1:1
1:2
3:1
- : -
branky (asistence): 13:52 Jakub Rais (David Horáček), 37:17 Jakub Rais (Tomáš Leksa), 51:22 František Příhoda (Lukáš Kořínek), 54:20 Jan Šoltys (František Příhoda), 58:01 Jakub Rais (David Tampier)
branky (asistence): 10:28 Tomáš Abrhám (Marek Rybka), 39:25 Matouš Tesař (Petr Gasparik), 39:55 Pavel Batista (Tomáš Abrhám), 47:41 Tomáš Abrhám (Pavel Batista)

FBC Liberec B - Florbal Sokolov 5:4
14. Jakub Rais, 38. Jakub Rais, 52. František Příhoda, 55. Jan Šoltys, 59. Jakub Rais - 11. Tomáš Abrhám, 40. Matouš Tesař, 40. Pavel Batista, 48. Tomáš Abrhám; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Michal Reczai; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 11; zásahy brankářů: Lukáš Chyna 24 - Ondřej Heimerle 48; po třetinách: 1:1, 1:2, 3:1;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů: Domácí byli lepší.
59:59
Komentář trenéra domácích: Dneska bojovné utkání, kde se nám podařilo překonat výborně chytajícího golmana hostí. Dneska jsme tahali za jeden provaz. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme mu šťastnou cestu domů.
58:01
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jakub Rais, asistoval David Tampier (5:4).
57:47
Sokolov zvýšil obrátky.
56:27
Timeout Florbal Sokolov
54:20
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jan Šoltys, asistoval František Příhoda (4:4).
54:06
Rozmluva kapitánů s rozhodčími.
53:26
Šoltys odpálil míček který mířil do prázdné brány.
51:22
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil František Příhoda, asistoval Lukáš Kořínek (3:4).
51:22
A avizovaný gól je tu, Liberec očividně přidal na tempu.
50:33
Velký nápor libereckých zatím gólem nekončí, ale hra k tomu směřuje.
49:34
Rozehra domácích z rohu.
48:22
Batista minul naprosto odkrytou Chynovu bránu po Abrhámově přihrávce.
47:41
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Tomáš Abrhám, asistoval Pavel Batista (2:4).
46:18
Horáček vybojoval za bránou míček, ale poté padá brána a hra je přerušena.
44:31
Domácí se tlačí do brány a snaží se o vyrovnání.
43:32
Brejk Liberce končí na holích hostů ze Sokolova.
41:49
Růžička prošel až do rohu hostů, ale žádný další trik už z klobouku nevytáhl.
40:42
Chyna vytáhl pěkný zákrok proti bekendové střele.
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině: Liberec 18 Sokolov 9
39:55
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Pavel Batista, asistoval Tomáš Abrhám (2:3).
39:25
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Matouš Tesař, asistoval Petr Gasparik (2:2).
38:56
Gasparik nastřeluje břevno.
38:38
Vyloučen hráč Jan Šoltys družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nesportovní chování.
38:37
Šklíba se pěkně dostal k odraženému míčku, ale gólman hostů vše kryje.
37:17
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jakub Rais, asistoval Tomáš Leksa (2:1).
36:40
Tesař prošel celé hřiště až za bránu Chyny.
34:53
V liberecké hale míčových sportů se toho děje skutečně hodně, Američan Ford vystřídal Slovince Hadalina na vedoucí pozici o 0,03 vteřiny.
33:36
Slovinec Hadalin se ujal vedení v superobřím slalomu mužů a podobně jako Ester Ledecká vede o 0,01 vteřiny.
31:50
Šklíba střílí ze strany těsně mimo.
30:30
Rozehra Sokolova z před brány, těsně po ní následuje zase rozehra Liberce od vlastní brány. Zajímavá situace.
29:01
Sokolov se tenisovými údery dostal až těsně skoro k bráně.
28:27
Liberecká přesilovka bez využití.
26:12
Vyloučen hráč Stanislav Hykš družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání.
25:24
Heimerle předvedl neskutečný zákrok.
24:29
Liberec se zatím v sokolovské přesilovce dostal k více šancí než Sokolov.
23:52
Vyloučen hráč Adam Štěpán družstva FBC Liberec B na 2 minuty za blokování hokejky.
22:17
Šklíba vystřelil do pravého rohu Heimerlovy brány, ten to aby vychytal maskou.
18:14
Abrhám obešel všech "sedm synů", ale zakončil nepřesně.
15:23
Maňák vystřelil dělovou střelu z poloviny, ale nedošla dál než metr od něj.
13:52
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jakub Rais, asistoval David Horáček (1:1).
12:24
Další liberecká střela těsně mimo.
10:28
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Tomáš Abrhám, asistoval Marek Rybka (0:1).
09:38
Kořínek v pěkné šanci před bránou, Heimerle chytá.
08:16
Liberce je zatím všude na hřišti plno, oproti včerejšímu zápasu je úvod pro domácí mnohem lepší.
06:59
Ježek teď ani jednu z naprosto vyložených šancí netrefil.
04:56
Pěkná střela Štěpána z půlky těsně míjí bránu Heimerleho.
04:05
Liberec první přesilovku přežil bez větších problémů.
03:04
Zvoní tyč! Chyna měl štěstí.
02:01
Sokolov zatím s přesilovou nenakládá nijak agresivně, spíš vyčkávají na chybu Liberce.
01:55
Vyloučen hráč Jakub Pecháček družstva FBC Liberec B na 2 minuty za blokování hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Kamínek a Michal Reczai.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Sokolov: brankář: Ondřej Heimerle; hráči v poli: Pavel Batista, Marek Rybka, Jakub Stejskal, Tomáš Abrhám, Petr Gasparik
00:00
Line-up domácích FBC Liberec B: brankář: Lukáš Chyna; hráči v poli: Adam Štěpán, Lukáš Kořínek, Jakub Ježek, Jan Příhoda, František Příhoda