3:0
7:2
7:1
- : -
branky (asistence): 02:02 Ivan Petr, 09:02 Jiří Beck (David Jurášek), 15:58 Ondřej Štifter (Jakub Lipus), 23:22 David Jurášek (Ivan Petr), 24:13 Ondřej Štifter (Jakub Wágner), 26:50 Marek Vomočil (David Jurášek), 27:33 Ondřej Štifter (Jakub Lipus), 29:51 Marek Vomočil (David Jurášek), 32:38 Tomáš Slavík (Jan Havel), 34:14 Tomáš Slavík (Jan Havel), 43:42 Ivan Petr (Ondřej Štifter), 47:23 Ivan Petr (David Nesnídal), 48:27 Ivan Petr (David Nesnídal), 49:43 Ivan Petr (David Nesnídal), 49:47 Ondřej Štifter (Jan Havel), 50:47 Marek Vomočil (David Jurášek), 56:46 Jakub Wágner (Ivan Petr)
branky (asistence): 24:33 Jaromír Sedmík (Michal Svoboda), 25:37 Pavel Bartoš (Lukáš Studený), 40:29 Pavel Bartoš (Lukáš Studený)

FbK Olymp Praha - BLACK ANGELS B BENFICA 17:3
3. Ivan Petr, 10. Jiří Beck, 16. Ondřej Štifter, 24. David Jurášek, 25. Ondřej Štifter, 27. Marek Vomočil, 28. Ondřej Štifter, 30. Marek Vomočil, 33. Tomáš Slavík, 35. Tomáš Slavík, 44. Ivan Petr, 48. Ivan Petr, 49. Ivan Petr, 50. Ivan Petr, 50. Ondřej Štifter, 51. Marek Vomočil, 57. Jakub Wágner - 25. Jaromír Sedmík, 26. Pavel Bartoš, 41. Pavel Bartoš; rozhodčí: Jan Přibyl - David Kozlík; vyloučení: 2:2; využití: 2:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Filip Hejtík 33 - Petr Kabelka 53; po třetinách: 3:0, 7:2, 7:1;
60:00
Střely na branku ve 3.třetině Olymp - 23, Black Angels - 12
60:00
Komentář trenéra domácích Pavla Piecha: V celém zápase bylo vidět, že si chceme zajistit první místo v tabulce a kluci si to také pohlídali. Díky soupeři za zápas a za bojovnost až do konce i v takto malém počtu hráčů.
60:00
A to je dnes vše. Olymp jasně porazil Black Angels a definitivně si zajistil 1.místo v divizi.
56:46
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Jakub Wágner, asistoval Ivan Petr (17:3).
56:46
Parádní bomba, kterou ze své hole vyslal Wágner, zaplula přímo do šibenice.
55:00
Posledních pět minut utkání. Hosté již nemají síly k náporu. Ojedinělé šance s přehledem likviduje brankář Hejtík
54:35
Slavík dostal parádní balonek na střed, ale svůj hattrick odmítl střelou vedle. Dnes těch hattricků asi bylo až až.
52:27
Petr si teď dobře všiml, že je na hřišti s dalšími pěti spoluhráči a stihl utéct dříve, než soupeř rozehrál míček.
51:25
Brankář hostů po neopatrném zákroku zůstal ležet na zemi. Naštěstí pro Blacky to není nic závažného a hra pokračuje dále
50:47
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Marek Vomočil, asistoval David Jurášek (16:3).
50:47
Kdyby po hattricku létaly na hřiště čepice jako v NHL, divákům by již vůbec žádné nezůstaly. Vomočil je dalším hráčem, který se může pochlubil třemi góly v zápase.
49:47
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ondřej Štifter, asistoval Jan Havel (15:3).
49:47
Jen čtyři sekundy po vhazování další branka. I Štifterovi to tam dnes padá a dává svůj 4.gól
49:43
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ivan Petr, asistoval David Nesnídal (14:3).
49:43
Přesilovka vcelku rychle využita. Petr dává gól číslo 5!
49:19
Vyloučen hráč Michal Svoboda družstva BLACK ANGELS B BENFICA na 2 minuty za sekání.
49:19
Jeho následná akce byla zastavena faulem, uvidíme další přesilovku Olympu
49:08
Štifter po krásném krosu trefil břevno!
48:27
48:27
Gól číslo 4 v podání lídra kanadského bodování.
47:23
47:23
Petr mění skóre zápasu již na 12:3 a do statistik přibyl další hattrick.
45:15
Jurášek doklepával nahozený míček a orazítkoval břevno.
44:32
Po velmi klidné pasáži hry vyrobila obrana Blacků obrovskou chybu, Štifter s Petrem se ocitli sami před brankářem a s přehledem si poradili.
43:42
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ivan Petr, asistoval Ondřej Štifter (11:3).
40:29
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil Pavel Bartoš, asistoval Lukáš Studený (10:3).
40:01
Poslední dvacetiminutovka začíná
40:00
40:00
Střely na branku ve 2.třetině Olymp - 23, Black Angels - 16
40:00
Druhá třetina končí. Z pohledu hráčů lze vyčíst, že domácí se již těší na třetí část, hosté jsou hlavně rádi, že si odpočinou.
40:00
38:00
Na vývoji zápasu se hodně promítá fakt, že Black Angels po zranění jednoho z hráčů dohrává pouze v 8 hráčích v poli. Silově jsou na tom jednoznačně lépe domácí borci.
