5:4
2:2
1:2
1:0
branky (asistence): 00:11 Milan Zelenka, 06:49 Martin Marek, 07:45 Petr Nepovím (Ladislav Pleyer), 11:57 Ladislav Pleyer (Jan Vostrý), 14:54 David Zeman, 22:09 Vladimír Běhavý, 37:23 Petr Nepovím, 59:38 Milan Čížek, 60:27 Ladislav Pleyer (Petr Nepovím)
branky (asistence): 02:35 Michal Slavík (Dominik Reczai), 12:52 Dominik Reczai (Michal Slavík), 14:25 Daniel Němec (Jiří Kudrnáč), 19:49 Michal Slavík (Jan Novotný), 21:44 Dominik Reczai (Michal Slavík), 35:00 Leoš Kopáček (Michal Slavík), 50:22 Leoš Kopáček (Lukáš Hlava), 53:31 Lukáš Hlava (Dominik Reczai)

TJ Lokomotiva Louny - TJ Sokol Koberovy 9:8p
1. Milan Zelenka, 7. Martin Marek, 8. Petr Nepovím, 12. Ladislav Pleyer, 15. David Zeman, 23. Vladimír Běhavý, 38. Petr Nepovím, 60. Milan Čížek, 61. Ladislav Pleyer - 3. Michal Slavík, 13. Dominik Reczai, 15. Daniel Němec, 20. Michal Slavík, 22. Dominik Reczai, 36. Leoš Kopáček, 51. Leoš Kopáček, 54. Lukáš Hlava; rozhodčí: Petr Neumaier - Josef Libecajt; vyloučení: 6 + Martin Marek 5 + Martin Marek 5 + ČK1:4; využití: 1:3; diváků: 60; zásahy brankářů: Karel Švíka 23 - Ondřej Brunclík 16; po třetinách: 5:4, 2:2, 1:2, 1:0;
60:27
60:30
vyjádření hostujícího trenéra Kováře: Předvedli jsme špatný výkon a nedokázali jsme se koncentrovat na zápas. Zbytečnými chybami jsme dostali soupeře do vedení a domácí i přes dramatický průběh utkání tak zaslouženě zvítězili,gratulujeme soupeři.
60:30
Vyjádření domácího trenéra Zelenky:Děkuji za heroický výkon klukům z mužstva a domácím divákům za tradičně skvělou podporu. Konečně se podařilo před domácím publikem zvítězit.
60:27
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Ladislav Pleyer, asistoval Petr Nepovím (9:8).
60:14
Vyloučen hráč Daniel Němec družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za hra bez hokejky.
60:00
60:00
59:38
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Milan Čížek bez asistence (8:8).
59:38
domácí Čížek ostrou střelou vyrovnal stav utkání a bude následovat prodloužení
58:16
Timeout TJ Lokomotiva Louny
56:29
Vyloučen hráč David Zeman družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za držení.
53:31
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Lukáš Hlava, asistoval Dominik Reczai (7:8).
51:01
Vyloučen hráč Martin Marek družstva TJ Lokomotiva Louny do konce utkání.
51:01
Vyloučen hráč Martin Marek družstva TJ Lokomotiva Louny na 5 minut za hrubost.
51:01
domácí jdou opět do pětiminutového oslabení
50:22
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Leoš Kopáček, asistoval Lukáš Hlava (7:7).
50:22
hostující Kopáček v úniku srovnává stav utkání
49:41
Čížek nastřelil břevno! Diváci nevidí branky, ale přibývá vyloučených
48:08
Vyloučen hráč Milan Drobný družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za bránění ve hře.
47:34
Vyloučen hráč Jaroslav Bielik družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za hrubost.
46:48
Vyloučen hráč Jiří Kudrnáč družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:07
Lokomotiva oslabení ubránila, Koberovům se hra v dlouhé přesilovce vůbec nedařila a téměř Švíku neohrozili
42:56
Timeout TJ Sokol Koberovy
40:43
Vyloučen hráč Martin Marek družstva TJ Lokomotiva Louny na 5 minut za sekání.
