1:2
0:1
2:1
- : -
branky (asistence): 04:11 Michal Pánek (Jan Hruška), 49:31 Kryštof Antůšek (Adam Barbořík), 59:37 Tadeáš Brož (Vojta Zmrzlík)
branky (asistence): 09:06 Michal Vlk (Vít Neuman), 13:59 Vít Neuman (Marek Mikeš), 24:05 Filip Mikeš (Richard Klíma), 59:08 Vít Neuman (Filip Mikeš)

Prague Tigers - TJ Sokol Královské Vinohrady B 3:4
5. Michal Pánek, 50. Kryštof Antůšek, 60. Tadeáš Brož - 10. Michal Vlk, 14. Vít Neuman, 25. Filip Mikeš, 60. Vít Neuman; rozhodčí: Luděk Franc - Václav Patera; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Dominik Řečník 18 - Jakub Záhora 34; po třetinách: 1:2, 0:1, 2:1;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích: Do zápasu jsme vstoupili výborně, ale v polovině první třetiny jsme zápas začali pomalu, ale jistě ztrácet. Soupeř potrestal našich pár chyb a ty byly v koncovce bezzubý. Když vidím dnešní výsledky tak je mi z toho do breku, příští rok je taky možnost, naše hloupost. Díky divákům a gratuluji soupeři ke třem bodům.
59:59
Komentář trenéra hostí: Pár sekund do konce jsme sice dostali třetí gól ale byla to jenom optická věc, takže jsme zápas dotáhli do vítězného konce. Děkujeme soupeři.
59:58
Ještě infarktové poslední vteřiny bohužel na vyrovnání už to není.
59:37
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Tadeáš Brož, asistoval Vojta Zmrzlík (3:4).
59:37
Žeby?
59:08
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Vít Neuman, asistoval Filip Mikeš (2:4).
59:08
A je rozhodnuto do prázdné pečetí Neuman.
58:44
Timeout Prague Tigers
58:00
Domácím už nezbývá mnoho času, bohužel je teď ani moc neposlouchají ruce a míčky jim z hokejek odskakují.
56:20
Situaci 1 na 1 vyřešil Hruška na jedničku a následuje i útočný faul v rohu hřiště, rozehrávat tak budou domácí.
54:45
Dnešní zápas sleduje v Čako Aréně 20 diváku, to je stejný počet jako počet prasklých míčků za zápas.
52:00
Tentokrát byl Hruška velmi ostře zahozen ve svém obranném rohu. Rozhodčí píská.
51:02
Domácí sehráli oslabení velice dobře a přibližují se SKV na rozdíl jediné branky,
49:31
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Kryštof Antůšek, asistoval Adam Barbořík (2:3).
49:31
Antůšek utíká do brejku po zachycení míčku Adamem B. a dává velmi důležitý gól.
48:33
Vyloučen hráč Jan Hruška družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:33
Zbytečný faul Hrušky po odbráněné situaci 3 na 1, toto vypadalo velmi nebezpečně.
47:00
Pěkná střela Pernici po krosu od Kováře brankář je dnes téměř bezchybný.
45:42
Hruškovu střelu vyráží Záhora opět pouze před sebe dorážející Pánek bekhendem přestřeluje branku.
45:14
Stále jsme svědky živého florbalu, domácí se rozhodně nevzdávají to ovšem ani hosté nechtějí ztratit vítězství v utkání.
41:06
Do třetí třetiny míchá trenér domácích se sestavou a na hřišti tak můžeme vidět doteď rybařícího Karla Pernicu.
40:00
40:00
39:58
Závar v posledních vteřinách druhé třetiny před hostující brankou, přinesl i očividný faul na Kadlece, který podle rozhodčích nebyl faulem... co víc chceš jako faul zní z řad diváků.
39:02
Je až trestuhodné kolik střel míří mimo branku.
37:36
Kovář trefuje tyč, Vágner doráží už pouze do gólmana.
32:19
Ani Kadlec netrefuje zařízení po pěkném výběhu na střed.
30:45
Pětka Zmrzlík, Brož, Hrycej, Kovář a Vágner hrají dnes pěkný zápas.
29:00
Tentokrát posílá Antůšek svúj pas na Kadlece přesně, brankář stále drží svůj tým.
27:50
Hrycej trefuje skákající balónek který po teči končí mimo hřiště.
26:53
Domácí si za zápas vytvořili spoustu šancí, bohužel je neproměňují, naopak hráči SKV dokáží z minima vytěžit maximum.
