5:1
6:1
2:1
- : -
branky (asistence): 05:29 Jiří Žák (Josef Karlík), 08:13 Jiří Boštík (Petr Kuchta), 12:09 Jiří Hubinka (Marek Lamplot), 13:09 Josef Karlík (Marek Lamplot), 19:53 Štěpán Švec (Michal Háp), 28:10 Josef Karlík (Marek Lamplot), 30:37 Jiří Žák (Michal Háp), 33:01 Jiří Žák (Štěpán Švec), 36:48 Tomáš Jakubík (David Kaplan), 38:41 Tomáš Boštík (Tomáš Jakubík), 39:30 Petr Kuchta (Jiří Hubinka), 42:34 Tomáš Boštík (Tomáš Jakubík), 56:59 Marek Lamplot (Michal Háp)
branky (asistence): 12:31 Pavel Suchánek, 39:59 Pavel Suchánek (Adam Petera), 50:22 Miroslav Kábrt (Lubor Zoufal)

FBC PEAKSPORT LITOMYŠL - Orel Rtyně v Podkrkonoší 13:3
6. Jiří Žák, 9. Jiří Boštík, 13. Jiří Hubinka, 14. Josef Karlík, 20. Štěpán Švec, 29. Josef Karlík, 31. Jiří Žák, 34. Jiří Žák, 37. Tomáš Jakubík, 39. Tomáš Boštík, 40. Petr Kuchta, 43. Tomáš Boštík, 57. Marek Lamplot - 13. Pavel Suchánek, 40. Pavel Suchánek, 51. Miroslav Kábrt; rozhodčí: Daniel Jireček - Jan Čečetka; vyloučení: 1:4; využití: 2:1; diváků: 65; zásahy brankářů: Tomáš Hájek 33 - Kristián Kořízek 34; po třetinách: 5:1, 6:1, 2:1;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů: Děkujeme soupeři za utkání, přejeme úspěšný konec sezóny
58:45
"Dřevákem" dnes Michal Háp, další neproměněná šance v jeho podání
57:15
Hráč utkání: za domácí Jiří Žák, za hosty Pavel Suchánek
56:59
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Marek Lamplot, asistoval Michal Háp (13:3).
52:25
Háp zazdil "tutovku"
51:04
Vyloučen hráč Jakub Tichý družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolené vrážení.
50:22
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Miroslav Kábrt, asistoval Lubor Zoufal (12:3).
47:57
Trestné střílení družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL neproměnil Tomáš Boštík.
47:57
Vyloučen hráč Lubor Zoufal družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za vysoká hokejka.
42:34
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Tomáš Boštík, asistoval Tomáš Jakubík (12:2).
40:00
40:00
39:59
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Pavel Suchánek, asistoval Adam Petera (11:2).
39:59
střely na bránu 18:12, domácí pokračují v dominanci a vévodí utkání
39:30
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Petr Kuchta, asistoval Jiří Hubinka (11:1).
39:30
V oslabení pálí Kuchta
39:12
Vyloučen hráč Michal Háp družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za hra na zemi.
38:41
38:41
A je tu "desítka" Trefuje se "dřevák" Boštík Tomáš
36:48
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Tomáš Jakubík, asistoval David Kaplan (9:1).
36:48
Jakubík krásně zakončuje
33:01
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Jiří Žák, asistoval Štěpán Švec (8:1).
33:01
Žák završuje hattrick
30:37
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Jiří Žák, asistoval Michal Háp (7:1).
30:37
Skvělou akci Hápa zakončuje Žák
28:10
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Josef Karlík, asistoval Marek Lamplot (6:1).
27:40
Vyloučen hráč Adam Petera družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za blokování hokejky.
19:59
tým domácích v první třetině zatím výrazně lepší, hosté zatím nestíhají, střely na bránu 17:11 pro domácí
19:53
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Štěpán Švec, asistoval Michal Háp (5:1).
18:20
Brankář hostů se štěstím chytá šanci domácích
18:18
Vyloučen hráč Lubor Zoufal družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolené vrážení.