40:43
domácí čeká dlouhé pětiminutové oslabení, velká příležitost pro Koberovy otočit vývoj zápasu ve svůj prospěch
40:31
domácí ubránili sérii oslabení a dokonce se lounskému střelci Nepovímovi podařilo vstřelit branku v oslabení, dle oddílových statistiků první v této sezóně
40:00
40:00
38:14
Vyloučen hráč Milan Zelenka družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za bránění ve hře.
37:23
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Petr Nepovím bez asistence (7:6).
35:28
Vyloučen hráč Milan Zelenka družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za hra na zemi.
35:00
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Leoš Kopáček, asistoval Michal Slavík (6:6).
35:00
Kopáček tečí na hraně fyzikálních zákonů využil početní výhodu
33:16
Vyloučen hráč Martin Marek družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za hrubost.
33:16
hosté mají výhodu přesilové hry, statistiky nehovoří pro domácí klub příznivě, hra v oslabení se lounským nedaří
30:15
v posledních minutách oba celky divákům dokazují proč hrají na chvostu tabulky, hra je nepřesná a rozkouskovaná
26:32
po brankových hodech první třetiny nyní sledujeme opatrnou pasáž utkání bez brankových příležitostí
22:09
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Vladimír Běhavý bez asistence (6:5).
22:09
hráčí obou celku vstoupili do druhé části ve velkém stylu, domácí Běhavý nádherně zamíchal obranu a překonal Brunclíka
21:44
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Dominik Reczai, asistoval Michal Slavík (5:5).
20:00
20:00
19:49
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Michal Slavík, asistoval Jan Novotný (5:4).
19:49
hosté bleskově využívají přesilovku
19:25
Vyloučen hráč Aleš Linka družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:37
zatím vidíme ofenzivní utkání ve kterém se příliš nedaří obranám a ani brankářům
14:54
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil David Zeman bez asistence (5:3).
14:54
domácí Zeman krásnou akcí, kdy sám prokličkoval celé hřiště opět překlápí skóre ve prospěch domácích
14:25
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Daniel Němec, asistoval Jiří Kudrnáč (4:3).
14:25
hostující Němec lehkou střelou dramatizuje utkání
12:52
11:57
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Ladislav Pleyer, asistoval Jan Vostrý (4:1).
11:57
domácí obránce Pleyer přidal střelou z dálky další branku na lounský brankový účet tohoto utkání
11:28
hra se v posledních minutách vyrovnala a je plná nepřesností
09:24
domácí jsou nabuzeni vstřelenými brankami a tlačí se před branku soupeře
07:45
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Petr Nepovím, asistoval Ladislav Pleyer (3:1).
07:45
Nepovím ze standartky navyšuje skóre!!!
06:49
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Martin Marek bez asistence (2:1).
06:49
domácí Marek šťastnou tečí překonal ze skrumáže gólmana a zvyšuje skóre pro domácí
06:12
domácí střelec Linka nastřelil tyč, jinak se domácím branku ohrozit nepodařilo
04:20
domácí hrají první přesilovku, přesilové hry se domácím celou sezónu nedaří
04:18
Vyloučen hráč Lukáš Hlava družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za sekání.
02:40
hosté šťastnou tečí bleskově vyrovnávají skóre zápasu
02:35
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Michal Slavík, asistoval Dominik Reczai (1:1).
00:37
do domácího zápasu domácí konečně vstupují úvodní brankou
00:11
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Milan Zelenka bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Neumaier a Josef Libecajt.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Koberovy: brankář: Ondřej Brunclík; hráči v poli: Jiří Kudrnáč, Daniel Němec, Jan Novotný, Leoš Kopáček, Milan Drobný
00:00
Line-up domácích TJ Lokomotiva Louny: brankář: Karel Švíka; hráči v poli: Ladislav Pleyer, Martin Pučok, Jan Vostrý, Tomáš Princlík, Milan Zelenka