2:2
- : -
FBC Texas
FBC Texas
branky (asistence): 23:07 Petr Kukačka, 25:44 Filip Kovář (Petr Melník), 36:55 Petr Kukačka, 43:50 Vojtěch Mlnářík (Petr Kukačka), 53:17 Petr Kukačka
branky (asistence): 02:47 Václav Linhart (Petr Chvojka), 03:20 Dominik Vorlíček (Tomáš Ureš), 04:42 Tomáš Ureš (Vojtěch Petr), 08:30 Tomáš Ureš (Lukáš Molhanec), 15:53 Václav Linhart (Petr Chvojka), 28:32 Petr Chvojka (Václav Linhart), 36:19 Petr Chvojka (Tomáš Prchal), 50:50 Dominik Vorlíček (Tomáš Ureš), 58:22 Jan Hadrava (Tomáš Prchal)

FBC Texas - Kanonýři Kladno B 5:9
24. Petr Kukačka, 26. Filip Kovář, 37. Petr Kukačka, 44. Vojtěch Mlnářík, 54. Petr Kukačka - 3. Václav Linhart, 4. Dominik Vorlíček, 5. Tomáš Ureš, 9. Tomáš Ureš, 16. Václav Linhart, 29. Petr Chvojka, 37. Petr Chvojka, 51. Dominik Vorlíček, 59. Jan Hadrava; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 4 + Vojtěch Mlnářík 5:5; využití: 0:2; diváků: 40; zásahy brankářů: Martin Murín 23 - Tomáš Cmíral 28; po třetinách: 0:5, 3:2, 2:2;
60:00
Vyjádření trenéra domácích Hrmy: Nejdříve velká poklona hráčům za neskutečné nasazení. Bohužel byl pro nás dnešní zápas krutý, ale to je sport. Děkuji soupeři za zápas a samozřejmě skvělým divákům za podporu.
60:00
Vyjádření trenéra hostů Cmírala: Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
59:36
Murín se zamotal do svého zákroku, situaci uklidnil Mlnařík, který míček převzal. Vzápětí kryl Murín střelu hostí
59:26
Timeout FBC Texas
58:22
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Jan Hadrava, asistoval Tomáš Prchal (5:9).
58:22
Vyloučen hráč Martin Murín družstva FBC Texas na 2 minuty za nesportovní chování.
58:22
Jan Hadrava potvrzuje vítězství Kladna. Situaci neunesl domácí brankář a vysloužil si dvouminutový trest.
57:11
Kladenští se nikam neženou, drží míček za brankou domácích
56:35
Vyloučen hráč Vojtěch Mlnářík družstva FBC Texas na 2 minuty za blokování hokejky.
56:35
To se Texasu opravdu nehodí, vyloučení těsně před koncem zápasu
56:00
Petr Kukačka stále nemá dost
55:20
Své emoce musí krotit Martin Vichnar, který byl pokárán od rozhodčího.
54:12
Zbývá necelých šest minut do konce utkání a Texasané se s výsledkem nehodlají smířit.
53:17
Branku družstva FBC Texas vstřelil Petr Kukačka bez asistence (5:8).
53:17
Petr Kukačka vyslal dělovku, která málem protrhla síťku za kladenským brankářem a vysloužil si pokutku za hattrick
50:50
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Dominik Vorlíček, asistoval Tomáš Ureš (4:8).
50:27
Kladno blokuje střely Texasu
49:57
Hostují Hadrava nevěřícně zaklání hlavu nad zahozenou šancí, která se mu naskytla
49:10
Sládek čistým způsobem odebral kladenskému útočníkovi míček, když už se nebezpečně přibližoval brance
48:36
Tvrdá střela Valenty od půlky - nad
48:00
Texas má v přesilové hře pěkné příležitosti, bohužel nekončí golem.
47:20
Piala se v zápalu boje doslova položil na hostujícího golmana
46:44
Vyloučen hráč Tomáš Ureš družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za hrubost.
46:27
Texas nenechává kladenské záloze na hřišti ani centimetr prostoru.
45:15
Martin Vichnar ve vyložené příležitosti nedokázal přehodit hostujícího golmana.
43:50
Branku družstva FBC Texas vstřelil Vojtěch Mlnářík, asistoval Petr Kukačka (4:7).
43:50
Vojta Mlnařík trestá nepozornost Kladna a dává gól v oslabení
43:25
Domácí nepouštějí Kladno do šancí a bojují o každý balonek.
42:24
Hra 5 na 5 nám dlouho nevydržela a máme tu opět vyloučení na straně domácích
42:23
Vyloučen hráč Jan Pokorný družstva FBC Texas na 2 minuty za sekání.
42:10
Míjí i domácí Piala
41:50
Střela kladenské 73 nad
41:01
Petr Kukačka má dnes zálusk na hattrick, opět přebruslil celé hřiště, bohužel mu při střele míček sjel.
