, a tak se za vyloučení trochu zlobí.
40:00
40:00
39:59
Střely na bránu po 2. třetině 13:12 pro Přelouč.
38:16
Vyloučen hráč Dušan Václavík družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za nesportovní chování.
38:16
Václavík odkopl Pitříkovi florbalku a byl vykázán na 2 minuty. Obhajoval se tím, že si chtěl srovnat branku, ale smůla. Pitřík si cestou na střídačku volá na spoluhráče, že mu odřel florbalku.
36:01
Dnes už po několikáté ten samý obrázek, kdy Jezdinský střílí přímo do Václavíka. Z protiútoku nebezpečná situace Tábora, nevyužita.
35:24
V posledních minutách aktivnější tým 1. FbK Tábor. Přelouč ještě bude mít co dělat, aby udržela vedení.
33:49
Druhá třetina je pro diváky méně atraktivnější, chtělo by to od domácího týmu nějaký gól.
32:59
Vodrážka našel ze standardní situace zcela osamoceného Januru, ale ten míček vůbec netrefil.
32:47
Zenkl z otočky na Albrechta, ale netrefuje branku.
31:28
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Miroslav Hloušek, asistoval Dominik Sebastian Zenkl (4:2).
31:28
Knížek našel přesnou přihrávkou nabíhajícího Jezdinského, který opět trefil pouze Václavíka. Bohužel pro domácí zafungovalo nedáš - dostaneš a z protiútoku se prosazuje Hloušek, který tak snižuje na 2:4.
30:38
Albrecht si z branky zkušeně organizuje obranu, která ho poslouchá na slovo a Přelouč je opět u balónku.
28:53
Pleskot se dnes zřejmě dobře vyspal. Opět prošel mezi 3 bránícími hráči Tábora, rozehrál na Jezdinského, ale ten střílí do Václavíka.
28:09
Janura z backhandu po zemi na Albrechta, který s tímto pokusem neměl sebemenší problém.
27:32
Hřídel teď v dobré pozici, ale míček mu ujel a on sám se pouze sesunul k zemi.
26:09
Albrecht teď několikrát vyrazil balónek, ze závaru před bránou se tak táborským hráčům nepodařilo upravit skóre.
25:44
I takové věci se v této soutěži dějí. Korbel rozehrál standardku tahem, nárok na míček má tedy Přelouč.
24:35
Verunáč z půlky trefuje prvního hráče před sebou, ale Tábor nevyužil možnost, která se mu naskytla z protiútoku.
23:43
Souboj rameno na rameno teď neustál Pepa Samek a Zenkl se tak celkem pohodlně dostal až k zakončení, které šlo úplně mimo bránu.
23:00
Zenklovu střelu blokuje tělem Pitřík.
21:57
Knížek našel kolmicí Jezdinského, kterému střela nesedla a ze středu trefil pouze Václavíka.
20:58
Ve druhé třetině zatím dvě střely Tábora, které kryje Albrecht.
20:00
20:00
19:59
Počet střel po první třetině 12:8 pro domácí Orel Přelouč.
19:53
Knížek tahanou střelu trefuje břevno.
19:28
Pitřík si došel pro faul a vybojoval standardku pro Přelouč, ze které ale nedokázali domácí zakončit.
18:45
18:45
Odložík trefuje blokující obránce, míček se k němu zpět odráží, nahrává na Vodrážku a ten z první od mantinelu překonává Albrechta.
17:47
Standardní situace Přelouče. Kurka na Jezdinského, ten pochopitelně střílí. Odražený balónek nedokázal zkrotit Knížek, ale na míčku je stále Přelouč.
17:05
Jezdinský prošel po mantinelu do rohu, pak se vytočil a klasicky vystřelil do prvního hráče.
14:58
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Pavel Kurka z trestného střílení (4:0).
14:58
Po faulu Hřídela dostal Kurka šanci trestného střílení, kterou neomylně proměnil.
14:13
Verunáč našel dlouhým crossem osamoceného Pitříka, který ale o pár centimetrů minul.
12:49
Další pokus táborského útočníka, ale opět netrefuje bránu.
11:52
Přelouč bez větších problému ubránila oslabení a dostává pochvalu od trenéra za dobře odvedenou práci.
10:47
Jedinou střelu Tábora v klidu vyráží domácí golman Jakub Albrecht. Další zkoušel přízemní střelu Janura, ale Albrecht připraven.
09:52
Vyloučen hráč Michal Bulis družstva Orel Přelouč na 2 minuty za hrubost.
09:16
Pleskot natlačen na klíny hráčů hostujícího týmu sedících na střídačce, a jako bonus rozhodčí rozhodli, že faulu se dopustil on sám.
07:17
Tento vývoj utkání zřejmě nikdo z diváků nečekal. Přelouč je teď v euforii a snaží se procházet dopředu jeden na jednoho, což vede k častým ztrátám balónku a protiútokům pro Tábor.
06:24
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Michal Pleskot bez asistence (3:0).
06:24
Michal Pleskot si právě prošel přes půl hřiště, zesměšnil hostujícího obránce, a svoje sólo zakončil krásnou střelou do levého horního růžku. Václavík tak musel potřetí vylovit míček ze své sítě.
04:15
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Miloš Kot, asistoval Radim Křinka (2:0).
04:15
Ze situace 2 na 1 našel kapitán Křinka volného Kota, který střelou z první zvyšuje vedení domácího týmu na 2:0! Gratulujeme Milošovi k jeho prvnímu gólu v soutěži. Míček už si schoval do tašky, takže je všechno v pořádku.
03:49
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Ladislav Jezdinský bez asistence (1:0).
03:49
Jezdniský ze standardní situace od mantinelu propálil vše, co mu stálo v cestě a otevírá tak skóre zápasu.
02:36
Přelouč drží balónek, ale nedokáže se dostat přes hostující obranu. Jediná střela ke které se dostal Jezdinský, letěla mimo.
01:36
Hra začala ve vysokém tempu. První výraznější šanci měli hosté, ale netrefují bránu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Jansa a Jakub Vlček.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FbK Tábor: brankář: Dušan Václavík; hráči v poli: Miroslav Hloušek, Michael Hřídel, David Vodrážka, Pavel Korbel, Roman Klípa
00:00
Line-up domácích Orel Přelouč : brankář: Jakub Albrecht; hráči v poli: Michal Pleskot, Ladislav Jezdinský, Pavel Kurka, Tadeáš Knížek, Jiří Maček
00:00
Dobré odpoledne, vítáme Vás u 19. kola Divize C, kde proti sobě nastoupí domácí Orel Přelouč proti hostům z 1. FbK Tábor. Na hostující soupisce chybí Josef Mareš, který vede tabulku kanadského bodování soutěže. Na straně domácích je zase velice citelná absence nejlepšího střelce týmu Jana Pozlera. Jak tyto skutečnosti ovlivní zápas, uvidíme v následujících minutách.