1:0
4:0
1:4
- : -
branky (asistence): 15:46 Václav Rejna (David Popek), 21:36 Jiří Petrásek (Antonín Tvrdík), 23:19 Marek Reithar (Jan Dus), 27:24 Martin Zelený (Lukáš Staňo), 31:09 Antonín Tvrdík (Jiří Vokřál), 49:08 Martin Zelený (David Popek)
branky (asistence): 41:25 David Novák (Albert Vocel), 45:11 Ondřej Navrátil (Mario Cedrych), 47:07 Kryštof Šlambora (Albert Vocel), 52:12 David Novák (Ondřej Navrátil)

FBC Kutná Hora - Florbalová akademie MB "A" 6:4
16. Václav Rejna, 22. Jiří Petrásek, 24. Marek Reithar, 28. Martin Zelený, 32. Antonín Tvrdík, 50. Martin Zelený - 42. David Novák, 46. Ondřej Navrátil, 48. Kryštof Šlambora, 53. David Novák; rozhodčí: Jan Černý - Lukáš Polanský; vyloučení: 2:4; využití: 2:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Bohuslav Bochníček 17 - Petr Bárta 15; po třetinách: 1:0, 4:0, 1:4;
60:00
Komentář hostů Radko Hašek - Florbalová akademie MB A: Blahopřeji soupeři k vítězství.
60:00
Střely na branku ve III. třetině: FBC Kutná Hora - 5, Florbalová akademie MB A - 12
60:00
Komentář domácích Jan Třískala - FBC Kutná Hora: Bohužel jsme se opět nevyvarovali výpadku, tentokrát to byla třetí třetina. Zbytečně jsme pustili soupeře do hry. S výkonem v prvních dvou třetinách jsem spokojen.
60:00
STŘELY na branku CELKEM: FBC Kutná Hora - 21, Florbalová akademie MB A - 21
60:00
59:59
Kutná Hora dnes vítězí! Po výborném výkonu v prvních dvou periodách nakonec slaví zisk tří bodů. Drama ve třetí třetině zvládli.
59:05
Zelený trefuje přes celé hřiště tyč prázdné branky!
57:58
Férové gesto hostujícího hráče. Místo rozehrávky je tu buly.
57:30
Domácí v posledních vteřinách stěží odpalují.
57:00
Domácí neproměnili obrovskou šanci. Staňo sám před brankářem našel pouze jeho nohy.
56:00
Štírek Zelený hledal přihrávkou naběhnutého Rejnu, ten nedosáhl.
55:44
Domácí brankář a bek Listík si připisují důležité zásahy.
55:30
Mladá Boleslav útočí do obranného bloku.
54:14
Rychlý Popek byl iniciátorem dalšího domácího útoku.
53:50
Dorážku po zemi nakonec řeší odpalem domácí obránce.
53:30
Rychlá rozehrávka domácích a Hamplova přízemní střela byla neúspěšná.
53:00
Ne tělo, ale florbalky. V soubojích to jiskří.
52:12
Branku družstva Florbalová akademie MB "A" vstřelil David Novák, asistoval Ondřej Navrátil (6:4).
52:11
Hosté jsou zpět ve hře.
52:00
Rejna nezkrotil dlouhý balon přes celé hřiště. Na řadu tak přichází hostující kombinace
51:17
Vyloučen hráč Martin Zelený družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
51:16
Doživotí to není, kosa a dvouminutový trest pro Zeleného.
50:54
Váhavá rozehrávka domácích a připravený Bochníček.
50:10
Agilní Popek je na začátku dalšího útoku.
49:08
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Martin Zelený, asistoval David Popek (6:3).
49:08
GÓL! Nádherná kombinace! Popek připravil lahůdku pro Zeleného.
48:20
Kutná Hora drží balonek na své polovině.
47:30
Kutná Hora se nemůže probrat a poslední minuty je pod velkým tlakem.
47:07
Branku družstva Florbalová akademie MB "A" vstřelil Kryštof Šlambora, asistoval Albert Vocel (5:3).
46:55
Brankář Bochníček v permanenci.
46:19
Domácí brankář si počkal na nepřesnou střelu hostů a rozehrává.
46:00
Vokřálovu nabídku na Petráska sebral hostující brankář.
45:45
Teď to kolem domácí branky pořádně létá.
45:11
Branku družstva Florbalová akademie MB "A" vstřelil Ondřej Navrátil, asistoval Mario Cedrych (5:2).
45:11
Aktivní začátek třetího dějství se hostům vyplácí
45:00
Domácí brankář s pomocí Popka zachraňuje další šanci hostů.
44:45
Ale jenom na chvilku. Napadání hostů mohlo přinést ovoce, proti jsou nohy domácího brankáře.
44:00
Domácí na chvíli uklidnili hru a střídají.
