4:2
2:3
0:3
- : -
branky (asistence): 06:26 Jindřich Mošna (Jiří Kuthan), 09:33 Ondřej Baroch (David Malkus), 18:35 David Strolený (Jan Husák), 19:28 Lukáš Zápal, 21:30 Pavel Honzík, 33:03 Pavel Honzík (Michal Povolný)
branky (asistence): 06:39 Jaroslav Bečvář (Jindřich Grosse), 18:11 Marek Fryček (Leoš Nergl), 28:10 Jaroslav Bečvář (Leoš Nergl), 35:25 Lukáš Mock (Tomáš Hlava), 36:20 Jindřich Grosse (Jaroslav Bečvář), 51:29 Jindřich Grosse (Lukáš Mock), 52:44 Jindřich Grosse (Tomáš Hlava), 55:16 Jindřich Grosse (Lukáš Mock)

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - Florbal Ústí B 6:8
7. Jindřich Mošna, 10. Ondřej Baroch, 19. David Strolený, 20. Lukáš Zápal, 22. Pavel Honzík, 34. Pavel Honzík - 7. Jaroslav Bečvář, 19. Marek Fryček, 29. Jaroslav Bečvář, 36. Lukáš Mock, 37. Jindřich Grosse, 52. Jindřich Grosse, 53. Jindřich Grosse, 56. Jindřich Grosse; rozhodčí: Jakub Matějka - Petr Hudák; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 26; zásahy brankářů: Jiří Paleček 21 - Jan Hrstka 29; po třetinách: 4:2, 2:3, 0:3;
60:00
Komentář trenéra domácích: Dvě třetiny dobrý, ve třetí jsme se sesypali, hlava nám nefungovala. Gratuluji bojovnému soupeři a přeji šťastnou cestu domů.
60:00
Komentář trenéra hostí: Je radost dělat vůdce tomuhle týmu. Naše disciplína a touha po vítěství nás vedla k plnému bodovému zisku. Moudrost našich hráčů, byla cítit celí zápas. Výborně nás celý víkend podporoval náš čapájev a neprůstřelný mnich Honzík. Díky Honzik. A teď zpět do práce. Musíme dát zpětnou vazbu a pokračujeme v naší milované hře.
60:00
Střely na branku ve třetí třetině: Slavia - 8, Ústí - 9
60:00
59:59
Bohužel se to nepodařilo.
58:44
Paleček byl vyměněn za Drobného a domácí zkouší poslední minutu zabojovat v 6.
57:17
Poslední 3 minuty zápasu.
55:57
Grosse prokazuje starost o kvalitu pořadatelského týmu. Neboj, máme to pod kontrolou! :)
55:16
Timeout FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
55:16
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jindřich Grosse, asistoval Lukáš Mock (6:8).
55:16
Ústí ukazuje, že i v 8 hráčích dokáží uhrát dobrý výsledek. Opět navyšuje skóre.
54:38
Domácí nic nevzdávají.
53:26
Nervozita hráčů obou týmů mění klidnou halu na pakistánský trh!
52:44
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jindřich Grosse, asistoval Tomáš Hlava (6:7).
52:44
Chyba při volném úderu z rohu je potrestána gólem Ústí a to je tak poprvé za utkání ve vedení.
51:29
51:29
Sekaná nebude dnes jen k obědu ale byla i před slávistickou branou. Na tohle Paleček nestačil.
47:22
Paleček hlasitě povzbuzuje svoje spoluhráče k lepšímu výkonu, zatímco se ústečtí probojovávají na naši polovinu.
45:06
Domácí jakoby se probudili k životu, několik přečíslení a následující rošťácky umístěné střely, ale nenesou tížený výsledek v podobě navyšujícího gólu.
43:29
Hra je ve vysokém tempu, přečíslení Katolického se Suchým se Katolický rozhodl vyřešit střelou, která byla těsně nad Hrstkovu branku. Spoluhráč Suchý mu asi za nepřihrávku nepoděkoval.
42:36
Hosté kombinují, ale neprůstřelnou oslabenou obranu a dnes famózního Palečka není lehké překonat.
40:55
Vyloučen hráč Lukáš Porazil družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování.
40:55
Porazil neovládl svoji nervozitu, poslal rozhodčího na výlet a sám byl poslán na trestnou lavici.