40:39
Domácí jsou v plném počtu
40:01
Domácí tým začíná v oslabení, které bude trvat ještě 39 vteřin.
40:00
40:00
39:59
Střely domácí - 11, hosté - 9
39:32
Murín teď neuvěřitelně vyčaroval zákrok, za který by se nestyděl ani Copperfield.
38:36
Hra 4 na 4 přináší příležitosti na obou stranách.
37:10
Nyní tu máme rychlý sled událostí, kdy se gólově trestalo na obou stranách a následovalo i dvouminutové vyloučení na straně Kladna.
37:03
Vyloučen hráč Václav Linhart družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za sekání.
36:55
Branku družstva FBC Texas vstřelil Petr Kukačka bez asistence (3:7).
36:19
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Petr Chvojka, asistoval Tomáš Prchal (2:7).
35:39
Vyloučen hráč Vojtěch Mlnářík družstva FBC Texas na 5 minut za hrubost.
35:39
Domácí hráč Vojtěch Mlnařík poslal kladenského hráče nevybíravě k zemi a vysloužil se 5ti minutový trest.
35:05
Kladno se při přesilovce nedostává do šancí, naopak domácí jsou aktivnější
34:57
Stejným způsobem ho nyní napodobil i Martin Vichnar.
34:18
Michal Sládek právě vybojoval pro svůj tým balonek na útočné polovině.
33:46
33:34
Teď je hra nahoru, dolu a bude se vylučovat.
31:05
Texas je při přesilovce v tlaku, ale nedostává se do vyložených šancí.
30:10
Naopak teď musí likvidovat šance hostí, kteří jsou i ve čtyřech velmi aktivní
29:40
Domácí zatím nemají v přesilovce úspěch.
28:32
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Petr Chvojka, asistoval Václav Linhart (2:6).
28:10
Fanoušci podporují domácí Texasany
27:15
Vyloučen hráč Tomáš Ureš družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za nesportovní chování.
27:15
Vyloučen hráč Tomáš Ureš družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za sekání.
27:15
Domácí David Musil vybojoval faul pro svůj tým.
26:30
Hra se přiostřuje.
25:44
Branku družstva FBC Texas vstřelil Filip Kovář, asistoval Petr Melník (2:5).
25:44
Nepřesná střela Filipa Kováře se odrazila k Petru Melníkovi, který mu míček vrátil a ten už se podruhé nemýlil.
25:10
Rozehrávka Kladenských z rohu končí faulem na domácího obránce.
24:46
Nyní se ze země jen těžko zvedá hostují brankář, který se dostal do kontaktu s Texaským útočníkem. Dnes to pro ně není lehký zápas.
24:18
Pro domácí to byl potřebný impulz a jsou stále aktivnější.
23:07
Branku družstva FBC Texas vstřelil Petr Kukačka bez asistence (1:5).
23:07
První gól Texasu střílí po individuální akci Petr Kukačka, který obral soupeře o míček za svou brankou a zakončil za záda hostujícího brankáře.
22:09
Texas měl zřejmě v šatně válečnou poradu, která se prokazuje vysokou aktivitou na míčku.
21:10
Střela Jiřího Petra dva metry před půlkou pouze do hostujícího golmana.
17:17
Domácímu Texasu dnes hala nesedí, míčky jim odskakují od hokejek a většina situací končí faulem.
15:53
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Václav Linhart, asistoval Petr Chvojka (0:5).
15:53
Přízemní střela na vzdálenější tyč končí gólem hostí.
15:05
Střela hostujícího útočníka mimo branku. Domácí uklidňují hru.
13:40
Domácí se nevzdávají , ale Kladenští mají zatím zápas pod kontrolou
13:02
Na půlící čáře se domácímu Jiřímu Petrovi zamotal míček mezi nohama a on ho rozšlápl
12:11
Další šance Texasu z rychlého protiútoku, opět neúspěšná
10:40
Ani výhoz Murína na osamoceného Martina Vichanara nekončí gólem.
08:31
Dlouhá rozehrávka z rohu skončila na hokejce Kladenského útočníka s číslem 73 a ten chladnokrevně zakončil.
08:30
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Tomáš Ureš, asistoval Lukáš Molhanec (0:4).
08:08
Hosté jsou v plném počtu a skóre se nemění.
07:55
Přeci jen se Texas ke střelám dostává, bohužel žádná nekončí gólem.
07:18
Pěkná střela Musila bohužel vedle
07:06
Domácím se nedaří dostat se v přesilovce do tlaku, teď byl ke všemu k zemi sražen jejich brankář, který už se zvedá ze země. Je v pořádku.
06:08
Vyloučen hráč Václav Linhart družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za bránění ve hře.
05:40
Murín si připisuje další zákrok
04:42
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Tomáš Ureš, asistoval Vojtěch Petr (0:3).
04:42
Situace 2 na 1 končí dalším golem hostí
03:21
Dva slepené goly, dokážou domácí odpovědět?