43:15
Popek a jeho střela vedle branky.
42:55
Není čas ztrácet čas, další atak hostů na domácí rozehrávku.
42:37
Mladá Boleslav do toho od úvodu třetí části šlape a vysouvá napadání.
42:09
Další šanci mladoboleslavských zastavil až domácí brankář.
41:55
Snad domácí ještě nezůstali v šatně.
41:25
Branku družstva Florbalová akademie MB "A" vstřelil David Novák, asistoval Albert Vocel (5:1).
41:25
Pěkný backhand Nováka.
40:58
První minutu dohrává Mladá Boleslav s míčkem na holi.
40:30
Neurovnaný úvod třetí třetiny.
40:00
40:00
Střely na branku ve II. třetině: FBC Kutná Hora - 11, Florbalová akademie MB A - 6
40:00
39:30
Zelený je hladový po gólech, svou snahu v další ale nepřetavil.
39:00
Mladá Boleslav tápe v přechodu do útoku.
38:31
Mladá Boleslav v postupném útoku.
38:00
Královu střelu ukryl v náruči brankář Bochníček.
37:30
Hamplova střela zády k brance minula branku.
37:14
Na závěr přesilovky to vyzkoušel Popek, ale nezamířil přesně.
37:13
Mladá Boleslav hraje v plném počtu.
36:55
Mladá Boleslav u míčku a kombinuje v rohu domácí poloviny.
36:33
Reithar v ložence netrefuje branku.
36:20
Pohotový zákrok Bárty proti střele Reithara.
36:00
Domácí utahují svůj zámek před brankou hostů.
35:13
Vyloučen hráč David Novák družstva Florbalová akademie MB "A" na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
35:13
Nedisciplinovanost hostů a další dvouminutový distanc mladoboleslavského tábora.
34:55
Další pohotový zákrok domácího Bochníčka.
34:54
Domácí jsou kompletní.
34:00
Domácí teď nastřádali několik cenných vteřin.
32:55
Výhodu jednoho muže navíc si vyzkouší i hosté. Reithar byl odveden za katr.
32:54
Vyloučen hráč Marek Reithar družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:40
Hosté v šanci, dva hráči zůstali sami před domácí brankou a nakonec zazvonila tyč.
32:33
Při chuti jsou dnes obránci Kutné Hory. Každá střela je velmi nebezpečná.
32:12
Včasný zásah Rejny a Kutná Hora se žene do dalšího útoku.
31:09
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Antonín Tvrdík, asistoval Jiří Vokřál (5:0).
31:09
GÓL! Produktivní a velmi aktivní bek Tvrdík se prosazuje do odkryté klece po přesné přihrávce Vokřála.
30:50
Zdravotník Schwarz netrpělivě vyčkává na svůj první dnešní zásah.
30:32
Cieslarova střela jenom těsně prosvištěla kolem domácí branky.
30:00
Hosté vysouvají forčeking.
29:50
Chybná rozehrávka domácího výběru, Vocelovu střelu si však našel domácí brankář.
28:28
Pohotový zásah brankáře Bochníčka proti backhandové střele Šlambory.
28:00
Domácí dobře brání a hosté neví kudy kam, proto kombinují pouze na vlastní polovině.
27:24
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Martin Zelený, asistoval Lukáš Staňo (4:0).
27:24
GÓL! Rychlá kombinace domácího celku a druhá využitá přesilová hra v zápase. Autorem branky mistr Zelený.
27:00
Důležitý zásah si připsal domácí brankář.
26:15
Vyloučen hráč Kryštof Šlambora družstva Florbalová akademie MB "A" na 2 minuty za sekání.
26:15
Šlambora oslabuje svůj tým, Kutná Hora se připravuje na třetí přesilovou hru zápasu.
25:00
Osmělují se i mladoboleslavští, ale chybí jim finální fáze.
24:22
Domácí jsou aktuálně velmi aktivní a zkouší to z každých pozic.
24:17
Až přílišný důraz před hostující brankou ukončili rozhodčí svým hvizdem. U míčku tak hosté.
23:49
Obětavá hra i na domácí straně nezná mezí. Číslo zablokovaných střel raketově roste.
23:19
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Marek Reithar, asistoval Jan Dus (3:0).
23:19
GÓL! Následná kombinace ale skončila gólem. Křižná přihrávka Duse na Reithara, který se z jedničky nemýlil.
23:00
Domácí se rychle dostali ze sevření soupeře, ale pak celou akci zbrzdil Dus.
22:22
Kutná Hora v přesilovce navyšuje své konto střelecký pokusů.
21:54
Cieslar si počínal nedovoleně a domácí mají k dispozici druhou početní výhodu zápasu.
21:53
Vyloučen hráč Martin Cieslar družstva Florbalová akademie MB "A" na 2 minuty za bránění ve hře.