40:01
Třetí barvy jsme se od rozhodčích nedočkali. Škoda, třeba příště! :)
40:00
40:00
Střely na branku po druhé třetině: Slavia - 12, Ústí - 10.
40:00
39:23
Ústí se na polovině domácích docela zabydlelo, ale gól z toho nepadl.
39:08
Hraje se poslední minuta 2. třetiny.
38:41
Slavia volný úder z hranice velkého brankoviště nevyužila.
37:23
Situace Bečvář - Grosse se opakuje, nyní bez gólové tečky.
37:11
Katolický s Malkusem se snaží rozdíl opět navýšit, ale Hrstka se nenechá jen tak obstřelit.
36:20
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jindřich Grosse, asistoval Jaroslav Bečvář (6:5).
36:20
Rychlá přihrávka Bečváře na Grosse snižuje brankový rozdíl na jeden gól.
35:40
Příchodem Teplických hráčů se počet diváků téměř zdvojnásobil. Děkujeme!
35:25
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Lukáš Mock, asistoval Tomáš Hlava (6:4).
35:25
Rychlý přechod do útoku je zakončen střelou, na kterou byl Paleček krátký!
33:03
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Pavel Honzík, asistoval Michal Povolný (6:3).
33:03
Neskutečnou střelu Honzíka gólman Hrstka sice vyrazil, ale bohužel pro tým hostí se odrazila do brány.
31:48
Hostům se i přes veškerou snahu a obětavost nedaří vstřelit další gól.
30:19
Domácí se již v plném počtu vrhají do útoku.
30:10
Domácí brání zuby nehty nohy ruce a vypadá to, že oslabení ubrání.
28:19
Vyloučen hráč Lukáš Zápal družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hra rukou.
28:19
Zápal si spletl sport a zahrál rukou. Jeho vynikající postřeh ale stojí za zmínku!
28:10
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jaroslav Bečvář, asistoval Leoš Nergl (5:3).
28:10
Trpělivost se hráčům Ústí vyplatila a připisují si 8. gól zápasu.
27:31
Vyloučen hráč Ondřej Baroch družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
27:31
Baroch vyrušil seknutím Hlavu při vytáčení a střele a jde za to zpytovat svědomí na trestnou lavici.
26:45
Česko ovládlo zápas se Švýcarskem 4:1 !
25:12
Slavia kombinuje a kombinuje ale bez důraznějšího zakončení.
23:37
Odhodlanost a bojovnost hostí zatím není odměněna gólem.
22:31
ČESKO - ŠVÝCARSKO 3:1 !!!!!
21:30
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Pavel Honzík bez asistence (5:2).
21:30
Chyba při rozehrávce a aktivní napadání Honzíka je zakončeno jeho individuální akcí a již 5 gólem Slavie!
20:01
Rozhodčí se rozhodli se nám pochlubit zásobou svých barevných dresů a objevili se na začátku druhé třetiny v červených dresech na rozdíl od první třetiny, kdy jsme se mohli kochat tmavomodrou variantou.
20:00
20:00
19:59
Střely na branku po první třetině : Slavia - 15, Ústí - 10
19:28
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Lukáš Zápal bez asistence (4:2).
19:28
Sporná situace, zda-li gól domácích byl opravdu gól, se vyřešila opravdu neuvěřitelným gestem fair-play, kdy ho přiznal sám kapitán hostí!
18:35
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil David Strolený, asistoval Jan Husák (3:2).
18:35
Odpověď domácích trvala pouze 24 vteřin!
18:11
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Marek Fryček, asistoval Leoš Nergl (2:2).
18:11
Tentokrát se již Fryček nemýlil!
17:58
Fryčkova střela téměř z prodloužené brankové čáry končí v postranní síťce.
16:49
Hosté oslabení přežili bez nárůstu gólového rozdílu.
15:49
První minuta přesilovky domácích bez gólu, na druhou stranu se rozběhl Bečvář, jehož pokus Paleček zneškodnil.
14:49
Vyloučen hráč Leoš Nergl družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání.
14:49
Slavia dlouho využívala odloženého vyloučení a herní výhody, bohužel bez gólu.
13:31
Hokejisté se inspirovali výkonem domácích a vedou 2:1 v utkání se Švýcarskem!
12:10
Hostí se snaží prokombinovat až do gólové situace.
09:33
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Ondřej Baroch, asistoval David Malkus (2:1).