37:03
Olymp teď v neskutečném tlaku. Slavík sice branku nepřidal, ale Wágner hned dvakrát trefil tyč!
35:55
Slavík potřetí na place!
34:14
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Tomáš Slavík, asistoval Jan Havel (10:2).
34:14
Druhé střídání, druhý gól. Tomáš Slavík je jak utržený z řetězu. Diváci se nyní těší na jeho třetí střídání.
33:45
Petr byl sestřelen odpáleným balonkem
32:38
32:38
Slavík se poprvé v zápase dostal na hřiště a hned po několika vteřinách zakončuje kombinaci gólem. Stav je 9:2
30:00
V polovině zápasu má Olymp již šestibrankové vedení a vše nasvědčuje tomu, že míří za vítězstvím. Nemalou zásluhu na tom má domácí gólman Hejtík, který dnes chytá opravdu skvěle.
29:51
29:51
Přesilovka se úplně dobře nevyvíjela a naopak Black Angels v ní měli dvě příležitosti, nakonec však po rychlé kombinaci přeci jen končí gólem.
29:04
Vyloučen hráč Lukáš Studený družstva BLACK ANGELS B BENFICA na 2 minuty za bránění ve hře.
27:33
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ondřej Štifter, asistoval Jakub Lipus (7:2).
27:33
S góly se nám roztrhl pytel. Štifterovi to dnes pálí a po Lipusově přiťuknutí kompletuje hattrick!
26:50
26:50
Vomočil od mantinelu našel Juráška, který chtěl vystřelit. Zblokovaná střela se dostala zpět k Vomočilovi, který důrazem na brankovišti zasouvá míček do branky
25:37
25:37
A hned na to druhá branka. Hosté evidentně zbraně neskládají a stav je nyní 5:2
24:33
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil Jaromír Sedmík, asistoval Michal Svoboda (5:1).
24:33
Gól padá i na druhé straně. Sedmík zůstal zapomenutý za obranou a lacino se dostává k brance.
24:13
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ondřej Štifter, asistoval Jakub Wágner (5:0).
24:13
Wágner dostal na středu dostatek prostoru k náběhu, všiml si však lépe stojícího Štiftera, který ze vzduchu trefil naprosto skvěle a navyšuje na 5:0
23:22
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil David Jurášek, asistoval Ivan Petr (4:0).
23:22
Jurášek tak dlouho dloubal hokejkou v brankovišti, až míček konečně trefil a posouvá ho do branky.
23:00
Black Angels po přestávce více na míčku, žádnou výraznější šanci jim to ale zatím nepřineslo.
21:26
Olymp opět v plném počtu. Přesilovka s výjimkou jedné střely nebyla nijak nebezpečná.
20:01
Druhá třetina začíná pokračující přesilovkou Blacků.
20:00
20:00
Střely na branku v 1.třetině Olymp - 14, Black Angels - 8
20:00
První třetina je u konce. Týmy odcházejí do kabin za stavu 3:0 pro domácí Olymp.
20:00
19:26
Vyloučen hráč David Nesnídal družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za vysoká hokejka.
19:26
Nesnídal dnes podruhé na trestné lavici, druhý trest dostává za hru vysokou holí.
19:05
Jurášek ze vzduchu trefil pobídku od Petra. V hledišti to jen zašumělo, skóre se však nemění.
17:38
Beck dnes svého gólmana Hejtíka opravdu testuje. Další střelu zblokoval jeho směrem. Hejtík i napodruhé úspěšný.
15:58
15:58
Štifter se po krásné střele ze střední vzdálenosti trefuje k tyči a upravuje skóre na 3:0
14:50
Přesilovka nebyla využita. Olymp znovu v pěti.
12:48
Trestné střílení družstva BLACK ANGELS B BENFICA neproměnil Pavel Bartoš.
12:48
Vyloučen hráč David Nesnídal družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za blokování hokejky.
12:48
Hostující hráč se snažil vystřelit, ale Nesnídal mu zablokoval hůl a dostal po právu dvouminutové vyloučení.
12:26
Kapitán hostů Chocholouš po nepříjemném střetu zůstal ležet na palubovce. Toto si vyžaduje ošetření.
11:48
Kalenda měl obrovskou šanci po úniku 3 na 2, domácí Hejtík ho famózně vychytal.
09:02
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Jiří Beck, asistoval David Jurášek (2:0).
09:02
Na druhé straně si Beck musel hodně pospíšit za Juráškovou "kamarádskou" přihrávkou, ale pak míček parádně uklidil do branky. 2:0 !
08:45
Nenápadné nahození Hejtík nezachytil a za jeho zády zacinkala tyčka. Gól z toho však není
08:13
Wágner vystřelil a trefil šibenici. Bohužel brány za mantinelem.
07:15
Petr zkusil své štěstí při střele z úhlu, ale brankář dokázal vyrazit.
05:25
Beck si ztečoval střelu na vlastní branku a vytvořil zatím největší šanci hostů. Hejtík v brance však horký brambor zkrotil.
03:20
Domácí mají herně navrch a snaží se kombinovat na polovině soupeře.
02:02
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ivan Petr z trestného střílení (1:0).
02:02
Máme tu první branku. Po faulu jel trestné střílení Petr a jak je jeho zvykem, klasickou "Ivanovkou" posílá domácí do vedení.
00:05
Vítáme Vás u dnešního zápasu, ve kterém se domácí Olymp bude snažit získat minimálně bod, který jim definitivně zajistí první místo v tabulce.