21:36
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jiří Petrásek, asistoval Antonín Tvrdík (2:0).
21:36
GÓL! Kutná Hora využila pomalého střídání hostů a ihned rozehrála. Střela Petráska si našla cestu do branky.
21:08
První minuta opět patří hostům, kteří kombinují. Ovšem pouze na vlastní polovině.
20:35
První střelu druhé třetiny z hole hostujícího hráče zablokoval Listík.
20:00
20:00
Střely na branku v I. třetině: FBC Kutná Hora - 5, Florbalová akademie MB A - 3
20:00
19:19
Reitharova nabídka na teč, Hampl nedokázal míček usměrnit a míček v pohodě sebral Bárta.
18:18
Následná kombinace na polovině soupeře vedla k další střele. Reitharovu pumelici vyrazil Bárta nad sebe.
18:00
Dlouhý balonek z hole Reithara na Hampla a byla z toho šance. Skóre se však nemění.
17:00
Dus našel na mantinelu Staňa, ten střelou z první však netrefuje zařízení.
16:35
Kutná Hora je po vstřelené brance stále aktivní.
15:46
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Václav Rejna, asistoval David Popek (1:0).
15:46
GÓL! Domácí využili svého tlaku z početní výhody a Rejna svou střelou procedil míček pod rukou hostujícího brankáře.
15:44
Hosté jsou kompletní.
15:15
Rejnovi sjel na poslední chvíli míček z hole. Hosté sbírají cenné vteřiny
14:15
Vokřál to vzal na sebe, ale netrefil branku.
14:00
Tvrdou a nekompromisní ránu Reithara zastavil hostující obránce.
13:45
Mario Cedrych odpyká trest za střídačku. Mladá Boleslav hrála v šesti a domácí si zahrají první přesilovou hru zápasu.
13:44
Vyloučen hráč Mario Cedrych družstva Florbalová akademie MB "A" na 2 minuty za špatné střídání.
13:33
Hra nabrala hektické tempo, kupí se nám nepřesnosti.
13:13
Obětavá hra beka Tvrdíka, další body do Radegast Indexu.
12:00
Obrázek hry se moc nemění, hraje se zodpovědně odzadu a tvrdě v osobních soubojích. Jediné, co dnešnímu zápasu zatím chybí je přesná střelba.
10:58
Povedená individuální akce Staňa, zavezl míček do pásma, pak se elegantně vymotal do středu hřiště, kde však následně ztratil balonek.
10:30
Další zablokovaná střela v podání hostujícího výběru. Zuby si tentokrát vylámal Dus
10:00
Petrásek vyzkoušel pevnost mantinelu za brankou FA.
09:37
Rychlá kombinace domácího celku, náběh Petráska, následnou střelu však zablokoval Cieslar.
09:15
Konsolidace obou obran zatím funguje a je dominantou hry.
08:30
A opět stejný obrázek, po ztrátě balonku, co nejrychlejší návrat do obrany.
08:00
Výlet domácího obránce Tvrdíka skončil nepřesnou střelou.
07:40
Navrátil se pěkně vymotal od mantinelu ke střele, brankář Bochníček nakonec zasahovat nemusel.
07:13
Listíkův nahazovaný míček se otřel o jednoho ze soupeřů a skončil za mantinelem.
06:53
Hraje se opatrně, oba týmy dbají na svou defenzívu.
06:16
Šance hostů, ale Šlambora vůbec netrefil bránu.
05:50
Pokus domácího forvarda Staňa brankář Bárta rukou vyrazil.
04:47
Kutná Hora se drala do zakončení, ale přes zhuštěnou obranu soupeře míček neprošel.
03:48
První zásah si připisuje brankář Bárta, který si počíhal na střelu Duse.
03:22
Standardní situace ze zajímavé pozice pro hosty vyřešena střelou do zdi.
03:00
Hosté se hnali do protiútoku, situaci 3 na 2 zbrzdili přihrávkou na obránce.
02:00
Zatím hrajeme bez výraznější brankové situace.
01:00
První střela zápasu zamířila do kutnohorského obránce. A u míčku po minutě domácí.
00:20
Hosté začínají postupný útok od svého brankáře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Černý a Lukáš Polanský.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová akademie MB "A": brankář: Petr Bárta; hráči v poli: Albert Vocel, Kryštof Šlambora, Jiří Kofránek, Michal Macků, David Novák
00:00
Line-up domácích FBC Kutná Hora : brankář: Bohuslav Bochníček; hráči v poli: Antonín Tvrdík, Jiří Vokřál, Marek Reithar, Jiří Petrásek, Martin Hampl
00:00
Posíláme pozdrav všem, kteří budou tento zápas sledovat prostřednictvím textového online přenosu.