25:52
Domácí hráči vysunují své napadání až k soupeřově brance, tím ale dosti otevírají střed hřiště a hosté nemají vetší problémy s přechodem do útoku.
25:00
Brož to zkouší individuálním průnikem bohužel hned na polovině hřiště přichází o míček, následující protiútok téměř končí vlastním gólem domácích.
24:05
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Filip Mikeš, asistoval Richard Klíma (1:3).
24:05
Hosté navyšují své vedení pěknou střelou pod "víko".
23:00
Opět Vojta Zmrzlík vysílá dopředu rozběhnutého Hryceje který šel až do kličky bohužel jí nedotáhl, následující dorážka bekhendem míří mimo.
22:33
Zmrzlík posílá pěkný kros až na hranici velkého brankoviště na Vágnera který střílí mimo bránu.
20:57
Zbývající minutu oslabení zvládli domácí hráči velmi dobře, dokonce si i zaútočili.
20:00
20:00
19:01
Vyloučen hráč Kryštof Antůšek družstva Prague Tigers na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
19:01
Štěpnička krásně čistým zákrokem vybojoval míček za svou brankou a rozehrává na volného Antuška, který chtěl krosovou přihrávkou přenést hru na rozbíhajícího Kadlece, přihrávku však sbírá hostující hráč a Antůšek si při obranném zákroku počínal nedovoleně.
18:09
Konečnému utíká balónek poté co si pěkně odskočil od bránícího hráče a dostal přihrávku od rozehrávajícího beka.
16:47
Domácí celek zachraňuje faul na jejich obranné polovině, hosté už začínali být velmi dotěrní.
14:56
Nepřesná zadovka Konečného posílá hosty do přečíslení 3 na 1, střela naštěstí nemíří na branku.
13:59
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Vít Neuman, asistoval Marek Mikeš (1:2).
13:59
Přiznám se, že teď vůbec nvm jak gól padnul každopádně SKV otáčí vývoj utkání.
12:50
Hruška našel dlouhou přihrávkou volného Kadlece který pálí po výběhu do středu hřiště. Záhora opět uhájil svou branku.
12:07
Šance domácích 3 na 1 gólman perfektně chytá.
11:07
Pěkná akce Zmrzlíka a Kováře, kdy Vojta Z. vyslal po levém křídle rozběhnutého Michala K. a ten provětral velice pěknou střelou Záhorovo rameno.
09:06
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Michal Vlk, asistoval Vít Neuman (1:1).
09:06
Pojď zpátky, dělej znělo z úst domácího kouče, bohužel hráči to už nestihli a Vlk tak srovnává pěknou střelou pod horní tyč.
08:24
Po trošku laxnějším začátku se tygři zvedli a komplikují soupeři rozehrávku.
07:54
Vágner se šikovně vymotal z rohu ale střílí mimo.
07:00
Ovšem i domácí beci si nepočínají úplně jistě Hruška dostal přihrávku od svého kolegy do nohou a málem z toho byl problém.
06:06
Další šance domácích po váhavé rozehrávce borců z SKV.
05:13
Domácí navyšují tempo, pěkná střela Brože ale nemíří mezi tyče.
04:11
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Michal Pánek, asistoval Jan Hruška (1:0).
04:11
Avšak máme tu první branku Tygrů, Hruškovo nahození na golmana, který míček vyráží pouze před sebe doklepává do odkryté brány Pánek.
03:45
Domácí se velice těžko dostávají do útoku, opět je vidět málo pohybu a velká nejistota na hokejkách.
02:56
Už jsou ale zpět před Řečníkem a snaží se něco vymyslet.
02:16
Hosté ted motali domácí na jejich polovině zastavilo je až vyhození mimo mantinely.
01:10
Už od prvních vteřin se jasné, že toto bude daleko živější zápas než včera, borci z SKV jsou rozhodně aktivnější a budou více bojovat o cenné body než hráči Bohemians.
00:01
Dobrý večer z ČAKOARÉNY. Vítám vás u posledního domácího zápasu mužského celku Prague Tigers. Včera se domácím dařilo a dokázali uloupit tři body proti Bohemians. Jak to bude dnes?
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Luděk Franc a Václav Patera.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady B: brankář: Jakub Záhora; hráči v poli: Vít Neuman, Michal Vlk, Filip Mikeš, Marek Mikeš, Dalibor Nigrin
00:00
Line-up domácích Prague Tigers: brankář: Dominik Řečník; hráči v poli: Kryštof Štěpnička, Jan Hruška, Michal Pánek, Kryštof Antůšek, Petr Kadlec