3:5
6:1
4:0
- : -
branky (asistence): 01:52 Teemu Tuhkanen (Martin Šír), 14:14 Tomáš Szabo (Jiří Špak), 17:37 Ondřej Neuman (Jiří Špak), 22:53 Jiří Špak (Ondřej Neuman), 26:09 Jan Obermann (Tomáš Szabo), 29:34 Jiří Špak (Ondřej Neuman), 33:01 Jiří Špak (Ondřej Neuman), 39:01 Tomáš Szabo (Ondřej Neuman), 39:47 Martin Tomas (Teemu Tuhkanen), 46:15 Tomáš Szabo, 49:54 Jiří Špak (Ondřej Neuman), 58:06 Tomáš Szabo (Ondřej Neuman), 58:31 Martin Tomas (Martin Šír)
branky (asistence): 05:16 Marek Osvald (Matěj Zicho), 07:38 Ondřej Valíček (Dalibor Berka), 07:57 Ondřej Valíček (Josef Svoboda), 12:04 Vlastimil Buchta (Dalibor Berka), 15:00 Vlastimil Buchta (Dmytro Korch), 31:09 Vlastimil Buchta (Václav Lauda)

FBC Panthers Liberec - Florbalová škola Plzeň A 13:6
2. Teemu Tuhkanen, 15. Tomáš Szabo, 18. Ondřej Neuman, 23. Jiří Špak, 27. Jan Obermann, 30. Jiří Špak, 34. Jiří Špak, 40. Tomáš Szabo, 40. Martin Tomas, 47. Tomáš Szabo, 50. Jiří Špak, 59. Tomáš Szabo, 59. Martin Tomas - 6. Marek Osvald, 8. Ondřej Valíček, 8. Ondřej Valíček, 13. Vlastimil Buchta, 16. Vlastimil Buchta, 32. Vlastimil Buchta; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 2:2; využití: 2:1; diváků: 37; zásahy brankářů: Dušan Ramírez 23 - Daniel Mayer 18; po třetinách: 3:5, 6:1, 4:0;
60:00
59:59
Trenér domácích Szabo: I přes jasný výsledek vyrovnaný zápas. Přejeme soupeři šťastnou cestu domů.
59:59
Poměr střel ve třetí třetině 11:9
59:59
Kapitán Plžně: Zápas jsme ztratili ve druhé třetině, což se se soupeřem jakou jsou Pantheři, kteří mají výbornou hru s míčkem velmi těžko otáčí zpět. Gratulace soupeři a díky divákům
59:25
Vyloučen hráč Marek Žihla družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání.
59:25
Hosté mají šanci na snížení. Ale hraje se na polovině Plzně
58:31
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Martin Tomas, asistoval Martin Šír (13:6).
58:06
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Tomáš Szabo, asistoval Ondřej Neuman (12:6).
57:52
Hosté neunášejí prohru a diskutují s rozhodčím...
57:24
Vyloučen hráč Václav Lauda družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:11
Obraz hry se mění. Plzenští hráči se nechtějí smířit s tak vysokou prohrou a bojují jako lvi, ale Pantheří branka je pro ně začarovaná!
55:04
Szabo ztrácí na polovině, ale ostatním Pantherům se protiútok Plzně podařilo ubránit
53:51
Hosté aktivně napadají rozehrávku Pantherů, ale nemohou se dostat k míčku.
50:37
Žihla z dálky netrefuje.
49:54
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jiří Špak, asistoval Ondřej Neuman (11:6).
49:54
Teď se skóre mění. Tradiční spolupráce Neuman - Špak skončila brankou
49:32
Trnka prověřil pozornost domácího gólmana. Byl pozorný a skóre se nemění
46:15
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Tomáš Szabo bez asistence (10:6).
46:15
Szabo se prodral před Mayera, vystřelil a odražený míček si hostující obránce srazil do branky. Domácí hrající trenér to bude mít drahé - 10:6
44:10
Berka na půlce natáhl ke střele, ale bohužel pro hosty netrefuje zařízení
43:25
Szabo vzduchem na Špaka, ale ten netrefuje.
41:46
Obě družstva se snaží kombinovat, brzdí je však nepřesné nahrávky.
41:10
Plzeňští netrefují míček před odkrytou brankou domácích.
40:23
Liberečtí se hned hrnou do útoku a ohrožují MAyera.
40:00
40:00
39:59
Poměr střel na branku 10:7
39:47
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Martin Tomas, asistoval Teemu Tuhkanen (9:6).
39:47
Nedáš dostaneš a domácí vedou o 3 branky
39:40
hosté v dobré příležitosti z levé strany netrefují branku,.
39:01
39:01
Szabo si narazil o Neumana a prostřelil Mayera po zemi mezi nohama.
37:28
Špak vyprášil Mayerovi "betony"
33:01
33:01
Burkoň z poza branky na Neumana , ten na druhou stranu Špakovi a opět vedeme! 7:6
31:09
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Vlastimil Buchta, asistoval Václav Lauda (6:6).
31:09
Domácí špatně rozehráli na středu. A rychlý protiútok zakončuje Buchta
29:34
29:34
A domácí se podruhé v utkání ujímají vedení. Špak trefuje přesně pod horní tyčku
28:47
Srážku tří domácích před vlastní brankou hosté nevyužili.
26:09
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jan Obermann, asistoval Tomáš Szabo (5:5).
26:09
Domácí využívají přesilovku po přesné střele Obermanna
25:28
Vyloučen hráč Jiří Trnka družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za bránění ve hře.
25:08
Obermann mění rozhodnutí rozhodčích ve prospěch Plzně! Dobře viděl, že jeho střela mimo hřiště nebyla tečována.
24:02
Hosté několikrát ohrozili branku Pantherů
22:53
22:53
Konečně se podařila koncovka.. Špak trefuje do prázdné branky.
22:00
Obraz hry se v druhé třetině nezměnil.
20:00
20:00
19:10
A opět tu marné dobívání plzeňské branky. Hosté dobře drží liberecké u mantinelů.
17:37
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Ondřej Neuman, asistoval Jiří Špak (3:5).
17:37
Domácí konečně potvrdili svoji územní převahu.
16:50
Obraz hry se nemení. Dobívání pevnosti Boyard v podání domácího družstva.
15:00
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Vlastimil Buchta, asistoval Dmytro Korch (2:5).
15:00
Hosté opět z rychlého protiútoku zvyšují
14:14
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Tomáš Szabo, asistoval Jiří Špak (2:4).
14:14
Konečně se domácím podařilo prostřelit houštinu před Mayerovu brankou.
14:08
Pěkná střela Obermana končí v náručí golmana
13:00
Fotbalisté z Prešova by měli radost. Hosté v dnešním utkání praktikují jejich obranu. Před brankou brání v pěti a střeli domácích se odrážejí od plzeňských těl.
12:04
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Vlastimil Buchta, asistoval Dalibor Berka (1:4).